VUTRA
ForumZajednicaOfftopicŠta radite sa ekipom navareni?
LEGACY

Šta radite sa ekipom navareni?

56 odgovora3,297 pregleda

nov 2011.

#1
Moja ekipa i ja znamo igrat razne igre kao oponasanje zivotinja, ono zapamti rijec i tako, jednom smo moj kolega i ja ubijeni ficukali pjesmu od bob-a i jebeno je zvucalo, zanima me sta ostale ekipe rade
He-ManLEGENDA

nov 2011.

#2
Filozofiramo o dubokoumnim stvarima, da li, imaju duge kose, dal traperice nose :icon_lol:

nov 2011.

#3
Ja sam jednom bio na jednom brdu ugl. to je park i dole se vidi cijeli grad i ja (napusen) kazem ovima de jel mozete vjerovat sta su ljudi sve izgradili tu je nekad bilo blato, panonsko more i oni se meni smiju pederi
chifnotechAMBASADOR

nov 2011.

#4
cesto zaigramo Wormse (2D) naduvani i smjeh :) ili nazovemo nekoga, dogovorimo da se nadjemo i da ponese za duvat, pa ga mi onda sacekamo negdje u mraku i zaustavimo ga pod cobra rotirkom :D, ekipa zamre od straha, pogotovo kad cetvorica izlete van iz auta i pocnu cupat ove iz auta uz ogromnu viku ko da su ubili nekoga, svima je trebalo neko vrijeme da shvate sto se dogaa :D :D :D samo to vise nije fora jer sad svi nasi znaju ppa se izlizalo :/
Big LLEGENDA

nov 2011.

#5
mog mora nema i neznam sta da radim, moj stari kaze da ni dunav nije los, mog mora nema a ja zivim u nadi da mozda ipak negde srest cemo se jos... o gde bas mene da tako nesto snae, ovo je prica i za suze i za smeh, poneki mornar mozda ostane bez lae, ali bez mora to je izuzetan peh.... PANONSKI MORNAR - xD sjetio si me....
MrLakiAMBASADOR

dec 2011.

#6
Brate ja kad sam sa ekipom navaren ja varim jos vise :)
kolumboISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#7
iskreno bas mene i moju raju nejde zadnje vreme. koda smo se zasitili evo od berbe 9 mesecu smo skupa i sad nam se sve teme razilaze sve neko nekog uvek prca , ali ono grdo . neznam sta mi je ciniti kako to popraviti.... mislim da nam svima treba neki job pod hitno a ne ovako od danas do sutra . sa kauca na krevet i tako to xD

dec 2011.

#8
dal vjeruju u boga, da li uzimaju droga...
He-ManLEGENDA

dec 2011.

#9
dal spemaju po forumu, dal dijele kartone :ninja:
artisticLEGENDA

dec 2011.

#10
pri aju se raznorazne stvari...al meni je najja e bacit koji PES :))
DEDEPOZNAVALAC

dec 2011.

#11
Pozz To se zove zivot. Ljudi odrastaju i menjaju se. Bilo nas 30 u drustvu i to muskih samo, nakon 4-5 godina pocelo je kao i kod vas zesce zezanje i provociranje pa i osipanje ( menjanje drustva, klanovi ). Sada se druzim sa dvoicom iz tog starog drustva. A ni ostali nisu bolji. Nemozes spreciti to. Imam burazera 7g mladjeg i kod njih ista prica. Na kraju ostanes u dobrom sa nekolicinom a ostale pozdravis kad ih sretnes. Tesko da velika drustva ostanu doveka drugari moze al iz mog iskustva retko. Ekipu za vutradruzenje i nemam ( zivot, menjanje misljenja, menjanje nacina zivita, odrastanje ) vise solo. Omiljenu igricu na PC, muziku dobar film i najvise igranje sa zenom ( nema lepse ).

dec 2011.

#12
kod mene se takoer pojavio sindrom samoe, imam joa jednog frenda koji uredno vari samnom, no i on je na zalazu, ~ene tra~e svoje, no buraz mlai se polako priklju io, sad i i njega morat da nateram na rasta put. Realno gledano, sve je splasnulo poskupljenjem ike i rigoroznim zakonom, o iki se ni nepri a, a kamoli da se naemo ko nekad, pa udri u varenje nas 8-10, smjeh do suza, dobar srpski film, poato su naai teaka banana, prase se nekad vrtilo, janje, grah na tavi, a je bilo ljepo. Sada varim uglavno solo, nekad ni neznam koliko sam navaren dok keva ne otvori vrata i pita neato, a ja muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, muuuuuuuu, muuuuuuuuuuuuuu.... Nekad je bilo divno.
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#13
Heeee... Ja imam tako, 2-3 "variocke" ekipe :icon_lol: I svi su muski u obe tri ekipe... Kad se napuhamo, pa kako kad, zavisi kako smo raspolozeni... Nekad odgledamo po nekoliko filmova za redom, nekad neke igrice padnu (drustvene ili na kopmu ili sami izmisljamo nesto), nekad se samo smejemo jednim drugima u facu xD A kad nas lupi na hiperaktivnost, onda nam je dozivljaj da izadjemo u grad i taj put je najzanimljiviji, kad vec sidjemo do grada, nije nam nesto... Sve zavisi... Nekad volim da zapalim sama da me niko ne dira, a nekad ne mogu da zapalim a da ne podelim buxnu sa nekim...
Big LLEGENDA

dec 2011.

#14
Haha, tocno to.... nekad mi je najdraze sam sjest doma i zapalit si, pa radit stvari koje volim radit sam, npr slusat muziku i ono bas se uzivit, kuvat si nesto (obozavam kuvat kad sam high xD), a ima i trenutaka kad idem s autom po gradu i trazim s kim cu otic zapalit, pa ono, ko naleti naleti.....
HighBadgerPOZNAVALAC

dec 2011.

#15
I ja isto, kuvam ko luda kad sam high! :icon_lol:
AlcatrazISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#16
Kad se navarimo odemo do kafica i sjednemo u bastu,narucimo sokice i chill-amo,pricamo o svemu i svacemu,nekad proaetamo gledamo trebice ,uglavnom standard neki.ROCK ON
Losmi the EvelENTUZIJASTA

sep 2012.

#17
Svako doba ima svoj fazon... Kad si mladji, gomila ljudi, histerija, zezanje ludilo i tako ( bas sam recit, haha...) Onda vremenom, ekipa pocinje polako da se osipa, dodju zene, deca pa se sve redje vidjas sa nekim pa varis cesto sam... Meni je sad gotivno kad se solo razbijem na terasi, izblejim par sati na netu i cekam da se probudim i krenem dalje... Sve u svemu, nebitna je tama, vazno je da se vari!
TropicoLEGENDA

sep 2012.

#18
Tu di jesam nitko ne vari...mislim vare ali nisu to ljudi da se covjek osjeca ugodno..pocasti ih se oicom pa onda ka p ele oko meda obljetavaju i smaraju...imam dvojicu s kojima varim i odna je to par jointa, svakakve nekakve ideje...uglavnom razmisljanje, kreativnost i druzenje
wisteriaENTUZIJASTA

apr 2013.

#19
brda ljudi na gajbi...nije problem,postoji izreka koja kaze: ako ljudi nisu besni kuca nije tesna.... uglavnom se sprdamo,zablejimo ...doduse,kad blejim sa par ortakinja poduvamo brda uz kaficu i trac partiju (a mi zene cutimo samo kad uvlacimo dim i pijemo kafu)... zna da se skupi dobra ekipa i da se zadrzi podosta....a kad ne znam sta cu sa alavcima ja im spremim dobru gibanicu....nazderem ekipu... i svi budu cool .... naravno ako je drustvo odabrano u koje imam poverenja nemam potrebe za brigom dal ce da mi izgore nesto,svi uglavnom i prenavareni postuju moj dom,pa i kad ih je desetak svi su coool ,sprzeni i siti :common028:
DzejENTUZIJASTA

jun 2013.

#20
Znas kako, fax, nas 4 na stan, a stan uz obalu, Kotor, Crna Gora.. i znas kako to ide.. Kupimo mjesecno zalihu za 400 eurica, i razbijamo se.. Ali najjace mi je uvece, kad dodjemo iz menze, siti, ubijemo se, uzmemo lap topove u ruke, i kao najveci ljaksoni pustimo SINANA SAKICA i njegovu pjesmu TREZAN i sjedimo i samo trzamo glavama, i posle toga chatroullete :D znaci, ne zavrsava mi se fax :D

jun 2013.

#21
lepu platu vam ima diler ;)
DzejENTUZIJASTA

jun 2013.

#22
lijepu Boga mi :) al eto, po malo se radi po kaficima,pa matorci salju i skupi se

jun 2013.

#23
jesi razmisljao kakav box sa komletnom opremom + brendiranim menkama mozes napraviti za pola tih para ;)
DzejENTUZIJASTA

jun 2013.

#24
jesam brate, kako nisam, ali taj stan u kotor je pod nadzorom nasih roditelja, mislim ono, majke dolaze bar jednom nedeljno da preciscavaju i to, i sad nemam ga dje tamo smjestiti, al cu od septembra moci... pa cu ponijeti ovaj box iz moje kuce sto imam tamo, isplativije je
loopAMBASADOR

jun 2013.

#25
ajde vi Kotorani,bar amac imate.....da znadea samo kakve se biljke gaje po amcima (sa kabinom),i kakve sam slike viao po netu od istih.... em ato je dobro skriveno,em niko ni ne sumnja,em imadea i sunca,ne treba ti struja,vazduh,vlaga,jod...ma idi....SVE se mo~e uz malo maate ;) http://www.youtube.com/watch?v=INQXDtAVv2Y recimo,al ovaj ga pretera (300 biljaka),i joa je kua u pitanju...mali amac sa kabinom,i da via' uda......eeeeeee,da ja ~ivim dole.... :D i ato je najlepae,napravia sistem,ako bude stani-pani za 2 sekunde sve zavrai na dnu mora...pa nek' roni stoka :)
DzejENTUZIJASTA

jun 2013.

#26
Ja sam inace Niksicanin al tamo studiram :D Al dobra ti ideja sa brodicem :D uz rivu ih ima dosta, ko zna sta se krije po kabinicama onim :) Stari primorci se uvece okupe na rivu i motaju
Jesse PinkmanENTUZIJASTA

jun 2013.

#27
ne varim s ekipom jer ekipu nemam. ja i zena se naduvamo pa se kundacimo po sat vremena. :joint2:
AlcatrazISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#28
Dodjemo u kafic naduvani ko stoke,narucimo po BURN i stojimo u jednom mjestu sat i pol hahaha ko jebeni magarci

avg 2013.

#29
Pa ovako drugari dodju kod mene kada je prazna kuca, jedan drug ode do prodavnice po 3 fante i 6 tottoa (keks). Ja ostanem da smotam i kada dodju muzika lepo uzivancija :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se