LEGACY
Cokolada?
52 odgovora5,049 pregleda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#1
Volite li jesti cokoladu?Mozda u posebnim trenucima...Ili mozda kada ste naduvani...Malo cokolade ili puno cokolade...Recite...
Jedna je od mojih vecih zadovoljstava...
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#3
Pre 4-5 donela drugarica iz inostranstva cokoladu od 300 grama ,ali nije obicna bila vec sa semenkama ganje...Super stvar...Pojeli smo je u trenu...:chef2:
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#5
eeee kako ne bih voljela... :D Kad se napusim pa onda fino bicna mljecna cokolada ^^ aaaaaa
sad bi ja jednu takvu situaciju:icon_cry:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#7
e...~ivcira me jedna stvar...a to je kad netko grize
okoladu...
okolada se cucla bre
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#8
ja na~alost rijetko jer su one koje volim
(neke truffse od 80ili60posto kakice i one (kvazi) za kuhanje
okolade)
preskupe da konzumiram svaki dan ali kad ih imam pojedem ih u trenu
trava je nu~na pri tom procesu jer mi joa poja
a osjetilo okusa
one mlje
ne ne volim preslatke su mi ponekad mi i bude loae od njih.
uskoro u pokuaat pomijeaat dva u~itka
okoladu s puno kakice i travu
ako je okus pribli~an onome na vaporajzeru bit e to hedonisti
ki raj :b_hop:
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#9
Amen bro :icon_smile:
Ja trosim cokoladu a velikim kolicinama, ali samo kad je imam :) Retko kada odem u prodavnicu da kupim cokoladu, jer nemam potrebu (i mrzi me :icon_smile: ), ali kada mi neko donese cokoladu onda nestaje veoma brzo :chef2:
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#10
Nisam neki extremni sladokusac ali kada jedem slatko par dana za redom imam oseaj kao da postanem zavisna i bukvalno imam teau potrebu da ponovo jedem slatko. Ina
e mogu proi dani i dani da ne po~elim niata slatko.
Elem omiljena
okolada mi je dark od nesstle(mislim da je extra fine),to je savraenstvo! Ne odustajem od nje dok je celu ne istopim u ustima, kockicu po kockicu. Posle svake kockice otpevam po jednu pesmu pa nastavljam dalje.:b_hop:
48 REP96%
→ Istraživač
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#14
ma najbolje kupia kilu one od ri~e
okolade to je 36 kuna i onda uzmea onako tablu od pola metra i grizi dok ti muka ne postane
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#15
volim volim volim
suzdr~avam se od kupovine uopce u pravilu jer je smazem u roku od 5 minuta. :vb_kez:
1.eurokrem tabla
2.dorina s ledenim punjenjem
3.dorina s ljeanjacima (velika s velikim)
4.riki (ri~a)
5. dorina s bademima
WEED_NOVI_SAD
ISTRAŽIVAČ77 REP18%
→ Entuzijasta
WEED_NOVI_SADISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#16
Cokoladu obozavam da jedem bilo kad bilo gde i imam nekoliko recepata koje cu uskoro poslati mislim da cete se svi navuci na njih cokolani mix sa travom i rumom moze da se pije a moze i da se pravi cokolada u kockama od jedne solje vece drzi vas otprilike,znam koliko je mene svaki organizam je razlicit oko 6 sati jako dobra stvar
23 REP46%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#17
cokoladu obozavam. zivjela bih na njoj, da me niej strah biti krezuba.
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
ataraxiaISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#18
ja isto volim chocoladu..svakave, bijele, tamne, s jagodama, s ri~om, s ledenim punjenjem. ajme one okrugle lindor..aaaa.
ma sve slatko obo~avam..gumene bombone nechu ni spominjat.. al oni su samo otrov s predobrim okusom, pa rijetko pretjerujem :).
al mo~e se re da sam addicted. :)
23 REP46%
→ Istraživač
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#20
Mogu da je pojedem u velikim koli
inama kada je dobra, ali gledam da to ne radim zbog linije :D
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
oldbullleeENTUZIJASTA
feb 2009.
feb 2009.#21
paaaaaaaa, onako... volijem.
al ne milku, jbno je preslatka.
klorofil
ISTRAŽIVAČ104 REP36%
→ Entuzijasta
klorofilISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#22
moj favorit je milka luflee. strpaa je u usta i jednostavno se prepustia njoj, ona
ini sve za tebe. ne volim kad previae fantaziraju oko
okolada. dobre su meni sve, ali
emu pretjerivanje.
evo jedan najnoviji primjer. Milka
okolada s lubenicom! probao sam je i meni, koji ina
e volim sve
okolade zbilja nije niata posebo, ali da bi stvar bila joa bolje ova
okolada pucketa! to je baa tipi
no za lubenicu. :vb_whip:
23 REP46%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#23
ta s lubenicom mi je nekako cudnog okusa. nije losa, ali onda cu rade uzeti obicnu...
babls, babls. pucketavica :)
dogo argentino
ENTUZIJASTA274 REP19%
→ Poznavalac
dogo argentinoENTUZIJASTA
feb 2009.
feb 2009.#24
nije da ne volim jest
okoladu al ono nije da mi uvijek paae.. al kad me uhvati napadaj slatkog onda je moram imat pri ruci
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#25
eh nije da nevolim nego nesmijem imam losih utjecaja od cokolade :D postanem zvijer pa bolje sprijecit nego lijeciti :)
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#26
Meni su sve milke strava i uzas od okusa, al ova od lubenice je bljak. Bas sam se pitao kada ce milka napravit njesra od cokolade. Nedugo poslje zelja mi se ostvarila :D
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#27
ah,volim ju uvijek bas kao i maricu al kad sam high kako gust okus nemoze se odoljet...:)
jan 2008.
1 / 27
jan 2008.
jul 2010.