LEGACY
polje
38 odgovora2,058 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#1
http://24sata.hr/index.php?cmd=show_video&video_id=47150
ko bi volio biti vojnik
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#2
Au...Svaka im cast...
A naslov teme na 24 sata glasi "Vojska zaustavila patrolu kako bi nabrala marihuane"...lol
Nego ovo si trebao staviti u temu "Vesti iz novina,slobodno dopunjujte"...:vb_wave:
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#3
Sta mislite koliko bi vremena trebalo nasim clanovima da poberu ovu poljanu???
Sto nisam u Avganistanu... :-(
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
@Rade Uh...Pa brali bi rukama,nogama,i ustima...
Mozda nekad i naidjes na polje...:spliff:
The-Prodigy
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
The-ProdigyISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#5
Kada bih nasao ovakvo polje ne znam sta bi prvo uradeo .
Sigurno bi prvo seo srolao jedan da vidim kakva je , i taman dok pusim razmisljao bi kako da sve te biljke prebacim kuci :ridinghorse:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#6
Ma da...Srolas jedan i rasturis se pa ne mozes ni da ih pogledas a kamoli odneses...lol
Ja bi sklanjao ceo dan ganju na neko sigurno mesto ikasnije :spliff:
26 REP52%
→ Istraživač
nocna_ptica
ISTRAŽIVAČ159 REP73%
→ Entuzijasta
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#9
Ja bi se skinuo gol i protrco uzduz i poprijeko par puta..
Kasnije sastruzem hash sa sebe, a ono sta ostane na kozi bi me drzalo dobrih mjesec dana
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#10
sicilijanci su ait pravili tako ato su erali bikove kroz polje kada je najtopliji dan i naja
e sunce
ili obuku odijela od ko~e pa tr
e kroz polje
poslije
ealjaju ko~u i skidaju ait
a sa bikova i njegov znoj i ait :-)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#11
Ja sam negdje pro
ito ili
uo da fino u afganistanu puste male dje
ake da tr
e kroz polje
Pa jel ima ata ljepae?
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#12
@SS Male decake da trce po polju...Koliko male(mlade)?
Mislim da ne bi trebali pustati decu od 10-15 god(ni mladje) u polja ganje...Kako bi to uticalo na njih...Zamisli klinca kome se svideo miris ganje,i u 12 god on smota joint...To bi se veoma los odrazilo na njegov organizam...:goldmaryjane:
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#13
ata se lo~ia na male de
kie , jel bi volio strugat haaia sa njihovih malih piaa? :eyebrows:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#16
Isuvise bolesna zajebancija...Nerviraju me takve stvari...
Ali nije vredno svadje...peace
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#17
nisam tebi odgovorio nego aamanu aandoru al tvoja je poruka stigla br~e od moje pa si mislio da sam tebi replyo. :vb_wave:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#19
Hehehe ma to je samo pri
a, a i nema bolje do isuviae bolesne zajebancije
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#20
ma daj...ajde...brijo bi da sanjam da dodjem na takvo polje...brijem da se nebi mico od tamo do kraja zivota...jebote...imas za jest...imas za pusit...mozes si i kolibu od ganje napravit...odjecu...rizle...sve sto ti treba...jos si povedec picku pa da imas za prskat...i imas za smokat i prskat i sta ce ti vise...jos nekog frenda mozda s njegovom pickom u kolibu do i to ti je to :))
ili jednostavno sam se legnes u polje i uzmes si headic kad ti treba i na bong... xD
jan 2008.
1 / 20
jan 2008.
feb 2008.