LEGACY
Email zlata vrijedan
58 odgovora4,930 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
avg 2005.
avg 2005.#1
Od pocetka otvaranja Vutra.org sajta dobijamo emaile od mnogobrojnih istomisljenika koji nas bodre da nastavimo sa radom. Od bezbroj emaila ponekad neko napise da nije ok sto nismo za hemiju ali uglavnom na kraju i sami znaju da nisu u pravu pa se trse losih rijeci.
Ali jedan email sam morao izdvojiti posto sam se slatko nasmijao i zelim da podjelim sa vama ovaj tekst jedne veoma zbrkane osobe.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
avg 2005.
avg 2005.#2
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
ja se smejem tome koliko je nepismen covek, pored toga sto je debil
::oladi
::behehe ::behehe
Joe
ENTUZIJASTA234 REP9%
→ Poznavalac
JoeENTUZIJASTA
avg 2005.
avg 2005.#3
Hehe...bas dobar neki isfrustriranko....Napisi mu neki odgovor....pa onda postuj njegov odgovor:):)
blackbringer
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
27 REP54%
→ Istraživač
avg 2005.
avg 2005.#5
u pismui se da vidjet koliko je osoba nestabilna, krivo odrasla, frustrirana svojim zakonim i naèeklima življena i PRIJE SVEGA nema pojma bre o nièemu.
Anðele Skini Pauèinu S Oèiju
27 REP54%
→ Istraživač
avg 2005.
avg 2005.#6
I zbilja je zlata vrjedan ::super
jer ovakvo èovjekovo ponašanje
Zapavo igra "pasa i maèaka" treba skinut s vrta
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
avg 2005.
avg 2005.#7
..uuuu jeee, covece istina je da su balkanski jezici najbogatiji psovkama.. ::super
..tip izgleda pokusava nekom da se uvuce u dupe..na jedna poseban nacin.. ::histerija
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
avg 2005.
avg 2005.#8
ma tip je blesav...
vjerojatno mu njegova mama nikad nije dala da izaðe sa ekipom, pa se nije nikad napio i napušio..jadan, pa kad vidi sta mi radimo i pisemo, onda mu je zao... a jebi ga.... ~)
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
avg 2005.
avg 2005.#9
Samo nick coveka sve govori.Gladiator,ej zamisli...Magarac jedan najobicniji.
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
avg 2005.
avg 2005.#10
Bilo je to nekada davno
Na zemlji ludaka, brdovitom Balkanu...
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
avg 2005.
avg 2005.#13
Na cemu li je ovaj kad je ovako ljut?Psihopatoloska kriza.Ali ko mu dade komp. u ruke ?
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
dakii
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
kurt_cobain
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
hemicarISTRAŽIVAČ
sep 2005.
sep 2005.#17
ne ali najace je ono "cika gladiator",umro sam kad sam to procitao osecam da lik to ponavlja sebi kad ga drka tipa kao ko je tvoj cika gladiator ha ha ha ::histerija ::histerija ::histerija ali ko zna zasto je ovo dobro lik nas je potsetio gde zivimo i da cemo na putu do legalizacije morati da se borimo i protiv ovakvih nepismenih,iskompleksiranih i seksualno devijantnih balkanskih neandertalaca kojih ima mnogo,mnogo evo ja mu se zahvaljujem ovom prilikom:CIKA GLADIATORU HVALA TI STO SI ME POTSETIO U KAKVOJ KURTONSKOJ ZEMLJI ZIVIM,HVALA TI NA VRACANJU U REALNOST.pored takvih se ovo nece legalizovati jos sto godina.ali ipak ovakav slucaj treba da nam da podsticaj da i dalje edukujemo ljude sirom bivsih republika.DO POBEDE,DO LEGALIZACIJE
dakii
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
Fernandez
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
FernandezISTRAŽIVAČ
sep 2005.
sep 2005.#19
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
Lik mi je bas super za nasmijati se... btw ovo bi trebalo preseliti pod 'humor' i nagovoriti ga da posalje jos koji mail tak da ga malo bolje upoznamo!
0009
iz0t0p
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
iz0t0pENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#20
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
kurt_cobain
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#22
u jebote kako je njemu tesko u zivotu....jadnicak,zao mi ga majke mi
21 REP42%
→ Istraživač
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#27
Svako vrijeme ima svoje luðake... :shock: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#28
upravo po deseti put gledam SIVI KAMION CRVENE BOJE koji je najbolji film na svijetu
lik što je poslo mail je
malo žešæe zajeban
sve mu je sivilo nema opèe boja
ja æu se za njega pomoliti
:roll:
38 REP76%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#29
hAhAhA
diVan jE,jOsH mALo pA kAo DRoGa :D :D :D
E iPaK mIsLIm dA sE oVaJ lIk zEzAo, jEr kAkO lI jE nAsHaO sAJt, nEgdJe jE ukUtZaO VUTRA i PaAAm vUtRa.oRg
iLi mOzdA nEeeE
aHaHaHhHa
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#30
Èovjek, osobit na svoj naèin, kao i svaki drugi :D
avg 2005.
1 / 30
avg 2005.
nov 2006.