VUTRA
ForumZajednicaOfftopicHiljadu besmislenih radovanja!
LEGACY

Hiljadu besmislenih radovanja!

415 odgovora19,198 pregleda

apr 2009.

#1
Malo da se radujemo smislenim i besmislenim uspjesima. Ako ste dostigli nesto mi zelimo da cujemo pa makar to bilo 100 postova na vutra forumu. Mozda ste oklapili nesto sinoc ili vas je papa pomilovao po glavi. Mozda vam je rodjendan ili ste prosli neki ispit. Sto god da je radujmo se zajedno!
elephant0rAMBASADOR

apr 2009.

#2
Eto.. za pocetak.. ja sam uspio prvi iznijeti svoj uspjeh na ovom topicu
halucinogenISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#3
[bez sadržaja]
NoTrippinAMBASADOR

apr 2009.

#4
Evo uspia sam registrirat juga danas.Proaa je ekotest!!:bananallama:

apr 2009.

#5
Ja se radujem sto je neko odgovorio na ovu glupu temu i sto danas nisam masturbirao.
FrulaENTUZIJASTA

apr 2009.

#6
danas idem na maturalnu s curom koju voljeeem mnogo
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

apr 2009.

#7
Radujem se, pa makar mi trenuta no i ne pada neato posebno na pamet. }iv sam i zdrav, ato joa po~eljeti?
dogo argentinoENTUZIJASTA

apr 2009.

#8
radujem se ato u se sutra nadrogirat i opalit roatilj s frendovima i napit i najest i proveselit :D
DjerosimENTUZIJASTA

apr 2009.

#9
radujem se sto sam opet posle dugo vremena na ovom forumu pozz.:bis:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

apr 2009.

#10
happy sam sto sam napokon nasla pjesmu koju sam trazila punih 8mj...uff namucih se :))

apr 2009.

#11
hej ja sam strasno sreeeetna.... nema nekih posebnih razloga... al vecinu vremena sam takva... prirodno napusena sto da se kaze... :D:D
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#12
srecan sam shto sam doshao iz shumetine gde smo juche slavili 1 maj (dodushe 31) i shto mi nije nishta crklo od opreme koju sam nosio,niti sam izgubio mobilni...:sun2: wooohooo..!
AnarhosterENTUZIJASTA

maj 2009.

#13
Same here!
CasperENTUZIJASTA

maj 2009.

#14
+1
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

maj 2009.

#15
Evo da ne zamre tema, kad je ve ovako pozitivne naravi... Ja se evo vratio iz viaesatne aetnje sa svojim vukom, aetali smo po aumama i poljima, po poznatom i nepoznatom. Sretan on - sretan ja...hopsa hopsa sa... :icon_lol:
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#16
dobro mi je danas... sreo sam prodigi a nisam ih prepoznao jos sam i pricao sa njima al sve usvemu skontao sam kasno... hahahha pozdrav za temu najbolja je.
krasta-zgPOZNAVALAC

maj 2009.

#17
Mene jako bole noge,ali sam presretan sto me ne bole jos vise nego ato bole :icon_lol:

maj 2009.

#18
Ja sam napokon upoznao jednu zanimljivu djevojku. Ali sam se smoto na kraj.
oldbullleeENTUZIJASTA

maj 2009.

#19
sretan sam jer sam 2 dana straight. sretan ali ne i radostan.
ROXPOZNAVALAC

maj 2009.

#20
Ja se radujem sto jucer nisam skoro poginuo par puta
elephant0rAMBASADOR

maj 2009.

#21
ja se radujem sta cu saznati sta ti se to desilo jucer :))
skoro_normalnaENTUZIJASTA

maj 2009.

#22
radujem se jer sam 2 tj na godisnjem...wee
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2009.

#23
Radujem se jer pomalo ostvarujem neke planove, ato napokon nisam samo u teoriji. Radujem se i ato zavraih gotovo jedan dio ~ivota koji mi je bio gadno dosadan. Radujem se ato u mo~da uskoro imati priliku probati neke psihodelike, ato odavno ~elim, a kada je bila prilika nisam bio siguran i nisam ~elio brzati a od onda sam se poslo~io u glavi. Radujem se...
brendPOZNAVALAC

maj 2009.

#24
Ja sam sretan sto postojim pisem pesme zvezde brojim.... Poslednji romantik ljubavni fanatik ma jednom recju budala ali sam sretan jer to sam ja moglo je i gore da bude
brendPOZNAVALAC

maj 2009.

#25
Poslednji romantik ljubavni fanatik ma jednom recju budala ali sam sretan jer to sam ja moglo je i gore da bude
G e r o n i m OENTUZIJASTA

maj 2009.

#26
ja se radujem tome sto iz dana u dan sve vise mentalno sazrijevam i time mnogo vise uzivam u svemu sto radim
HeadonistAMBASADOR

maj 2009.

#27
veselim se jer kad zavraim neke obaveze prireujem sensee party kod mene :b_hop:
TarkiPOZNAVALAC

maj 2009.

#28
Radujem se zbog novog osvojenog naslova plavih gogo
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2009.

#29
E vidia radujem se jer mi mater pravi sok od bazge(zove) i ato e ga bit nekih 70 litara sirupa
elephant0rAMBASADOR

maj 2009.

#30
radujem se sta ce mi saman darovati 5l sirupa od bazge :D

maj 2009.

#31
sretna sam sto ce mi seka doc u augustu i ostat ce cijeli mjesec heeeeheeeeee
extranoizeENTUZIJASTA

maj 2009.

#32
Aleksi? radujem se jer postojim :sun2:

maj 2009.

#33
nedo bog nikome... moja mala starija sestra xD
AFGHANISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#34
radujem se ato postoji trava, jer bez nje bi nam bilo jadno
skoro_normalnaENTUZIJASTA

maj 2009.

#35
radujem se sto postoji on,jer bez njega nebi bilo to sto je sad

jun 2009.

#36
Radujem se sto postoje infrakcije!
FrulaENTUZIJASTA

jun 2009.

#37
radujem se jer postoji ovaj forum i na njemu mnogo pozitivnih i veselih ljudi te sto sam i ja jedan od njih. pusa svima :*
tamburaENTUZIJASTA

jun 2009.

#38
i nadam se najboljem.http://
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#39
sretan sam jer sam cijelu no bio u nekom nepoznatom kraju do kojeg ne znam kako sam doaao, ali sam sad doaao doma, ~iv i zdrav. pa tko ne bi bio sretan! :icon_lol::sun2:
radujem se svakom jutru misli ve mi lete na vutru radujem se sebi, tebi, njemu srce mi kao u nekom boemu
DjerosimENTUZIJASTA

jun 2009.

#41
radujem se sto su juce prskali komarce pa se moze malo u sumu....
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2009.

#42
Radujem se jer u jest carsko meso za nekoliko minuta:sun2:
Petar PanPOZNAVALAC

jun 2009.

#43
Radujem se jer opet pada kiaa. Bit e hedovine!!! :b_hop:
psychoserbicISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#44
radujem se jer cu izgleda uspeti da smuvam jednu ribu. ljudi, debela je kao stoka jbt, znaci nisam deblje video...sisa ko moja glava , ali, leeeeppppa je kao boginja, duga crna kosa, prelepe oci....mmmmmmmmmmmmmmmm prso sam,, kriterijumi su mi kao osakaceni...
Zabljak 1992POZNAVALAC

jun 2009.

#45
jebes kriterijum...kriza je globalna
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#46
radujem se jer sam imam wu za vecheras,i kao genjo napokon sam upoznao devojku van standarda danashnje normale,znachi normalniju nego ikad...ne slusha turbo folk,voli da duva,filozofira,nije nakindjurena,ne lozhi se na ermax tipove,nije sponzorusha i na kraju svega,jako je lepa...samo da ne za*****...wish me good luck..!
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#47
french hash came to my door last night...xxixixi
FlegyPOZNAVALAC

jun 2009.

#48
radujem se jer su me sjebali meksikancii za veliku lovu na kladari :icon_lol:

jun 2009.

#49
Radujem se jer san pri~ivija ovaj vikend:sun2:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jun 2009.

#50
radujem se svom rockasu =))) :happy: :cool: :technoparty: :P x)
ataraxiaISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#51
vjerojatnom desetodnevnom lutanju po europi u deveti misec wee
extranoizeENTUZIJASTA

jun 2009.

#52
radujem se romanti noj noi i zvukovima zvijezda :181:

jun 2009.

#53
imaaaaaaaaaaaaam milioooooooooooon na pokeruuuuuuuuuuuuu xD
tamburaENTUZIJASTA

jun 2009.

#54
mislis ovako ko jaaaaaaaaaaaaaaaaa:costumed-smiley-027
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#55
:rofl:-VAFL

jun 2009.

#56
hahahahhahahhahahahhahahhahaahha omg xD radujem se sto sam ovo procitala i sto cu se valjat od smijeha citav dan, kak ovo ranije nisam vidjela xD hahahahhahahahahhahaha
tamburaENTUZIJASTA

jun 2009.

#57
jer cu danas prvi put upotrijebiti vaporizator:sun2:
G e r o n i m OENTUZIJASTA

jun 2009.

#58
Radujem se jer imam 25 grama da poduvam.:banana_dred: off: O~eni ju!

jun 2009.

#59
Radujem se slijedecem sparingu. Svaki put sam sve jaci i jaci :-)
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jun 2009.

#60
radujem se sto cu dobit lizalicu (okusom coca-cole ) :costumed-smiley-027 :sun2: :vb_whip: :bis: :P

jun 2009.

#61
Radujem se jer san sino darovao lizalicu:bj1: :icon_mrgreen:
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#62
ae ae...znas da bi te odr'o... :vb_whip:

jun 2009.

#63
radujem se tuoj srei :costumed-smiley-027

jun 2009.

#64
Nasmijat me ovako pospanog i umornog...to je ipak umjece :)
BugiPOZNAVALAC

jun 2009.

#65
radujem se jer sam slu ajnim prolaskom kroz ladice naisao na 3g davno izgubljenog zelenog zlata :D
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#66
radujem se jer smo konachno zajedno...jeeeeeeeej...!!!:181::bp4l:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jun 2009.

#67
radujem se sto sam bicklom dosla do zg..weee :happy:

jun 2009.

#68
A odkud si krenula? :P Radujem se sto cu moc spavat sutra do kad hocu :P

jun 2009.

#69
Radujem se jer se ljubav raa tamo di san se najmanje nada:vb_kez:
ReacherPOZNAVALAC

jun 2009.

#70
radujem se jer pada kiaa . . .

jun 2009.

#71
I radujem se danas jer mi je prijatelj dobija sina...radujem se jer u danas slaviti s razlogom :)
mali.medoPOZNAVALAC

jun 2009.

#72
razmialjam emu da se radujem... ve pola sata al brate kita... 0 bodovaaaaa...
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jun 2009.

#73
iz gorice..ako znas di se nalazi :P

jun 2009.

#74
kako da ne :P, e da ja se radujem sto sam danas zelen vozio bicikl, a sad se radujem jer pijem fini sokich :P
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#75
Dont you wont somebody to love...dont you need somebody to love...
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jun 2009.

#76
radujem se sto mogu igrat nfs most wanted..we :lock:
ataraxiaISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#77
radujem se ata u se radovat za par dana :bananallama:
AFGHANISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#78
napokon se mogu poateno napiti, fax je gotov =)))))

jun 2009.

#79
Radujem se jer imam 3g za 3 dana :)
TarkiPOZNAVALAC

jun 2009.

#80
diplomiraooooooooooooooo saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :drink::drink::drink: :maryjane: :maryjane: :maryjane:
NoTrippinAMBASADOR

jun 2009.

#81
:hehe::clap::clap:Care svaka ast :clap::clap::hehe:
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#82
CUdan je 21.vek...i dede diplomiraju :D

jun 2009.

#83
Svaki tjedan avatar jedan :))
BugiPOZNAVALAC

jun 2009.

#84
hahah pogrijeaio si temu, nije ovo "osoba iznad"...hahaha...
radujem se jer sam sino nakon dobrih dva tjedna zapalio,. istu, o.2 grama, pucalo je nenoramlno, i sad me baa puca, ali moje radovanje nije besmisleno ;)!

jul 2009.

#86
Vidi stvarno,falija san temu gori,LOL! Ja se radujem jer moje djevoj ice ve "rade"!
wannabeshaman1POZNAVALAC

jul 2009.

#87
radujem se jer je moja potraga za savraeni voem uspjela... nakon mnogih neuspjeha napokon sam savraeno obrijao marelicu te tako ostvario teksturu nektarine i okus breskve. :sun2: iako moram priznat, estetski, taj izgled dlakave ~enske stra~njice mi je ve prirasto k srcu.
wannabeshaman1POZNAVALAC

jul 2009.

#88
radujem se jer je moja potraga za savraeni voem uspjela... nakon mnogih neuspjeha napokon sam savraeno obrijao marelicu te tako ostvario teksturu nektarine i okus breskve. :sun2: iako moram priznat, estetski, taj izgled dlakave ~enske stra~njice mi je ve prirasto k srcu.
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#89
ja sam srecan zbog svoja 2 sina , ma srecan sam i kad mi se popnu na glavu . A sad sam srecan sto su obojica otisli da spavaju pa cu zapaliti jedan:family1:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2009.

#90
Za 30 sekundi palim...la laaa laalalala laaaaaaa... :icon_lol:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jul 2009.

#91
happy sam sto moram na job
extranoizeENTUZIJASTA

jul 2009.

#92
radujem se jer je sve ok :sun2:
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#93
ti nisi skoro normalna neg si nenormalna ;o)

jul 2009.

#94
meni dolazi sekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD opet hahaha
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jul 2009.

#95
ma nego sta..ponekad i to ;)) nije lose bit ni nenormalan :P full je cool ..yeaahh
BugiPOZNAVALAC

jul 2009.

#96
happy sam jer sam TEK sad saznao da je prostitucija legalna u njemackoj.
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jul 2009.

#97
veselim se jer sam happy :D :)))))) :rofl:
ataraxiaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#98
radujen se ata u vjerojatno ~ivit sama do kraja faksa pa bi moga past i neki boxich yey
Petar PanPOZNAVALAC

avg 2009.

#99
punih deset godina od prvog jointa!!! :bis:
ataraxiaISTRAŽIVAČ

avg 2009.

#100
radujem se ato mi je dato znanje o tome da e vjerojatno ono emu se radujem past u vodu :ludaci_lol::b_hop:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

avg 2009.

#101
trenutno se radujem nicemu..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se