VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSilovanje maloljetnice
LEGACY

Silovanje maloljetnice

108 odgovora7,351 pregleda

jun 2009.

#1
Eo nezz di da smjestim al sam se zgrozio kad sam procitao na netu Policija je utvrdila da je 22-godianjak iz Karlovca oteo i silovao 16-godianjakinju iz Ogulina. Odreena mu je zabrana pribli~avanja na udaljenost od 300 metara.(silovao znaci unistiti dio zivota mladoj djevojci,koja poslje toga nece nikad biti ista.. Provedenom kriminalisti kom obradom utvreno je da je 22-godianjak iz Karlovca po inio kaznena djela silovanja, protupravnog oduzimanja slobode i prijetnje na atetu 16-godianje Ogulinke, priopila je PU karlova ka. Temeljem naloga Istra~nog centra }upanijskog suda u Karlovcu obavljena je pretraga automobila i prostorija koje osumnji eni koristi. Pronaen je piatolj ru ne izrade i pet komada streljiva kalibra 16 mm, koji su oduzeti uz potvrdu. (naali su pistolj kojim je mogao ubiti djevojku i time joj oduzeti zivot ) Mladi je u ponedjeljak doveden u Istra~ni centar }upanijskog suda u Karlovcu, rjeaenjem mu je odreena mjera opreza, odnosno zabrana pribli~avanja na udaljenost od 300 metara, nakon ega je puaten na slobodu. (no comment) Osumnji eni 22-godianjak policiji je poznat od ranije kao po initelj prekraaja i kaznenog djela imovinskog delikta. U policiji nisu ~eljeli iznositi viae informacija o slu aju s obzirom da je ~rtva maloljetna. Eto, i sad sta da vam kazem Samo jedno, 1 joint=3 godine Silovanje= 0 godina.
xarabasENTUZIJASTA

jun 2009.

#2
dovoljno si rekao...strasno :(
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#3
poznato je da u srbiji flajka viskija resava sve probleme.
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#4
S obzirom kak je vutra poskupila i kakve su kazne za posjedovanje iste silovanje maloljetnica mi se ini kao skroz ok alternativa.
BlekFogPOZNAVALAC

jun 2009.

#5
uhuhuhuhuu..neznan....da se t odesi mojoj curi....tj. da je netko siluje nemaa tog covika, boga ko ji bi me sprijecija da ga sa zgnjecim sa podom, da mu pobijem poila porodice pa sve do suda koji mu je prsudija tako rec bez kazne....znam da je primitivo i glupo, ali nedao bog da se to meni desi, jer bi bilo krsa i urnebesa......toliko od mene
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#6
a sta da nema porodicu i da su ga zkazila kola. kome mi se osvetio?
BlekFogPOZNAVALAC

jun 2009.

#7
vjerojatno bi bija u 6 dimenziji, loka pivu i tablete ispred lokalnog ducana, krivija sebe i drzavu, i propa kao i dosta ljudi koje muce slicni ili razliciti problemi....nemoj pitat sta bi bilo kad bi bilo, ali znam da miran nebi bija, po prirodi sam dosta smirena osoba ali ako mi netko dirne mog bliznjega bolje da ga nema, tako je kako je, svak svoga stiti i o tome ne triba raspravljat....sican se zgoge od prije par godina kad je tip ispljuska curu jer us se oko necega posvadali da san uletija I pribija ga ne zato jer se meni tuklo s nekim nego jer takvi ljudi danas sutra mogu "uvaTITI" nekog tvog a ti neces biti tu, i sta onda...??? pitat ces se sta bi bilo kad bi bilo...stoga takve slucajeve ne prepustam sudbini...da da primitivno je to i za to nema opravdanje, ali bi rade ubija osobu koja pokusava negog silovat/nanjet mu ozljede nego utra osudivat sebe zbog toga sta nisam nesto poduzea
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#8
Osveta je straano primitivan poriv i on niata ne rjeaava. `to si popravio ako ubijea ili na mrtvo prebijea nekog tko je u inio zlo tvojemu bli~njem, samo si pokazao da nisi niata bolji od njega samog i po inio si jednako zlo kao i on. Zlo se ne ispravlja novim zlom, nasilje se ne ispravlja nasiljem. Ako prebijea nekoga tko ti je silovao priajteljicu ona e i dalje biti silovana a samo ea unesreiti bli~nje od silovatelja skupa s njime. Nema nikakog smisla niti koristi od osvete. Stvarno mi se ini da ljudi previae rade po osjeajima a uope ne iskoriatavaju razum koji bi uvijek trebao biti ispred osjeaja i nagona

jun 2009.

#9
Ok, ali tu osvetu radish zbog sebe, a sto bi ucinio za nju?
badger badgerENTUZIJASTA

jun 2009.

#10
je.at im ma.ter svima a ovom liku noge otkinit pa nek invalid bude do kraja zivota. bez rje i...
wannabeshaman1POZNAVALAC

jun 2009.

#11
a dobro silovana je...otie na psihoterapiju i s vremenom se oporavit al zamislite samo kakva bi to katastrofa bila da je popuaila joint!!!! eto mene odmah hvata od same pomisli takva histerija da u oti silovat nekog napuaenog prljavog metalca ato svojom egzistencijom ruai hrvatsko gospodarsto
Grasak99ENTUZIJASTA

jun 2009.

#12
Nisi dobro razumio. Ta mjera zabrane je privremena, dok mu ne budu sudili. Nije slucaj gotov, ovo je tek mjera istraznog sudca, a ne gotova presuda. Oni su ga mogli zadrzati max 48h, ali nakon toga su ga morali pustiti, stoga nema smisla zadrzavati ga, osim ako sad jos ne poludi i ode ubiti tu zensku. Silovanje je kazneno djelo protiv spolne slobode i spolnog cudoredja u kojem je zaprijecena kazna 3 do 10g zatvora, a ako se to djelo pocini prema maloljetnoj osobi, kazna je kao i za proizvodnju droge - najmanje 3 godine. Stoga, tog lika ocekuje, ovisno o cinjenicnom stanju, kazna od 2 pa do mozda 5 godina zatvora. Plus onaj dio o otmici: Dakle, lik je najebo, udruzena kazna za silovanje+otmicu ce mu biti vjerujem 4 do 7 godina.
badger badgerENTUZIJASTA

jun 2009.

#13
sve sta si napiso stoji... na papiru. od te etiri ato dobije (ako i dobije tolko) mozda dvije odguli uz dobro ponaaanje i to je to... jednostavno svijet nije pravedan i tu se nema ata za re viae..

jun 2009.

#14
najgori su razlozi zaato ljudima uope pada na pamet i nekome radit takve drasti ne stvari na~ao...danaanja vremena i sistem koji totalno sjebava ljudski rod i njegovu psihu (koju mu je uglavnom samo i usadilo) samo e sve viae i viae proizvaat takve radikalne psiholoake manijake...na~alost, to nam je budunost, da e bit sve viae proizvedenih luaka koji e jednostavno pucat po aavovima i sjebavat druge oko sebe... po meni, gledajui airu sliku, nisu pojedinci krivi...kriva je ova jebena dr~ava kao aparat da nas pretvara u neato ato definitivno nismo nikad bili... je da e netko re: hej, pa ti ljudi su tako i onako bili skloni tome...al kad se uzme u obzir sverastua brojka svih moguih oblika perverznosti, ovjek nikada u tolikom mahu i broju ne bi to radio na druatvenoj razini. Jebiga, ovjek je sigurno imo uniaten osjeaj vrijednosti, nije nalazio snagu u sebi, neato ga je uniatavalo izunutra i kao kompenzacija, kontrola (prividno zadobivanje), samozadovoljavanje, kompenziranja ljutnja i patnja + njegova agresivna osobnost i eto ti recepta...al danas ljudi tako i onako se masovno povla e u sebe i fali im uravnote~enja i unutarnjeg mira, da mo~ermo o ekivati te "kompenzacije i samozadovoljenja" na jednoj sadisti koj razini uskoro mogue u tolkoj mjeri da e postotak "normalnih" bit definitivno globalno ugro~en :) A sad...s prakti ne ilitiga zakonske strane...dobro ka~u ljudi u ovoj temi...za silovanje ea dobit ku.rac od kazne i za xy joa poremeenosti, a kao pljuga bla bla robija sotonizam...al jbg, o tome svi ve znamo i to su samo viae izluujue nelogi ne stvari licemjerne... zato najbolje da cijeli onaj sabor izsilujemo kolcem beskona no mnogo puta kad je to tako "mala stvar" :/
BeyondLEGENDA

jun 2009.

#15
Ste znali da je u svijetu ma aka silovanje normalna prirodna pojava? Nije sad da... mislim, normalno da je ovo straano i izopa eno, samo mi palo sad na pamet to. Priroda zna biti itekako brutalna, a kad hormonima dodaa teako izopa en ljudski um, e onda dobia stvarno fascinantne pri e za kakvi hororac. Ostat normalan u ovom druatvu je vjeatina vrijedna divljenja. Sla~em se sa doorsom oko razloga pojava takvih stvari. Nitko nije roen izopa en (osim ma aka :D) druatvena sredina kreira ovjeka kroz ~ivot.

jun 2009.

#16
:D to silovanje sam dosta puta promatro, poato sam od malena frik za ma ke pa znam sve klanove i hareme u radijusu od pol kilometra oko kue :D alfa mu~jaci, al baa one mrcine najvee koji su ko mali psi veliki i ratoborni, oni niata ne pitaju...samo udri, bez ikakvog dopuatenja :) bit e da im ta veli ina udara u glavu, jer su to tatalno bahata ubrad, divlji, a od ovjeka ni ne bje~e...samo te gledaju ispod oka s prijezirom :D te~ak je to ~ivot za njihove ~enke :)
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#17
heh... mislim da se netko zabunio... macke samo vole grubi sex :sun2:.... pa igrati se silovanja sa partnerom ni nista lose....:)... puno ~ena voli grubi sex... neke cak mastaju o silovanju ali naravno da ni jedna zena ne zeli biti stvarno silovana.... a i nije da siluju likovi ko Johnny Deep... vis stvarno... zenska bez partnera... zeljna sexa i siluje ju glumac o kojem je mastala u djetinjstvu.... to sto bi joj pica odmah postala vlazna ne znaci da nije silovana... zapravo to bi vise bio neki drugi oblik sexulanog zlostavljanja... nepristojnost sto ju nije pito :D... a sve koji zapravo siluju....treba im rasjeci k.urac po du~ini na dva-tri djela hravim no~em...(za pocetak)
AFGHANISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#18
ja se sam nadam da, kad dobije kaznu postane ne ija kuja u zatvoru, pa e vidjeti kako je to
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#19
Ima jedna anegdota koju bi mogo ukratko ispri ati Bilo je to u vrijeme kad se indija borila za svoju nezavisnost od britanije i indijski vojnici zarobili jednoga britanskoga. Mislili su ga ubiti ali je jedan starac kojemu su britanci pobli cjelokupnu obitelj za~elio da mu ga predaju. I tako oni ga njemu predali jer su vjerovali da e star eva osveta biti straana. Starac je britanca poveo svojoj kui i tamo ga nahranio. Zatim mu je pokazao da hoda. I tako je britanac hodao ispred njega neko vrijeme stalno o ekujui metak u zatiljak. Nakon dosta dugo hoda doali su nadomak britanskoga kampa. Starac je odvezao britanca i rekao mu: "Idi i ubijaj nas ako ~elia." Britanac izbezumljen ga je zapitao zar je to neka okrutna aala i zapitao ga zaato ga ne ubije ako su njegovi ga tako unesreili. Starac je rekao da mu je vrlo teako ato je izgubio svoju obitelj ali da bi kada bi ga ubio u inio istu stvar njegovoj obitelji a on bi sam i dalje ~alio svoje. I tako ga je pustio s rije ima "Idi i ubijaj nas ako ~elia." To sam sad ovako iz glave i nije skroz to na anegdota ali mislim da ilustrira poantu koju sam gore htio rei
DjerosimENTUZIJASTA

jun 2009.

#20
Dobra pricha skroz,voleo bih da sam na nivou svesti kao taj indijski starac,divim se takvim ljudima,,,ALI znam da imam ljudsku bolest da ne prastam neprijatelima svojim,,,mislim da niko ne moze da zna kako ce se ponasati u takvim situacijama dok ga takvo zlo ne snadje....
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#21
ja nebi rekao da to ima puno veze sa pricom o silovanju i ka~njavanjem = osvetom silovatelju.... daj jebote taj vojnik ide u rat jer mora i zbog toga nije toliko kriv... ovaj ne siluje jer ga tjeraju... i opet bi silovao da mo~e.... i kog boli ***** za roditelje silovatelja ako su normalni i njima se gadi .... a i velike sanse su da i oni zasluzuju bol ....
BeyondLEGENDA

jun 2009.

#22
Dirty masa ljudi koji idu u rat idu s jasnom namjerom da ube "neprijatelja" bilo kakav to razlog bio. Naravno da ima i onih koji ne ~ele ali moraju, ali nisu nu~no u ve ini. Smatram ovu aamanovu pri u odli nim primjerom. Takvi ljudi su mentalno bolesni, u njemu je tona frustracija, kao ato doors ka~e "takvi likovi pucaju po aavovima i sjebavaju druge", ali po uzoru na usvojen bolestan svijet u njihovom umu. Misliti kako mu se treba osvetiti je isto kao da se rugaa ovjeku u invalidskim kolicima ili nekome sa ptsp-om. Oni su bolesni, tvoja osveta bi bila samo joa jedan odraz njihovog mentalnog stanja, dokaz da su te kao crna rupa progutali u svoj bolesni svijet. I ti ea osvetom dokazati da nisi niata bolji od njih, ve jednako podlo~an njihovoj bolesti. I oni pobjeuju. Naravno da su takva ponaaanja neprihvatljiva, i naravno da ih treba odvojiti od druatva u kojem manifestiraju svoju bolest, njih treba lje iti a ne im se rugati ato nisu bili dovoljno jaki da izau iz svoje bolesne sredine normalni. Nitko nije roen silovatelj ili ubojica, to postaju tokom ~ivota... i za to postoji razlog. Nitko nee postati silovatelj ili ubojica u okolini koja je ispunjena ljubavlju i razumjevanjem... ve u izopa enoj okolini punoj egoizma, straha i patnje. Ali osuditi ga i pru~iti mu jednako onoliko patnje koliko je on pru~io drugome je pravda, zar ne? je! Strogo gledajui to je pravedno. Isto kako je pravedno ako neka dr~ava na neku baci 5 H bombi, da ta dr~ava uzvrati s jednakom koli inom H bombi. Ili ako meni netko zakolje mater, da ja i njemu zakoljem mater, a onda i njega tako da je 2:1 za mene pa da se osjeam pobjednikom u svom daljnjem ~ivotu. U ljudima postoji ozbiljan konflikt, neato je jako krivo u ovom svijetu. Po istoj logici pravednosti ve bi bili odavno svi istrebljeni. Ta bolest egoizma i izopa enosti odavno bi progutala svijet, da u ovjeku ne postoji i neato ato ima veze sa empatijom i ljubavlju.
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#23
Oko za oko je najgluplji zakon ikad smialjen Kak bi gandi reko Eye for an eye makes the whole world blind To ti je ono ako mene neko prebije i ja njega sutra prebijem samo sam postigao da nas obojicu boli. Toliko o "pravdi"
djungaISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#24
Slazem se sa Samanom i Weedranom.Ali za razliku od njih bi pustio da zivi silovatelj na slobodi,ali bi ih skopio kao primjer svakome kome padne na pamet tako nesto.Ja mislim,da je humanije skopiti potencijalnog nasilnika,nego ga pustiti da robija i posle godinu dvije ga pustiti da radi isto.Ja vjerujem da bi dobro razmislio onaj ko hoce da siluje,jer ako ga ufate odu jaja.Kao muskoj biljci ;)
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#25
heh... vidi apsolutno mrzim nasilje... ali mos mislit da ista vrijedi strpat lika u zatvor na 3-4 godine...samo ce postat bolji kriminalac... i ta potencjalno neizljeciva bolest se zove zlo... negirajuci mogucnost da je osoba jednostavno zla je i isto sto i tvrditi da je dobrota bioloska.... vjestina kojom dolazimo do hrane i sexa.... ono si sto jesi a obitelj i sl. ti je pridodano u skladu sa zaslugama iz proslog zivota... postoje shamani i postoje zli shamani(ovo nisam znao do pred par mj. i zbilja postoje zli samani, stuju tamne sile svemira), postoje magovi i crni magovi itd..... isto tako jednostavno postoje dobrice i zlikovci.... heh... i pripazi gdje pises da hrpetina ljudi(vecina) ide u rat jer to zeli.... s time cijele nacije proglasavas zlima... mislim da kuzis... daj mi jednog od onih sto su silovali i ubili desetke zena i djece, daj mi nekog ratnog zlocinca, bilo koju osobu koja je olicenje zla.... e nakon sto bi mu zubima iscupao oci, povadio zube, odsjekao *****, pekao mu ud po ud sve sile svemira bi bile zadovoljne :costumed-smiley-027.... a ovako uzivaju u svojim celijama(neki cak i kurve imaju) i tako se stvara jebena neravnoteza... a i inspiracija mnogima za ciniti zlo... ljudi se bore od davnina i od pocetka covjecanstva niti jedan dan nije prosao bez rata = zlo postoji a jesu li dobro i zlo samo suprotni polovi istoga ....... jeli zlo nedostatak dobra ili nesto trece uopce ne mjenja metode za istrebljivanje zla(yeah right, citaj: odrzavanja ravnoteze)...
BeyondLEGENDA

jun 2009.

#26
Ne, neproglaaavam cjele nacije zlima. Oni nisu bili zli, oni su programirani za budu zli, programirani od svoje dr~avice, svog druatva. Npr. ustaae i etnici su jedva ekali da pokolju jedni drugima obitelji i meusobno sami sebe. Sigurno ne zato jer su roeni zli. Tek roeno djete je bezobli no, njegova li nost i ponaaanje bit e kreirana u su~ivotu s ljudima, na bazi njihovih ponaaanja. Tvrdim da se nitko ne raa dobar ili zao, niti u prirodi postoji neato ato ta dva pojma zna e. Ne tvrdim da je li nost ovjeka strogo odreena njegovom okolinom, u svemiru se sve odvija po principima vjerojatnosti kad se suoe razne sile u meudjelovanju. Postoje razne stvari u ~ivotu koje kreiraju ovjeka, i na neke od tih stvari jedan reagira viae a drugi manje. Ali volio bi vidjeti u kakvim je uvjetima taj ovjek ~ivio, koliko je mentalnog sme a na njega bacano. Ako u blato bacia kristalno istu kapljicu vode, mislia da e ona ostati ista? Ne, sve u svemiru se pro~ima meusobno. Ako imaa 10 glazbenih viljuaki od kojih 9 vibrira na jednoj frekvenciji, ona deseta teako da e odr~ati svoju zasebnu frekvenciju u njihovoj blizini. Tako je sa svime. Jedino ako ta glazbena viljuaka ne promjeni svoju strukturu i postane otporna na utjecaje drugih (vu em paralelu sa "prosvjetljenjem" ljudi), ali to je sad druga pri a. Zato pazi ato po~elia drugome, da tebe ne zahvati takva sudbina, jer to e se dogoditi, to je jednostavno pravilo svemira. Ako sjeban ovjek uspije sjebati tebe onda je on pobjedio! Ti si se spustio na njegovu razinu i ode evolucija svijesti kvragu!
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#27
koje je po tebi rjesenje? pustit negativce da rade sto zele a pozitivce u planine da ih nebi dosli u napast kazniti?

jun 2009.

#28
rjeaenje je dat joa viae oru~ja da se ato prije pobijemo :D
BeyondLEGENDA

jun 2009.

#29
Ne. Samo ka~em da mi nije rjeaenje spustit se na njihov nivo i sjebat sebe. A trenutno ne vidim neat bolje od mjera koje se ve provode nad takvima.
ROXPOZNAVALAC

jun 2009.

#30
Znaci sutra umjesto da se napusim mogao bi radje neku klinku nac i zabavit se, bolje cu proci. KUUUUUUUL
misopisoISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#31
Ja bi mu odrezao jaja i u gajbu, na 5 godina. Po kratkom postupku.
BugiPOZNAVALAC

jun 2009.

#32
ata ekate, svi koji su se ovako "potpisali". lika svi znaju i opet niko poduzima niat, samo bleje. 1. glupo je uzimat ovake vijesti zdravo za gotovo, pogotovo ako i vi imate 20ak godina i znate kako cure znaju "mahat repom" 2. lik ima dosije prije a oni ga puste samo sa zabranom? a sami znaju da grom ionako ne puca dva puta na isto mjesto. 3. oprosti im bo~e
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#33
da neko to poduzme najebo bi gore nego on..... slusaj primjer iz italije(to se dogodilo rodjakovim frendovima al definitivno nije jedini slucaj): provalio im lik u stan... i ovi se vracaju kuci i lik unutrai.. i gleda kak ce pobjec a vlasnik ga prebije - na kraju najebo vlasnik a provalnik ni prekrsajnu prijavu ni dobio... kuzis moramo pazit na jadne male kriminalce :sick:..... ovo "mahnut repom" - skuliraj se covjece... ko ona baba sto je zvala u neku emisiju i misli da treba tuc zene i da ih je ok silovat... da zenska hoda gola i guzi se to nikom ne daje pravo da je siluje.... niti imalo opravdava silovanje u odnosu na to da je silovo zensku u debeloj bundi... pa opravdanje jednog sudca kad je oslobodio lika(silovatelja) je bilo - ionoako je zivjela takav zivot da jedno silovanje nista nece promjeniti :sick::ohno:....
BugiPOZNAVALAC

jun 2009.

#34
uf nadam se na netko drugi nije to ovako razumio.. ja sam mislio na one slucajeve kad zenska pristane i sve bude ok ljepo i dobro dok ona nakon svega vidi da je napravila gresku, najlakse je plakat i optu~it druge. neka~em da je ovo bio slu aj, ali postoje u velikom broju i ovakvi. zbog takvih slu ajeva ja negledam crno bijelo na to ato piau novine i glasine. laganje i varanje je jako prisutno u svemu. i ~ao mi je ato i poateni ljudi padaju na razna manipuliranja i da neznaju upadnu u govna. pa al ne vidia kako je jedan post, napisan bez ikakvih dokaza pobudio mr~nju u nekima.
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#35
e sorry ja gledam koji q pises... al ovo je drugo... ima tog sto kazes al to izadje na vidjelo...
badger badgerENTUZIJASTA

jun 2009.

#36
palo mi napamet kaznit take ljude da moraju okolo hodat gradom s majicom na kojoj piae SILOVAO SAM MALOLJETNICU. i ne skidat ju bar 10 godina... pitam se dal bi mu nakon toga isto palo napamet (neciljam na to da ga isprebijaju svi neg viae psihi ka kazna) ono glupost al eto :)
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#37
Upravo si mi dao ideju za majicu:rofl:
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#38
da... a ne ko sto u hr nema jebeni registar pedofila koji moze provjerit javnost pa da znas jel u istoj zgradi u kojoj odgajas djete ima pedofil..
BugiPOZNAVALAC

jun 2009.

#39
svakom loncu rupa hahahahahhahahahahhaha :icon_lol:
Grasak99ENTUZIJASTA

jun 2009.

#40
Problem je u glavama takvih osoba. One uzivaju od naleta uzbudjenja, prokleti dopamin. Vide kako im je to super pa zele opet, samo sto sad moraju vislju granicu probiti da imaju jednako zadovoljstvo... Neki su postali u tolikoj mjeri invalidi po pitanju seksa pa ih samo ekstremne stvari mogu uzbuditi. Silovanje, na primjer. Meni je to neshvatljivo, ne moze mi se nadici ako mi partnerica ne uziva :) Dok je takvim ljudima razlog za mlohavu cunu kada vide da partnerica uziva i ne place i neznam sta.. Tim ljudima treba ogromna psihijatrijska pomoc, a ne zatvor. I ako ponove djelo, tada uz uputnicu za psihijatriju, dobiju i uputnicu za kirurgiju gdje im odstrane spolni ud. Mislim da je to posteno, kada pocinis kazneno djelo, dobijes priliku za reintegraciju u drustvo nakon psihijatrijskog lijecenja, pa ako odlucis i tada popustiti svojim porivima, znaj da vise nikada neces.

jun 2009.

#41
podr~avam taj prijedlog :sun2: tko ih aljivi? ako su mogle ruke za krau, mo~e i visijaje za silovanje. s obzirom da je veoma razli ita pri a sa silovanjem cura i de kiju, definitivno ne bih silovateljima dala da se lije e, jer su bolesni? to je bolest, znam. ludi u taj svoj mali mozak i zato ne zaslu~uju imati jaja :costumed-smiley-027 mislim da nisam nikad pro itala negdje da je neka devojka silovala de ka, a ako jesam, ne sjeam se, i s obzirom da je silovati djevojku danas postalo dosta in, mislim da se s nekim blagim kaznama to i odobrava. par godina? malo odle~i i odae e. niata. nijednoj svojoj neprijateljici ne bih po~eljela tako neato, jer na taj na in netko ti je doslovno oduzeo dostojanstvo, tvoje pravo na izbor i prisilio te na svoje.. ideje. zato, niata bolest... sjeci, kad mu ne ini dobrog. :2flip:
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#42
Sva srea pa niste na vlasti Super se logikom vodia, ako su mogli rezat ruke za krau... Tako neato ti je osnova, divno. Takoer tvrdia da su bolesni i onda odma nakon toga da ih ne treba lije iti, tu ne vidim nikakvu logiku. `to se ti e toga da djevojke siluju likove, isto je tehni ki te~e izvodivo, bilo je par izdvojenih slu ajeva ali silovanje lika naj eae zahtjeva da ga se nakljuka viagrom ili ne im bliskim. Osim ak ea mu trpat stvari u mar, ta verzija silovanja uvijek funkcionira:icon_lol: I udi me ato ljudi tako olako govore o zatvorskim kaznama, kao par godina odle~ia, nikaki problem. Kao da je oti u zatvor ko na kavu oti. Zamislite sebe da ste u zatvoru par godina pa bi trebalo biti malo jasno koliko je to gadna stvar. Osobno rjeaenje ovoga problema ne vidim ali straano ne volim kad netko uleti neato rjeaavati krajnje emotivno, nerazumno i primitivno.

jun 2009.

#43
mislila sam ludi, kao ku-ku. i da, vjerovatno bi sr smanjio broj im bi postojala mogunost takve kazne, ili mislia da ne bi? ka~em da bi.. da se skrati nekome jedan testis, ve bi se drugi malo pribrali. mislim da zatvor nije dovoljan. godinu za krau, godinu viae za silovanje. po meni, to nisu isti zlo ini .. ni proibli~no sli ni... i svaki zlo in bi trebao dobiti kaznu kakvu se zaslu~uje. ovo je krajnje emotivna tema, jer ako tebe sam naslov ne zaboli mislim da ne bi trebao provoditi pravdu i pljuvati tue mialjenje, koje je.. krajnje emotivno.
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#44
:clap: ma `aman `andor lupeta.. lako tak pricat... pogotovo muskima... jebo par godina u zatvoru u odnosu na unisten zivot.... a i kriminalci se ionako fino usavrse u zatvoru... da bi zatvorska kazna imala efekta uz nju su potrebni ENTEOGENI... Postotak "popravljenih" kriminalaca je potpuno zanemariv ali uz Magicne gljive je ZNATNO narastao(bio je pokus... dali su kriminalcima gljive i puno manje ih se vratilo kriminalu a bez gljiva se vrate ajmo reci svi... naravno ne uhvate sve 2x)...
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#45
hehe ovo je zanimljiva ideja Zamislite Hrvatska prva dr~ava koja provodi rehabilitaciju kriminalaca uz pomo entheogena. `to se akopljenja ti e, netko je gore spomenuo kao ukoliko osoba ponovi silovanje da u tome slu aju akopit, to mi ak se ini prihvatljivo. Moja kritika na emocije je zbog toga ato kada se reagira emotivno ne mo~e se biti objektivan, a uglavnom je za donijeti dobru odluku potrebno biti maksimalno objektivan.
DjerosimENTUZIJASTA

jun 2009.

#46
ispravite me ako gresim ali samo silovanje maloletnice je po meni pedofilija,silovati maloletnicu koja jos nije sazrela ni fizicki ni emotivno znaci unistiti toj osobi dalji razvoj,zivot,buducnost,posledice su neizbezne,iz tog razloga bi i kazna morala biti odgovarajuca,,,najmanje kao za ubistvo,:ohno:

jun 2009.

#47
jebiga kad je uzrok problema luaci za koje je silovanje najsmjeaniji zlo in koji bi im se mogo pripisat :) danas ovjek tolko sranja radi jer se pretvaramo u neuspjeli laboratorijski proces...silovanje je samo jedan radikalan oblik devijacije...ata re kad se ovje anstvo sustavno siluje, di onda nee ispranim mozgovima past na pamet to probat i na individualnoj razini? previae stresa, neiskoriatenosti, ne-~ivljenja kako treba...oni slabiji pojedinci ili mo~da skloniji zbog ~ivotnih uvjeta prije odlaze u ku.rac i eto sranja koje se multiplicira iz dana u dan... mislim...kazne bla bla sve to stoji...nema goreg ina od pedofilije ili silovanja, to su emocionalno uniatene osobe onda ( esto sa simptomima ptsp-a)...ali naglaaavam...posljedica je ovje anstvo koje se ne hrani...danas je ispraznost i udaljavanje od sebe postala najnormalnija stvar.... plus ata od nas rade takve zamorce da je to za ne vjerovat....mozak nam ve kaaa :) a osjeaja ni nema...samo frustracije....bilo one agresivne bilo one o ajavajue koje pate zbog ~ivotnog propadanja... a uzrok? grupa debila koja sustavno uniatava planetu, ljude... nema smisla govorit o kriminalu, alkoholizmu, sex. devijacijama i izopa enostima, poveanje agresivnosti i nasilja kad ~ivimo u takvom svijetu koje od nas radi psiholoake i patoloake slu ajeve za bolnicu...99% ljudi bilo bi ok...ovako, danas....uf...ono ata od nas rade samo e se sve gore i gore stvari deaavat na koje e i najradikalnija kazna generalno ispast potpune neefikasna kad nee rjeait problem u sr~i... sve ima svoj uzrok....treba po et od toga, a ne od mo~ebitnog rjeaenja za individualce.
ROXPOZNAVALAC

jun 2009.

#48
Moram pisat neki blog u sklopu jednog predmeta na faxu pa sam se dotaknuo ove teme. Ne puaite travu, silujte maloljetnice, sigurnije je
FrulaENTUZIJASTA

jun 2009.

#49
rox.. sve je to dobro ali probaj malo to profesionalnije napisati. meni ovako zvucis previse djetinjasto i sarkasticno. mnogo ljudi te nece shvatiti ozbiljno zbog sarkazma, optuzbi i nepravednosti koje si naveo. uoblici to drugacije. probaj citatelju postavljati pitanja koja na prvi pogled imaju ocit odgovor te im sam odgovaraj na njih, ali - sto sazetije, jasnije, s puno vise informacija i : bez optuzbi, sarkazma te raznoraznih kojekakvih drustvenih nepravednosti. takodjer probaj biti objektivniji ;) nadam se da ce pomoci. edit: e da i da ne budem off topic.. stvarno je tuzno sto se dogadja danas u svijetu. ne znam da li uopce vise ima smisla komentirati ista od tog, a pogotovo sekirati se, bedirati.. znam da sve to se dogadja tu kod nas. sve se to dogadja nama.. ali ljudi, - previse je tih sranja, stvarno previse. vec polako gubim volju za bilokakvim pokusajem da malo promjenim svijet na bolje. cak pocinjem vjerovati da se ljudima ne moze pomoci.. i ne znam sta da kazem stvarno. :( zalosno je..
Grasak99ENTUZIJASTA

jun 2009.

#50
Post ti je napisan totalno pristrano i uz davanje krivih, u stvari, nepotpunih informacija. https://forums.vutra.org/105551-post12.html Takav stil pisanja koriste pobornici za ilegalnost droga, davanjem poluinformacija i djelovanjem na emocije utjecu na ogroman dio pucanstva. Zar se treba spustati na njihov nivo?
ROXPOZNAVALAC

jun 2009.

#51
Oh damn, sjebo sam jace malo onda, al nigdje ne pise nis da ce dalje bit poduzeto u tom clanku ***** im novinarstvo sto se stila pisanja tice, moram 7 postova napisat sto prije pa i nije da bas razmisljam duboko o svakom, a sigurno nemam vremena za iznosit sve argumente o travi jer za to trebam knjigu a ne blog, ovo je pisano bas sa sarkazmom na umu, lagano kazualno izrugivanje, nis pre ozbiljno
FrulaENTUZIJASTA

jun 2009.

#52
ja se onda ispricavam ;) nisam mislio nista lose.
Rk KrkISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#53
Milovanje savetnica...
wannabeshaman1POZNAVALAC

jun 2009.

#54
e upravo to...i zato se problem treba sasje ako ne u korijenu(jer je teako u potpunosti nadgledat obitelji) onda bar u stabljici tako ato e se u akole uvest obavezan seksualni odgoj koji bi uklju ivao lekcije iz tantri kog seksa. bilo bi komplikacija oko toga kako bi se birali partneri...al ako bi pravilno nau ili tantri ki seks i svu filozofiju iz njega. osim ato bi eliminirali bilo kakvo tra~enje zadovoljstva u nasilnom ponaaanju stvorili bi i jednu duhovno napredniju generaciju koja bi se s vremenom manifestirala u utopiji. i naravno da se trud objektivno prenese u ocjenu bit e tu mjerila poput volumena izdr ka, duljina izdr ka, stamina, broj viaestrukih orgazama u etvrtinki minute itd. e da i joa jedan ogromni plus je ato se ovim modelom obrazovanja rijeaavamo najveeg problema modernog seksa...to ato roditelji i vlada nemaju nadzor. ovako bi se sve moglo ak i zabilje~it u obliku video zapisa...pa bi mogli i osnovat neku dr~avnu pedofilsku stranicu s ijim bi profitom financirali vraanje vanjskog duga
ReacherPOZNAVALAC

jun 2009.

#55
wannabe,hahahah,koja jbna ideja XD ... u~asno je ovo,e da meni netko curi to napravia ja bi mu glavu smrska,koliko god tko govoria da osveta i nasilje ne vode nigdje.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se