VUTRA
ForumZajednicaOfftopicEXIT festival 09-12.VII 2009. Novi Sad
LEGACY

EXIT festival 09-12.VII 2009. Novi Sad

16 odgovora1,807 pregleda
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2009.

#1
Jubilarni 10. po redu EXIT festival po inje u etvrtak. http://www.exitfest.org/ Ja najviae sluaam elektronsku muziku i ato se toga ti e uvek je nenormalan _up, a ove godine posebno. Kontam da ima za svakoga po neato na tih 20-ak bina. glavna vizuelna atrakcija na dance areni ove godine e biti etienne de crecy sa svojom kockom, a skoro svi setovi e biti B2B video: http://www.youtube.com/watch?v=-rvJFdHSFf8&feature=related Ide neko od vas? Izgleda ove godine vreme nee baa poslu~iti, ali nema veze, bilo je i gorih godina pa nije mnogo smetalo. Kamp je otvoren ju e ali ne na mestu na kojem je bilo planirano zbog nenormalno visokog vodostaja Dunava, nego u jednoj iseljenoj kasarni na petrovaradinu. Ka~u da je bolji nego ikad, ali ipak e dosta faliti pla~a. Stranci ve bauljaju gradom, a do etvrtka e ih doi preko 25.000.
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jul 2009.

#2
Idem sva 4 dana i ve eri, jedva ekam da uem u voz :D ~elim vam lep provod, i DOBRO se pazite ata radite tamo!

jul 2009.

#3
Idem samo 4ti dan...Prodigy,green velvet-carl cox...bice ludo!
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2009.

#4
Stiglo je brdo ljudi sa strane, a sa njima i novi grip. ujem od nekog klinca iz kraja da brdo njegovih drugarica prodaje karte jer su im roditelji zabranili da idu zbog gripa. Ne treba se aaliti sa tim. Najbolje je proavercovati flaaicu rakije i na svakih pola sata guc. Ina e pivo je ove godine preskupo, tako da savetujem vama koji dolazite da ga kupujete u limenkama kod hotela ili u prolazu za Happy Novi Sad stage. Jedva ekam Kraftwerk. Bie mnogo zajebano ispratiti sve na areni i after 2 program na mainu, ali kontam da e me kad se napije boleti uvo da tr im sa bine na binu. Uzeo sam slobodne petak i ponedeljak. Jedino mi kea malo akripi ali snaiu se valjda nekako.
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2009.

#5
bio mi je skroz kul ovaj EXIT. Posle proale godine koju sam proveo mahom na glavnoj bini ove sam se ponovo vratio na dance arenu i happy novi sad stage. arena je mnogo bolja nego ranije, i vizuelno, a ima i viae prostora. na glavnoj bini ove godine nije bilo previae muzike koja me interesuje, ali opet sam ima premalo vremena da ujem sve ato sam hteo. malo smo preterivali sa cugom, a u subotu smo otisli na chil pored reke i ostali do 14h, pa sam uz joa neke probleme morao da presko im nedelju. prvi put da ne odem na EXIt za ovih 10 godina. sve u svemu bilo mi je odli no. nisam zaka io svinjski grip, ali jedan drugarica jeste. kako ste se vi proveli?
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2009.

#6
Ka~u mi ljudi da sam se super proveo...tako ka~u, valjda ne la~u...hmmm... :pat:

jul 2009.

#7
svake godine sve gori i gori nulti je bio najbolji :sun2:
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2009.

#8
ne bih se slo~io. nulti exit nema veze sa ovim sada. bilo je to kul na svoj na in, ali sada je exit ozbiljan festival. meni je bilo najbolje kada je trajao 9 dana. mogla je da se unese cuga, klopa, da se opuateno duva, nije bilo gu~ve, a za 9 dana si mogao da ujea gomilu izvodja a, pogledaa odli ne filmove, pozoriane predstave,... ipak na neki na in mi je drago ato je sve to toliko poraslo i ato sada za ova etiri dana doe brdo ljudi sa strane. svidja mi se to opate ludilo, pogled na krcatu arenu, ogroman vatromet za otvaranje, haos u gradu tih par dana,...
extranoizeENTUZIJASTA

avg 2009.

#9
a kakav kaos je bio na Prodigyju!!! naguto sam se praaine ko svinja, blato mi je izlazilo iz nosa u maramicu :icon_lol: a tek gu~va... najbolji nastupi - Moby, Prodigy, Grandmaster Flash, Gui Boratto, Richie Hawtin b2b Dubfire, Angello b2b Ingrosso, Surkin to mi je bio prvi put u Srbiji i bilo je stvarno odli no. Novi Sad :respect:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se