LEGACY
Memorija
10 odgovora1,010 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
jel vas je.. memorija.... nakon 15 g pusenja definitivno sam si malo zaboravan a vi?.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
31 REP62%
→ Istraživač
alabama_kush
ENTUZIJASTA255 REP14%
→ Poznavalac
alabama_kushENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#4
ja sam u zadnje vrijeme poceo zaboravljat na mrtvo, zapalim navecer, ujutro se dignem i nesjecam se skoro niceg. Bedak.
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#6
zna bit svakako sto se stvari po stanu tice;)
al inaace memo radi ok. znam svaka dva dana da se biljke zaljevaju a ovo drugo isto sve5,u to ime enu malecku prava ura,serem svakako zna bit,neje ni cutdo poslije necu da kazem godina staza:_)
pa tko svati sta sam tio rec:icon_lol:
maj 2011.
1 / 6
maj 2011.
jul 2011.