LEGACY
Kada ste shvatili da je biljka spas?
30 odgovora2,243 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#1
kada i kako ste skontali da je put ganje pravi za vas, a kad smo vetj tu kada kako i gde ste smotali Vas prvi joint? sedeo sam u neko steku u borrowdale-u sa drugom iz skole barry-jem i tako bese to...mali a debeli (mislim na joint) mada sam bio jako ponosan sobom....mislim da sam tad zvanicno uspeo da smotam kako valja....
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#2
Prvi joint sam smotao sa drugarom pre par godina iza srednje skole... Bio je lep, nisam bas lepo popunio bio pocetak ali krivio je :D
A da je gandza prava stvar sam shvatio kada sam shvatio da ne sluzi samo za smejanje vec za opustenost i kreativnost... 8)
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#3
Odluchio sam se na tako neshto iz inata...evo zbog chega:
Bio sam prvi razred srednje shkole, nenormalan hoper koji se bukvalno zajebavao na sve moguce nachine...i onda su ljudi iz zavisti i ljubomore pocheli da me prozivaju da sam narkoman i da bih opravdao tu reputaciju, jedno veche sam otishao do oblizhnjeg basket terena, zalozhio dzoint sa nekom ekipom koja je bila tu i prvi put duvao vutru...beshe to pre tachno 6 godina... :D
A shvatio sam da je ganja prava stvar za mene (pored piva i zhena) onda kada sam se drugi put naduvao i kada me je prvi put odradilo kako valja i trebuje... :spliff: :bong: :ludaci_lol:
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#4
QQ GreenMan dal' mi smemo da kazemo :chat: kad smo prvi put smotali xaxxaxxxaxax
Seecaaam seee bilo je to jednee zimeeee,kad je shvabaaa '41-ve...a ugrejoo pun meseeec oca mu njegovog...
:rofl:
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#5
Nikad jachi trip variti zimi...mmmmm, mnogo mi nedostaje onaj vruci dim koji izlazi iz mojih pluca :(
Tada ssmo se borili protiv hladnoce tako shto smo se svi lepo okupili oko jedne ogromne buxne i slali je u krug da nas ugreje :D xexexexe 8)
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#6
hm..prvi put :D
otišli mi starci na put..došo lega i zamotala se jedna..pa tako 2..6..:D i tako ja poèeo dimiti :D
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#8
prvi put,kraj sedmog razreda osnovne(prolece)...
U kraju na nekim klupicama...
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#9
prvi put... heh prije nekih godinu ipo dana.... doma za stolom.. i bila je mala debela... sa sjebanim filterom ,ali bila je pualjiva heheehhehe.... eee koja su to bila vremena...hehe....
a cim sam pocela pusit sam znala da je to prava stvar za mene...iako mi u pocetku nije bilo tako dobro kao malo poslije... a sad mi je jebeno... imam super ekipu ono stvarno super...svaki pun nam je sve bolje...ono ludara skroz!!!
15 REP30%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#10
hehe, samo napred i pazi se pandurchina, u mom kraju popadalo brdo ljudi ovih dana, mrzim ih
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#11
Pa...Secam se... :D :D
a i ti imas probleme sto su ti prijatelji pomrli jos krajem proslog veka :D
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#12
Xexe...pa ja bi se mozda i setio jel bilo '41. ili '43. ali od vutre mnogo zaboravljam :lol:
21 REP42%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#13
prvu sam zarolo kraj jedne kule... ono bilo je gadno do boli ali pusljivo.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
15 REP30%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#16
ah da ta shkola...nedostaje mi ponekad, to kada brines samo o tome da te ne izbace, koju ces drugaricu da smuvas....odraslo se mora se sljaka!!!! ;-)
sep 2006.
1 / 16
sep 2006.
nov 2006.