LEGACY
konzumiranje :)
32 odgovora2,250 pregleda
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#1
Evo vec nekih godinu dana konzumiram vutru :icon_lol: same rijei hvale,nisam nikakvu kemiju probavao,a mogao sam ohoho puta i bombona al sam rekao samo na ovoj prirodi ostajem.Prosle godine sam pusio mjesecno po nekih 5g i ove ono za roendan i blagdane za zajebanciju i shvatio sam kako sam otupavio...heh ono otiem jest doem do stola i neznam sta sam dosao:costumed-smiley-027,pa me zanima za vas dali je itko imao ikakvih "atetnih" pojava tipa moga nakon neprestanog konzumiranja:sun2:
stay high
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
sep 2010.
sep 2010.#3
a ono sto je mimo karakteristicnih simptoma se moze pripisti jedino karakteristikama samog konzumenta tj. ako npr. nakon nekoliko godina se zateknes u situaciji da nisi nista ucinio s zivotom i zelis se izvuc na travu to ti ne prolazi, sam si kriv
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2010.
sep 2010.#4
Mislim da se ne moraa plaait, mjeseno 5 grama nisu neke koli
ine, a i da su koli
ine vee opet no problem, nea otupavit osim ak ne budea jedan od onih koji se sam izbija i niata ne radi.
A te situacije sa dolaskom do negdje to se meni
esto dogaa, ali ja sam ina
e dosta tak sklon stavljaju soli u fri~ider i sli
no
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#5
pa naravno sidem dolje napravim sendvic popnem se gore i skontam nisam ga ponjeo, trazim upaljac koji mi u ruci al ovo da sol u frizider stavljam mi se nije dogodilo hh, pusim 2 god, treniram tu i tam ugl nist konkretno neradim sam idem lagano koz zivot i meni je ok
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
sep 2010.
sep 2010.#6
potraga za upaljacem je uvijek zanimljiv i intrigantan proces :pat:
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
sep 2010.
sep 2010.#7
Potraga za bilo
ime je proces kad si naduvan (bar u mom slu
aju) xD
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#10
haha..imo sam sli
nu dogodovatinu...
idem grijat mlijeko u mikrovalnoj, stavim na minutu i
ekam...kad ono izvadim aalicu a ona prazna, reko kak je moglo isparit mlijeko na tih 900 watta??? da, nisam ga ni ulio u aalicu :icon_lol:
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
sep 2010.
sep 2010.#11
hahaha, ovaj komentar je sve reko...
mislim da se svima dogaaju te stvari, sad, jel to do vutre ili ne, neznam, al znam da svi koji puae neko vrijeme imaju ove "nuspojave" a meni su one posebno drage, kad u sekundi zaboravim ato sam htio re il napravit, ili kad trazim nesto....
Najja
e mi je kad se nave
er naduvam i odem spavat i onda uvijek oko 7 ujutro mi majka ue u sobu i ka~e da neato napravim dok je ona na poslu al se ja nikad ne sjecam ato treba, a nekad i sanjam da je uala u sobu i rekla mi neato pa ju poslje zovem i pitam ato mi je rekla a ona ka~e da nije ni bila u sobi ujutro.... hahahaha
Jednostavno, NAVIKNI SE....
hahah
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
sep 2010.
sep 2010.#12
Meni se to sve desava i bez pusenja :icon_surprised::punch:
Daljinski od TVa u frizderu, u autu, prtljanje po teletextu a nemam pojma koji k*rac trazim al znam da je vazno,
kuhanje rize, pa nakon 15min skuzim da nisam rizu uopce ubacio nego samo vodu zasolio,
stara me posalje u ducan ja kupim 10 drugih stvari a zaboravim ono po sto me je poslala ... i tako :icon_lol:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#13
Subota,Plodine,aoping,prije toga zapalio jednog laganog,jutarnjeg.....~ena trpa u kolica,ja ih guram i zvjerlam uokolo fine ~enske guze...savraeno :)
U redu na kasi... aok,aou,nevjerica...u kolicima je pola stvari naaih a pola tuih.
Kada,tko i u kojem redu je zamijenio kolica i kako je doalo do zamjene....na to pitanje nema odgovora.
Eto zato volim travu :)
Ne sekiraj se ako malo otupavia.Ionako nea' ~ivit 300 godina.:b_bow:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#14
Malo tebi jedno dupe,pazi da ne ostanea bez i jednog:costumed-smiley-027:rofl:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#16
Ma znam,ali je teako ne pogledati.....jednostavno privla
e mi duau:costumed-smiley-027
Uostalom zvjerlanje i nije neki grijeh:)
E, ~ene,~ene...
avg 2010.
1 / 17
avg 2010.
sep 2010.