LEGACY
Šta radite sa ekipom navareni?
56 odgovora3,297 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2011.
nov 2011.#1
Moja ekipa i ja znamo igrat razne igre kao oponasanje zivotinja, ono zapamti rijec i tako, jednom smo moj kolega i ja ubijeni ficukali pjesmu od bob-a i jebeno je zvucalo, zanima me sta ostale ekipe rade
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#2
Filozofiramo o dubokoumnim stvarima, da li, imaju duge kose, dal traperice nose :icon_lol:
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2011.
nov 2011.#3
Ja sam jednom bio na jednom brdu ugl. to je park i dole se vidi cijeli grad i ja (napusen) kazem ovima de jel mozete vjerovat sta su ljudi sve izgradili tu je nekad bilo blato, panonsko more i oni se meni smiju pederi
chifnotech
AMBASADOR2.210 REP20%
→ Legenda
chifnotechAMBASADOR
nov 2011.
nov 2011.#4
cesto zaigramo Wormse (2D) naduvani i smjeh :) ili nazovemo nekoga, dogovorimo da se nadjemo i da ponese za duvat, pa ga mi onda sacekamo negdje u mraku i zaustavimo ga pod cobra rotirkom :D, ekipa zamre od straha, pogotovo kad cetvorica izlete van iz auta i pocnu cupat ove iz auta uz ogromnu viku ko da su ubili nekoga, svima je trebalo neko vrijeme da shvate sto se dogaa :D :D :D samo to vise nije fora jer sad svi nasi znaju ppa se izlizalo :/
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#5
mog mora nema i neznam sta da radim, moj stari kaze da ni dunav nije los,
mog mora nema a ja zivim u nadi da mozda ipak negde srest cemo se jos...
o gde bas mene da tako nesto snae, ovo je prica i za suze i za smeh,
poneki mornar mozda ostane bez lae, ali bez mora to je izuzetan peh....
PANONSKI MORNAR -
xD sjetio si me....
MrLaki
AMBASADOR1.870 REP11%
→ Legenda
kolumbo
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
kolumboISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#7
iskreno bas mene i moju raju nejde zadnje vreme. koda smo se zasitili evo od berbe 9 mesecu smo skupa i sad nam se sve teme razilaze
sve neko nekog uvek prca , ali ono grdo . neznam sta mi je ciniti kako to popraviti.... mislim da nam svima treba neki job pod hitno a ne ovako od danas do sutra . sa kauca na krevet i tako to xD
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#10
pri
aju se raznorazne stvari...al meni je najja
e bacit koji PES :))
DEDE
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
DEDEPOZNAVALAC
dec 2011.
dec 2011.#11
Pozz
To se zove zivot.
Ljudi odrastaju i menjaju se.
Bilo nas 30 u drustvu i to muskih samo, nakon 4-5 godina pocelo je kao i kod vas zesce zezanje i provociranje pa i osipanje ( menjanje drustva, klanovi ). Sada se druzim sa dvoicom iz tog starog drustva. A ni ostali nisu bolji.
Nemozes spreciti to. Imam burazera 7g mladjeg i kod njih ista prica. Na kraju ostanes u dobrom sa nekolicinom a ostale pozdravis kad ih sretnes. Tesko da velika drustva ostanu doveka drugari moze al iz mog iskustva retko.
Ekipu za vutradruzenje i nemam ( zivot, menjanje misljenja, menjanje nacina zivita, odrastanje ) vise solo. Omiljenu igricu na PC, muziku dobar film i najvise igranje sa zenom ( nema lepse ).
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#12
kod mene se takoer pojavio sindrom samoe, imam joa jednog frenda koji uredno vari samnom, no i on je na zalazu, ~ene tra~e svoje, no buraz mlai se polako priklju
io, sad i i njega morat da nateram na rasta put.
Realno gledano, sve je splasnulo poskupljenjem ike i rigoroznim zakonom, o iki se ni nepri
a, a kamoli da se naemo ko nekad, pa udri u varenje nas 8-10, smjeh do suza, dobar srpski film, poato su naai teaka banana, prase se nekad vrtilo, janje, grah na tavi, a je bilo ljepo.
Sada varim uglavno solo, nekad ni neznam koliko sam navaren dok keva ne otvori vrata i pita neato, a ja muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, muuuuuuuu, muuuuuuuuuuuuuu....
Nekad je bilo divno.
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
dec 2011.
dec 2011.#13
Heeee... Ja imam tako, 2-3 "variocke" ekipe :icon_lol: I svi su muski u obe tri ekipe... Kad se napuhamo, pa kako kad, zavisi kako smo raspolozeni... Nekad odgledamo po nekoliko filmova za redom, nekad neke igrice padnu (drustvene ili na kopmu ili sami izmisljamo nesto), nekad se samo smejemo jednim drugima u facu xD A kad nas lupi na hiperaktivnost, onda nam je dozivljaj da izadjemo u grad i taj put je najzanimljiviji, kad vec sidjemo do grada, nije nam nesto... Sve zavisi... Nekad volim da zapalim sama da me niko ne dira, a nekad ne mogu da zapalim a da ne podelim buxnu sa nekim...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#14
Haha, tocno to.... nekad mi je najdraze sam sjest doma i zapalit si, pa radit stvari koje volim radit sam, npr slusat muziku i ono bas se uzivit, kuvat si nesto (obozavam kuvat kad sam high xD), a ima i trenutaka kad idem s autom po gradu i trazim s kim cu otic zapalit, pa ono, ko naleti naleti.....
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
Alcatraz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
AlcatrazISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#16
Kad se navarimo odemo do kafica i sjednemo u bastu,narucimo sokice i chill-amo,pricamo o svemu i svacemu,nekad proaetamo gledamo trebice ,uglavnom standard neki.ROCK ON
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#17
Svako doba ima svoj fazon...
Kad si mladji, gomila ljudi, histerija, zezanje ludilo i tako ( bas sam recit, haha...)
Onda vremenom, ekipa pocinje polako da se osipa, dodju zene, deca pa se sve redje vidjas sa nekim pa varis cesto sam...
Meni je sad gotivno kad se solo razbijem na terasi, izblejim par sati na netu i cekam da se probudim i krenem dalje...
Sve u svemu, nebitna je tama, vazno je da se vari!
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#18
Tu di jesam nitko ne vari...mislim vare ali nisu to ljudi da se covjek osjeca ugodno..pocasti ih se oicom pa onda ka p
ele oko meda obljetavaju i smaraju...imam dvojicu s kojima varim i odna je to par jointa, svakakve nekakve ideje...uglavnom razmisljanje, kreativnost i druzenje
wisteria
ENTUZIJASTA235 REP9%
→ Poznavalac
wisteriaENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#19
brda ljudi na gajbi...nije problem,postoji izreka koja kaze: ako ljudi nisu besni kuca nije tesna.... uglavnom se sprdamo,zablejimo ...doduse,kad blejim sa par ortakinja poduvamo brda uz kaficu i trac partiju (a mi zene cutimo samo kad uvlacimo dim i pijemo kafu)... zna da se skupi dobra ekipa i da se zadrzi podosta....a kad ne znam sta cu sa alavcima ja im spremim dobru gibanicu....nazderem ekipu... i svi budu cool .... naravno ako je drustvo odabrano u koje imam poverenja nemam potrebe za brigom dal ce da mi izgore nesto,svi uglavnom i prenavareni postuju moj dom,pa i kad ih je desetak svi su coool ,sprzeni i siti :common028:
Dzej
ENTUZIJASTA206 REP2%
→ Poznavalac
DzejENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#20
Znas kako, fax, nas 4 na stan, a stan uz obalu, Kotor, Crna Gora.. i znas kako to ide..
Kupimo mjesecno zalihu za 400 eurica, i razbijamo se..
Ali najjace mi je uvece, kad dodjemo iz menze, siti, ubijemo se, uzmemo lap topove u ruke, i kao najveci ljaksoni pustimo SINANA SAKICA i njegovu pjesmu TREZAN i sjedimo i samo trzamo glavama, i posle toga chatroullete :D znaci, ne zavrsava mi se fax :D
Dzej
ENTUZIJASTA206 REP2%
→ Poznavalac
DzejENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#22
lijepu Boga mi :) al eto, po malo se radi po kaficima,pa matorci salju i skupi se
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#23
jesi razmisljao kakav box sa komletnom opremom + brendiranim menkama mozes napraviti za pola tih para ;)
Dzej
ENTUZIJASTA206 REP2%
→ Poznavalac
DzejENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#24
jesam brate, kako nisam, ali taj stan u kotor je pod nadzorom nasih roditelja, mislim ono, majke dolaze bar jednom nedeljno da preciscavaju i to, i sad nemam ga dje tamo smjestiti, al cu od septembra moci... pa cu ponijeti ovaj box iz moje kuce sto imam tamo, isplativije je
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#25
ajde vi Kotorani,bar
amac imate.....da znadea samo kakve se biljke gaje po
amcima (sa kabinom),i kakve sam slike viao po netu od istih....
em ato je dobro skriveno,em niko ni ne sumnja,em imadea i sunca,ne treba ti struja,vazduh,vlaga,jod...ma idi....SVE se mo~e uz malo maate ;)
http://www.youtube.com/watch?v=INQXDtAVv2Y
recimo,al ovaj ga pretera (300 biljaka),i joa je kua u pitanju...mali
amac sa kabinom,i da via'
uda......eeeeeee,da ja ~ivim dole.... :D i ato je najlepae,napravia sistem,ako bude stani-pani za 2 sekunde sve zavrai na dnu mora...pa nek' roni stoka :)
Dzej
ENTUZIJASTA206 REP2%
→ Poznavalac
DzejENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#26
Ja sam inace Niksicanin al tamo studiram :D
Al dobra ti ideja sa brodicem :D uz rivu ih ima dosta, ko zna sta se krije po kabinicama onim :) Stari primorci se uvece okupe na rivu i motaju
Jesse Pinkman
ENTUZIJASTA465 REP66%
→ Poznavalac
Jesse PinkmanENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#27
ne varim s ekipom jer ekipu nemam. ja i zena se naduvamo pa se kundacimo po sat vremena. :joint2:
nov 2011.
1 / 29
nov 2011.
avg 2013.