LEGACY
Lava lampe
18 odgovora1,684 pregleda
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#1
Ima li meu vama tko voli lava lampe? Ja ih osobno obo~avam! Presavraene su mi :D
Obo~avam zapaliti u miru svog doma, pustiti laganu glazbu tipa Floyd, Sigur Ros, Doors, Haustor, Pepper, Radiohead... uglavnom i samo gledati u lampu u mraku dok obasjava sobu u boji lampe..
Neznam, stvara neku posebnu atmosferu :). Sumnjam da sam jedini na forumu, da vidimo vaae ako ih imate?
Evo moje, svjetloplava sa malo tamnije plavom lavom, na slici je isklju
ena, al eto :icon_lol:
peace_pipe
AMBASADOR1.834 REP10%
→ Legenda
peace_pipeAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#2
ja si upalim onu obicnu stolnu i okrenem je prema zidu da prigusim svjetlo i uzivam druge nemam hehe ;)
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#6
Imam i ja baterijsku svetiljku..
daj pisite o temi ak imate sto?
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#7
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150158897673275&set=a.10150158897353275.356094.765698274&theater
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#9
a hebo sad ne stavljam ti slike nikako pa kad sam procito sjetio se da tu imam slike.
uglavnom mala je i svijetli u viae boja i bila je u lidla jako jeftino nekih 50-70 kuna i veseli.
Rijamu Duva
AMBASADOR4.490 REP85%
→ Legenda
Rijamu DuvaAMBASADOR
apr 2011.
apr 2011.#10
ja citao neki zakon u EU zabranjena ta lava lamp
Razlog? kao postoji standard kod tehni
kih ureaja i njihovog oslobaanja temperature oko sebe.
Kao standard je neki 40-50C dok ta lampa ide do 80-90 stepeni jos ako je slabije kvalitete zna se desit da zapali npr ormaric na kom stoji...
nisam vjerovao to ali sam mjerio stvarno je prevrue i od tad me strah bio ostaviti je da radi, te sam je ata* BAIO haha
mar 2011.
1 / 10
mar 2011.
apr 2011.