VUTRA
ForumZajednicaOfftopicLava lampe
LEGACY

Lava lampe

18 odgovora1,684 pregleda
PunxerENTUZIJASTA

mar 2011.

#1
Ima li meu vama tko voli lava lampe? Ja ih osobno obo~avam! Presavraene su mi :D Obo~avam zapaliti u miru svog doma, pustiti laganu glazbu tipa Floyd, Sigur Ros, Doors, Haustor, Pepper, Radiohead... uglavnom i samo gledati u lampu u mraku dok obasjava sobu u boji lampe.. Neznam, stvara neku posebnu atmosferu :). Sumnjam da sam jedini na forumu, da vidimo vaae ako ih imate? Evo moje, svjetloplava sa malo tamnije plavom lavom, na slici je isklju ena, al eto :icon_lol:
peace_pipeAMBASADOR

mar 2011.

#2
ja si upalim onu obicnu stolnu i okrenem je prema zidu da prigusim svjetlo i uzivam druge nemam hehe ;)
ChehehePOZNAVALAC

mar 2011.

#3
ja imam disko kuglu...
PunxerENTUZIJASTA

mar 2011.

#4
Slikaj pa stavi :happy031:
SimasZgAMBASADOR

mar 2011.

#5
ja upalim HPS i svjetli k'o Betlehem
PunxerENTUZIJASTA

mar 2011.

#6
Imam i ja baterijsku svetiljku.. daj pisite o temi ak imate sto?
ChehehePOZNAVALAC

mar 2011.

#7
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150158897673275&set=a.10150158897353275.356094.765698274&theater

mar 2011.

#8
Hebemti, nemamo svi facebook:)) Svejedno neradi link.
ChehehePOZNAVALAC

mar 2011.

#9
a hebo sad ne stavljam ti slike nikako pa kad sam procito sjetio se da tu imam slike. uglavnom mala je i svijetli u viae boja i bila je u lidla jako jeftino nekih 50-70 kuna i veseli.
Rijamu DuvaAMBASADOR

apr 2011.

#10
ja citao neki zakon u EU zabranjena ta lava lamp Razlog? kao postoji standard kod tehni kih ureaja i njihovog oslobaanja temperature oko sebe. Kao standard je neki 40-50C dok ta lampa ide do 80-90 stepeni jos ako je slabije kvalitete zna se desit da zapali npr ormaric na kom stoji... nisam vjerovao to ali sam mjerio stvarno je prevrue i od tad me strah bio ostaviti je da radi, te sam je ata* BA IO haha

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se