VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKada ste shvatili da je biljka spas?
LEGACY

Kada ste shvatili da je biljka spas?

30 odgovora2,243 pregleda

sep 2006.

#1
kada i kako ste skontali da je put ganje pravi za vas, a kad smo vetj tu kada kako i gde ste smotali Vas prvi joint? sedeo sam u neko steku u borrowdale-u sa drugom iz skole barry-jem i tako bese to...mali a debeli (mislim na joint) mada sam bio jako ponosan sobom....mislim da sam tad zvanicno uspeo da smotam kako valja....
InqAMBASADOR

sep 2006.

#2
Prvi joint sam smotao sa drugarom pre par godina iza srednje skole... Bio je lep, nisam bas lepo popunio bio pocetak ali krivio je :D A da je gandza prava stvar sam shvatio kada sam shvatio da ne sluzi samo za smejanje vec za opustenost i kreativnost... 8)
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#3
Odluchio sam se na tako neshto iz inata...evo zbog chega: Bio sam prvi razred srednje shkole, nenormalan hoper koji se bukvalno zajebavao na sve moguce nachine...i onda su ljudi iz zavisti i ljubomore pocheli da me prozivaju da sam narkoman i da bih opravdao tu reputaciju, jedno veche sam otishao do oblizhnjeg basket terena, zalozhio dzoint sa nekom ekipom koja je bila tu i prvi put duvao vutru...beshe to pre tachno 6 godina... :D A shvatio sam da je ganja prava stvar za mene (pored piva i zhena) onda kada sam se drugi put naduvao i kada me je prvi put odradilo kako valja i trebuje... :spliff: :bong: :ludaci_lol:
unknowerAMBASADOR

sep 2006.

#4
QQ GreenMan dal' mi smemo da kazemo :chat: kad smo prvi put smotali xaxxaxxxaxax Seecaaam seee bilo je to jednee zimeeee,kad je shvabaaa '41-ve...a ugrejoo pun meseeec oca mu njegovog... :rofl:
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#5
Nikad jachi trip variti zimi...mmmmm, mnogo mi nedostaje onaj vruci dim koji izlazi iz mojih pluca :( Tada ssmo se borili protiv hladnoce tako shto smo se svi lepo okupili oko jedne ogromne buxne i slali je u krug da nas ugreje :D xexexexe 8)
dombaPOZNAVALAC

sep 2006.

#6
hm..prvi put :D otišli mi starci na put..došo lega i zamotala se jedna..pa tako 2..6..:D i tako ja poèeo dimiti :D
brendPOZNAVALAC

sep 2006.

#7
Pa...Secam se... :D :D

sep 2006.

#8
prvi put,kraj sedmog razreda osnovne(prolece)... U kraju na nekim klupicama...
P.P.POZNAVALAC

sep 2006.

#9
prvi put... heh prije nekih godinu ipo dana.... doma za stolom.. i bila je mala debela... sa sjebanim filterom ,ali bila je pualjiva heheehhehe.... eee koja su to bila vremena...hehe.... a cim sam pocela pusit sam znala da je to prava stvar za mene...iako mi u pocetku nije bilo tako dobro kao malo poslije... a sad mi je jebeno... imam super ekipu ono stvarno super...svaki pun nam je sve bolje...ono ludara skroz!!!

nov 2006.

#10
hehe, samo napred i pazi se pandurchina, u mom kraju popadalo brdo ljudi ovih dana, mrzim ih
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#11
Pa...Secam se... :D :D a i ti imas probleme sto su ti prijatelji pomrli jos krajem proslog veka :D
GreenManAMBASADOR

nov 2006.

#12
Xexe...pa ja bi se mozda i setio jel bilo '41. ili '43. ali od vutre mnogo zaboravljam :lol:

nov 2006.

#13
prvu sam zarolo kraj jedne kule... ono bilo je gadno do boli ali pusljivo.
GreenManAMBASADOR

nov 2006.

#14
:ludaci_lol: gadno do boli,ali pusljivo :ludaci_lol: :ok:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#15
Prije 8 i viae godina, iza akole...standardno...

nov 2006.

#16
ah da ta shkola...nedostaje mi ponekad, to kada brines samo o tome da te ne izbace, koju ces drugaricu da smuvas....odraslo se mora se sljaka!!!! ;-)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se