LEGACY
Peticija!
36 odgovora1,332 pregleda
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#1
evo kome se da odvojiti minutu vremena nek se uklju
i i potpiae peticiju, za ka~njavanje onih koji su ubili Miaka, psa, kojem su gurali petarde u usta, a prije toga ga dva puta propucali zra
nom puakom....STRA`NO da ne mo~e biti straanije...
evo link gdje se mo~ete uklju
iti: https://www.change.org/petitions/dr%C5%BEavno-odvjetni%C5%A1tvo-republike-hrvatske-kaznite-po%C4%8Dinitelje-monstruoznog-ubojstva-mi%C5%A1ka?utm_campaign=share_button_action_box&utm_medium=facebook&utm_source=share_petition
mo~ete i komentirati na ovu temu, po meni je ovo za najstro~u kaznu bez pomilovanja, jer taj pas nije nikome niata skrivio...i da neko to mom psu napravi, i da saznam tko je, pa ne znam, nebi odgovaro za svoje postupke koji bi bili maximalno okrutni prema po
initelju i njegovim bli~njima...
LJUDI SU VEE }IVOTINJE OD NJIH SAMIH...R.I.P. Miako :(
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#2
Uffff... jaoooo da ih samo vidim samo da mi je 10 minuta s njima u nekog napuatenom hangaru ajooooj nemate pojma kolko bi dao para za to....
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#4
broadcast, broadcast! :D
koji kretenizam, onda se ja pitan zasto nan drzava ide u *****, a nego di ce ic nego tamo sa ovakvin poremecin idiotima.
Most Painful 20 Torture Devices in the History… « Reading Shouts
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#5
nazalost strasno ali je to realnost,dok ne budemo imali zakone koji stite prava zivotinja i nebudu se novcano kaznjavale ovakve stvari
bice ih i dalje.Premalo ljubavi u porodicama piplsi,mnogi od vas vec imaju decu a ostali ce ih imati (makar ja to svima zelim ).
Ucite ih da vole sve s cim se susrecu u zivotu onako kako vi to osecate i vec ste dali doprinos ovoj temi.
Ovo je cin nagomilanog besa i mrznje ,nezadovoljstvo sa zivotom, pa je rezultat ovo ili pretucen drugar ili nastrada saobracajni znak :)
Ja ih nebi pretukla ,poslal bi ih na savetovanje i na drutveno koristan rad u neko prihvatiliste zivotinja,tamo bi shvatili sta su uradili.
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#6
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ubijanje-zivotinja-postaje-kazneno-djelo-za-mucenje-zivotinja-do-dvije-godine-zatvora/655432.aspx?fb_action_ids=4823426780211&fb_action_types=og.recommends&fb_source=timeline_og&action_object_map=%7B%224823426780211%22%3A316243878492556%7D&action_type_map=%7B%224823426780211%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
:)
AndrijaJ
AMBASADOR2.826 REP38%
→ Legenda
AndrijaJAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#7
evo da odem malo openito...
Na~alost nikakva kazna po
initeljima nee sprje
iti budua ni sadaanja i~ivljavanja nad ~ivim biima pa bila ona psi, ma
ke, krave ili
ovjek...
Problem je u cjelokupnom druatvu u kojem se ne vrednuje ~ivot kakav god da je ve ga se djeli na :
- one manje vrijedne (bez para) i one najvrednije (sa parama)
- one koji vjeruju i one koji ne vjeruju
- one koji
ine manjinu i one koji
ine veinu
- one koji su normalni (npr. straight) i one koji nisu normalni (gay)
.....
- i one kojima je neato zabranjeno jer se ne "smatra" normalnim, dopuatenim i sl.....
Uvijek e biti onih koje takve teme zanimaju (a poti
u mr~nju), onih koji na tome zarauju i onih koji su za navodnu dobrobit druatva te po
initelje spremni i ubiti, pa nitko se protiv toga ne ~ali ...
Ljudsko druatvo iako napredno po pitanju tehnologije joa uvijek nije nau
ilo rjeaavati probleme, e sad jel namjerno ili neato drugo, zaklju
ite sami.
Povijest se u
i samo kako bi se odr~ala jedna doza mr~nje prema druk
ijem od nas samih po mjestu stanovanja, boji ko~e i sl.., a ne da se pogreake napravljene u proalosti ne bi ponovile (prohibicija - LOL).
Uglavnom potrebno je kazniti druatvo a ne po
initelje, nisu krive ni igrice, ni prijatelji, ni roditelji, ni akola..
Krivo je debilno druatvo koje uporno izlazi na izbore kao muha bez glave i o najbitnijem pitanju, njihovom vlastitom ~ivotu odlu
uje na osnovu toga ato mu je susjed savjetovao, ato su rekle ankete i sl.
O rezultatu takvog na
ina biranja upravo
itamo, klinci mu
ki ubili psa = totalan odraz stanja na politi
koj sceni odnosno onih koji vladaju ovim druatvom (ve
ina)
Ljudi koji vladaju bi trebali iznad svega biti najinteligentiniji primjerci ljudskog druatva uz dozu morala koji bi nam trebali napraviti put za bolju budunost.
zahvaljujui ve
ini u naaem slu
aju druatvom upravljaju obi
ne protuhe koje bi se ina
e povla
ile po razno raznim birtijama, veselicama, koje bi se i povremeno potukle i sl..
Da pojednostavim, gledate i
itate rezultate filma za koji re~iju potpisuje ve
ina...
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#8
sla~em se sa Janom u potpunosti...ja imam psa, kojeg volim kao da mi je sin, spava samnom u krevetu, jede samnom za stolom itd....da mu neko neato tako napravi ja ne znam, naao bi ga kad tad i tad bi po~alio ato se rodio, a ne ato je napravio tako neato...
Snjezana1971
AMBASADOR1.575 REP2%
→ Legenda
Snjezana1971AMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#9
`to viae rei nego sramota za ljudski rod, a ~ao mi je openito svake ~ivotinje koja tako skona od ljudske ruke bez ikakvog razloga samo iz "bolesnog zadovoljstva" a po
iniocima bi polomio ruke da viae nikome nemogu nanijeti nikakvo zlo.
ZelenaBanana
ISTRAŽIVAČ141 REP61%
→ Entuzijasta
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#11
Citam vijesti ovakog tipa i cesto se primim vijesti ko smrt bake, a zaboravljam cinjenicu da sam ja odraslo bice koje razmislja svojom glavom, donosi zakljucke slobodnom voljom i trezveno, a ne na osnovu nekog teksta.
Kako bi to sto vi pisete i komentarisete izgledalo u praksi:
Osoba A (inace psihicki poremecena iz nekog razloga) naudi psu za kojeg svojom poremecenom psihom smatra da je totalno drugacije i da to predstavlja problem, a rjesenje problema je mucenje psa do smrti.
Osoba B (inace sebe smatra uzorom za sve "normalne" osobe) uvidja da je osoba A drugacija od njega, smatra to problemom i jedino rjesenje tog problem ja mucenje osobe A do smrti.
Ima li kakvo drugo rjesenje?
Da li je pozeljno biti human i pokusati pomoci psihicki poremecenoj osobi prije ubijanja?
Za mene ste svi drugaciji, unikati, sta god da pogrijesite ne mozete krivicu prebacivati na drugoga, sami ste krivi za sve sto vas snadje u zivotu. Zaboravljate da imate pravo da odlucujete slobodnom voljom, a ne onom nametnutom.
Da li vi izlazite iz stanova? Prosetate li parkovima? Vidite li vi djecu koja hrane pse lutalice? Vidite li vi ponos u ocima vlasnika nekog psa sa pedigreom dok se sepuri po parku sa svojim cistim, izglancanim psom dlake visokog sjaja ili izlazite samo da bi danima cekali nekog jadnika, kome Bog nije podario mozak sa svim dascicama u kompletu, koji ce ispuniti sva vasa ocekivanja po pitanju necovjecstva, pa da sav svoj jad i cemer svalite, ne na svoju blizu zajednicu, vec na kompletan ljudski rod.
E vidite, nismo svi isti.
Meni je zao takvih osoba, oni su uskraceni za najljepsi osjecaj koji mozemo osjetiti dok smo na ovoj planeti, a to je ljubav. Ljubav prema prirodi, prema ljudima, ljubav prema svemu je odlika humanosti, a ta uslovna ljubav nije ni Lj od ljubavi. Zahebi ti taj stav - volicu te samo ako budes takva ili takav. Nije to ta ljubav, prava, iskrena, ljubav prema osobi onakvoj kakva jeste, a ne kako bi to mi voljeli da bude.
Gledajte svijet sa vedrije strane, zato sto jeste takav. Upornim ponavljanjem da je sve crno i da je sve "zlo i naopako" :icon_lol: ucimo djecu tom stavu, umjesto da sve posmatraju sa ljepse, svjetlije strane.
Oprostite za ovakav nastup, ne zelim nikoga omalovaziti, samo bih skrenuo paznju na to da, ako zelite promjene prvo morate poceti od sebe. Ako ne znate kako, reci cu vam - sve ove lijepe tekstove, ispravne poglede na svijet, a koje pisete po forumu pocnite primjenjivati u praksi i manje ovakvih reportaza, anketa i peticija.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#12
Treba vratiti nabijanje na kolac. Kakve 2 godine i dozivotne. Kolac je ono cega se svi plasimo ona smrt sto mili kao vjecnost. I tacno cemo svi znat kad je neko zasluzi.
Procenat silovanih ce odma pasti 90%. Jednostavno nesh silovat ako znas da cete nabit na kolac. Tako i nesh trpat petarde psima u usta.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#13
Uf ovo je bilo previse za jednog admina da izjavi. Malo sam bio pod uticajem svega sto se desavalo posljednjih 10tak dana.
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#14
Ma khurac je previae..ovo je brutalnost bolesnih umova a vjerojatno prerazma~enih likova koje ja se dr~im one stare "oko za oko"....
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#15
Treba njima gurat petarde u usta uope me ne zanima kolko godina imaju, 10 godina, 10 godina, no me interesa nada....
Rado bi volontirao pri guranju petardi njima u usta...
ak bi i sam svoje petarde doneso....
Farmer82
AMBASADOR1.559 REP2%
→ Legenda
Farmer82AMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#16
to su ocito preglupi i preiskompleksirani jadnici kojima nije netko u zivotu dovoljno paznje poklonio pa ih pere obijest...mislim da isto tako nisu popili dovoljno odgojnih batina kad je bilo vrijeme za to, a sad se ti psiho umovi pomalo otimaju kontroli...ali neka, dok ima bikova ima i atrikova...bilo i bit ce, bude vec njima netko stao na kraj, mater j...i svoju nenormalnu i neodgojenu...ispricavam se na psovanju ali jednostavno mi je to nepojmljivo, a nadsve mi je zao jadnog psa...ako nista drugo bar tamo gje je sad bude imao svoj mir i nece vise imati posla sa takvim idiotima...ajme kud ovaj svijet ide...RIP Misko :(
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
jan 2013.
jan 2013.#17
ne gledam televiziju nikad i dok sam s frendom puaia taman uletilo to, nasmijala me novinarska senzacija koju su napravili od Miaka, taj pas se i ne zove
ak Miako ? Kladim se da je ovih blagdana bilo puno viae pasa ato su nastradali, pa u svom gradu znam par slu
ajeva, samo im ljudi ne pridavaju pa~nju dok se ne pojavi neki Miako i uplakani dedica na tv-u. Od ove godine te
e zakon koji stro~e ka~njava ranjavanje i ubijanje ~ivotinja, s
im se i sla~em.
vlacnomoney
AMBASADOR2.420 REP26%
→ Legenda
vlacnomoneyAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#18
25 I stvori Bog svakovrsnu zvjerad, stoku i gmizavce svake vrste. I vidje Bog da je dobro. 26 I re
e Bog: "Na
inimo
ovjeka na svoju sliku, sebi sli
na, da bude gospodar ribama morskim, pticama nebeskim i stoci - svoj zemlji - i svim gmizavcima ato puze po zemlji!" 27 Na svoju sliku stvori Bog
ovjeka, na sliku Bo~ju on ga stvori, muako i ~ensko stvori ih.
Kako ironi
no! Neki su doslovno shvatili ove rije
i!
jan 2013.
1 / 19
jan 2013.
jan 2013.