VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNe kuzim ih....
LEGACY

Ne kuzim ih....

58 odgovora2,747 pregleda
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#1
Zasto jebeni amerikanci tolko seru da ih puca jako ovo-ono bla...bla...bla od doza od kojih ne bi trebali nista osjetit oni budu razvaljeni......ja/vi/ljudi koje poznam uzmu nesto gustaju a amerikanci se od toga osjecaju ko da ce umrjet i tak.... Ko god je malo vise cito ikustva na erowidu zna o cemu pricam....oni se od jebene cigarete osjecaju ko da ce umrjet a od trave imaju halove a od tripa stvarno lete.....jesmo mi balkanci otporniji....u cemu je fora... I ne govorim o stvarima gdje oni mozda dobiju jace nego ono gdje jasno pise koja doza cega... Jedna od najcescih recenica nakon npr. par Muskatnih orascica ili bilo cega u normalnoj dozi: Mislio/la sam da cu umrjeti.
BugiPOZNAVALAC

dec 2008.

#2
da nije mozda PRESERAVANJE da prostis, al cuj nean pojma.. ja kad sam slavoncima donio neku ulicarku, jadni se prepali sutradan, poludili na mene da sto sam im dao...da su vidjali duhove, nisu mogli spavat....hahahah....al sam to prikacio njihovom neiskustvu..

dec 2008.

#3
Mogue zato jer ljudi kad piau svoja iskustva, oni after do~ivljaji i refleksije su uvijek puno "ja i" nego i samo iskustvo na ne emu...ne u stilu po snazi tripa, jer onda ne bi niata ni konzumirali, ve to je osjeaj vs. iskustvo, pro~ivljavajue vs. pro~ivljeno, sada naspram onda...a ovjek kasnije sam povezuje slikicu, sla~e kockice i zaklju uje emu ga je ato nau ilo...tek onda po inje prava igra spoznaje...tako da meni se ini da ljudi dosta esto kad piau poslije tripa na ne emu, neki zbog poveane fascinacije, neki da bi zadivili itatelja, neki da bajno i slikovito ukrase ato su proali, uvijek nekako i "uljepaaju" tu pri u, beletristi ki ju prepri aju iz prvog lica, a drugome tko ita neato ato je zapravo itav pia ev ~ivot u tom iskustvu s nekom biljkom/stvari, mo~e ispast poprili no velika stvar, ko da je bio negdje di nikad neemo biti i lupilo ja e nego ato e bilo koga... tako da, jedinim dijelom po meni zbog tog prepri avanja, tog samog do~ivljaja i intenziteta kojeg smo proali pa ovjek ne mo~e to ravnoduano ni prepri at, a dijelom i jer se to sve ukomponira u jednu lijepu aaroliku pri u:hippy: Ali sla~em se, i ja kad sam uvijek bio na erowidu, skoro pa da nisam itao da su ljudi pili kavu sa Shivom poslije 2 aae coca-cole:baby: u svakom slu aju, mo~da i imaju bolju drogu:) ili samo viae briju:vb_kez:
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#4
Ma 1.5 casa im je sasvim dovoljna :icon_mrgreen:... E o takvim stvarima govorim a ne kad netko dozivi nesto zbilja vrijedno pa to samo malo ljepse opise.... Jebote oni redovito opisuju djelovanje kofeina ko djelovanje kojekakvih spidova....i sl. kod njih sve daje snazne efekte.....a Ephedra u americi je jaca nego kod nas i.v meth.... Da nismo mi mozda jace povezani kolektivnom svijescu pa postoji i kolektivna tolerancija :sad2:....
Petar PanPOZNAVALAC

dec 2008.

#5
ma ameri su pichkice, kratko i jasno...
Red WeedENTUZIJASTA

dec 2008.

#6
A sta vas uopce briga za njih.... Samo furajte svoje... :family1:

dec 2008.

#7
Pa zanima nas kako ne?:P tu bacamo pare, a mo~da se mo~emo uneredit za siu...mo~da tajna le~i preko okeana ;)))

dec 2008.

#8
nevjerujem ameri ko ameri glupi su ama bas su ko telad nekakva ....rijetko koji su dobri...ali rijetko ovo ostalo djubrad gamad itd itd...
BeyondLEGENDA

dec 2008.

#9
DirtyD je ljubomoran :D da ti ja ka~em koliko mi je malo potrebno da se napuaim mislio bi da serem.

dec 2008.

#10
zavisi koliko stavis i koliku je napravis lol toliko o tom slucaju i pusis li sam il s neki i o kilazi i ima razloga..

dec 2008.

#11
i ja isto vrlo malo i uhvati me bas ono :hippy:
ROXPOZNAVALAC

dec 2008.

#12
da, to zvuci kao logicki najvjerojatniji razlog
3ananasa2ENTUZIJASTA

dec 2008.

#13
panawa o kila~i :D pa jesi ti normalan :) nema veze kila~a vjeruj mi , jedino kila~a buxne ako si to mislio :D:D:D nego kad je jedan amer bio tu u hr hvalio nam se kao puai cjelo vrijeme istake , ovo ono medicinske trave bla bla kao spika mi puaimo najbolje i najviae i isto i tolerancija mi je visoka... kad smo smotali jednu pljugu nekog prosje nog outdoora dodali malo haaa i duvana kad nije ovjek pao u nesvjest :D budale
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#14
Ma nebi..ajd reci.....s obzirom koliko dugo i cesto pusis predpostavljam da ti treba 1-2g vrhunse trave...ilitiga da se razbije cijela ekipa koja ne puai cesto...al to je drugo, tolerancija....nisam na to mislio neg jednostavno seru o razbijanju vakom-nakom sa svim i svacim a to je sve jer je kod njih drogiranje cool i malo ko to cijeni kako treba.....pa kolko ljudi kod njih se zbilja razbije od kikirikija i banana....lol...e o tome pricam.. A 3ananasa2 ti si nam fino dao jos jednu potvrdu da su ameri jednostavno pickice..
JozooISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#15
Evo nebi vjerovo al ja se nakon negdje 1-2 serije napusim.. i onda mi je svejedno skoro popusio jos 5 grama skoro isti k , naravno sabijem se ko zivince ako tolko popusim al znas na kaj mislim :) Al moguce da ona toerija vrijedi da su glupi pa tako pricaju jer zahaliras si nes zesce i to je to , hal je jaka sila !

dec 2008.

#16
meni valjda zbog kila~e treba viae :banana_dred:nego drugima ali ne pretjerujem :ludaci_lol:
choki123POZNAVALAC

dec 2008.

#17
wohoo ludilo a balcan je ovako po mojoj procjeni hm ini mi se ko hmm 1.90 m +,negdje oko stojke kila~a plave o i ljepi zubi redovito se sexa :dog_walk2:ajoj trebo sam bit van u ovo doba,al neka bolje mi u zadnje vrijeme ostat doma ontopik: ma amerikanci kenjaju daj,a ata vi mislite dal kila~a utje e na to kolko nekom treba da se napuai sad sam probo razmialjat o tome al ne da mi se
DžidžadžojacPOZNAVALAC

dec 2008.

#18
I ja kad varim konstantno nedelju dana, budem high ve posle prvog dima.
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2008.

#19
ti buraz nisi vidio vrhunsku travu ako dajes ovakve izjave...spali 0.1g neke skunkasticne sorte i vidit ces... ja sam si uzeo staff nedavno...1g sam rasporedio u 6 pljugi i svi smo na kraju ostali "PAF"...udarac maljem...jebene indice... xD
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#20
Ajme sto si faca.Sve sto pusim u zadnje pola godine sam stavljo 0.1-0.2g za sebe i curu i sasvim dovoljno. 2g su mi trajala 9 dana(svaki dan naravno) i jos je par puta cura samnom a jedan dan sam pocastio i ekipu al ne volim ta preseravanja neznas ti sta je dobra trava bla....bla..... A mogo si jednostavno bolje procitat : ........1-2g vrhunske trave...ilitiga da se razbije cijela ekipa koja ne puai cesto............... A vidit ces da sam dobro reko koliko Weedranu treba....probaj pusit svaki dan 1-2mj pa ce ti vec trebat 0.5g te sto sad pusis.
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2008.

#21
ta ekipa bi se razbila od isto toliko koliko ti stavljas u pljugu....tak da nepotrebno je uopce spominjat 2g...jebote...od 0.2g vrhunskog se razbije ekipa i koja pusi cesto... cudak :D nit ti se preseravam nit ist...sam kazem da si napisao glupu izjavu :DDD could be im high.. x)
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#22
Neznam o kolkoj ekipi govoris ali et npr. nas 9 je cjelo vece/noc pljugalo i bilo razbijeno odnesto manje od 4g......je da ta trava ni bila bas ono extra ali je bila ok...ne zelim srat kak je bila wow.....al cim je bila bez sjemenki je iznadprosjecna u hr....To je razbacivanje, to smo i mi zakljucili al kad se gusta treba gustat..... Pa kolko ti stavljas kad pusis sam......u mikrogramima jebote......ko sto je neko reko cini se da su ljudi zaboravili gustat neg sad svi skrtare.....e to sto ti radis, to sam ja nekoc radio....odmjeravo tak da stavim ono taman koliko mi treba da se napusim..... I sta nisi ti reko kad bi zivio na nekom otoku gdje ima trave koliko os da bi moto cisto kolko god jaka bila.... Pogledaj malo kako domaca ekipa u Amsterdamu pusi.....cisto....nama to izgleda ko bacanje smotat npr. cist ww al eto i na Jamajci ljudi gustaju u ogromnim pljugama...... ovo je balkan i mi si ne mozemo to priustit al necu stavljat trave u pljugu manje neg sto se stavlja dopa u iglu to nema aanse.....:ohno:......
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#23
I jos nesto......sjecam se kako sam procito.......jakoooooooooooooo davno na ovom forum sto je napiso neki od uzgajivaca(ne sjecam se tko ali 90% da te osobe vise nema na forumu,ak ima nek se predstavi) kako bi mu bilo nemoguce objasnit da je njemu 1kg za osobnu upotrebu i da tolko popusi godisnje e sad ti racunaj 1000g godisnje vrhunske trave......e taj covjek je bome znao guatat.....svejedno i ako je to bilo i za ekipu bome nisu akrtarili...

dec 2008.

#24
najbolje da te onda upoznam sa jednim luakom, frend dobar:ludaci_lol: jednom se bio neato zaka io s njime, on sredio kombinaciju, ja nisam htio puait i ovjek potamanio solo pola kile u 2mj:D Al vjerujem kako dosta uzgajiva a ili ljudi koji sreuju na viae, da tamane kilu godianje..kad pogledaa realno, za 3 ljudi to uope nije puno, ak i fali:bong7bp: P.s. ameri nisu **********ice, dobri su oni:family1:
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2008.

#25
Nemojte samo poopavati to je jako loae `to se ti e puaenja na kile pitajte izvjesnoga gospodina Mr. Skunka koliko puai godianje, on je negdje u tom rangu kilaaa

dec 2008.

#26
otprilike 100mgra mjese no sa prijateljima mada ja najviae pasem oni kad nalete i treba im malo :vb_devil: ali evo ve par godina gledam da smanjim :hehe:
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2008.

#27
ma neeee...to je sad...kupio sam si vagicu pa se zajebavam :D ali inace stavim kako mi treba...ako ocu vise stavim vise ako ocu manje manje...:D ali koliko god da stavim preubiona je..to je moj point :D you know how we roll :D
mr.skunkAMBASADOR

dec 2008.

#28
onda je i balki u kategoriji kilaaa sa 1200 mgra godisnje mislim da nas ima jos :rasta1:

dec 2008.

#29
da otvorimo klub 1000/g/g :family1:
elephant0rAMBASADOR

dec 2008.

#30
balki lazljivac.. 100mgra te tvoje vrijedi 200 prosjecne kako mi se cini tako da ti mos i u dvokilase slobodno :vb_kez: a imajte na umu da je ogromna razlika jel to kilo godisnje popuseno na joint ili bong/pipe.. racunaj da na joji izgubis 30-50% inace u 6mj sam popusio cca 400mgra na bong.. al to je bila duga i dosadna zima.. sad sam malo smanjio.. (398) :vb_kez:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se