VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDragi forumasi! Zalim vam sretnu Novu godinu
LEGACY

Dragi forumasi! Zalim vam sretnu Novu godinu

28 odgovora1,328 pregleda

dec 2011.

#1
Ludo se zabavite i zelim vam mnogo srece i uspjeha u zivotu i uzgoju! Zivjeli!
artisticLEGENDA

dec 2011.

#2
hvala, takoer i tebi, i svim vutraaima sve najbolje, i najbolji provod :)
He-ManLEGENDA

dec 2011.

#3
[bez sadržaja]
hazeboyENTUZIJASTA

jan 2012.

#4
sretna i rodna vam nova godina bila!!!!i da svi dobimo po biljci bar pol kile suhog....
sharpLEGENDA

jan 2012.

#5
sretna nam nova http://youtu.be/JMpAvhM3gdU2012 nadam se i njima isto

jan 2012.

#6
Hahaha, dobar trip He-Man Sjetices se koja je godina kada te popusti! :-)
artisticLEGENDA

jan 2012.

#7
hahahaha da, i ja sad gledam, he-man smanji malo to hehehehe za 2 godine si promaaio :) hehehe

jan 2012.

#8
Sretna i uspjesna Nova godina,puno topova!
MarcoPoloLEGENDA

jan 2012.

#9
Sretna vam nova...Ho ho ho :-)
Big LLEGENDA

jan 2012.

#10
Pozdrav mojoj najdra~oj internet zajednici!!! :181: Sretna svima nova i zelim vam u~ivanje u 2012. kolko god vam to vaae bolje polovice, punice i nov anici dopustili Svima koji growaju ~elim kvalitetne i uspjeane prinose bez drkanja sa koauljom plavom.... }elim da u ovo vrijeme za godinu dana naa radio ima konstantno bar 50 sluaatelja 24/7, ~elim svim novim lanovima puno strpljenja i volje za u enje i ne postavljanje blesavih pitanja i ~ivciranja naaih dragih moderatora mazaru i mrkvici ~elim da ozdrave i da se osjecaju dobro i sretno u novoj godini (i svima drugima koji se lje ite a ne ~elite s nama to podijeliti) eto to bi uglavnom bilo to od mene... a sad odoh na rehabilitaciju od sinoc... aj, vutra, vatrica i TV.... PEACE!!!!!
HighBadgerPOZNAVALAC

jan 2012.

#11
Srecna nova godina svim clanovima i od mene! (: Trenutno ne mogu nista pametno da smislim da vam napisem, mada znate i sami da vam zelim sve najbolje i sve dobro i tako to... :icon_lol: VOLIM VAS SVE!

jan 2012.

#12
Sretnu 2012-u i najva~nije mnogo Sadnica }ELIM!!!
chifnotechAMBASADOR

jan 2012.

#13
Sretna vam svima Nova i od mene, nek vam bude bar 3 puta bolja od proale :D :D
Marley.ISTRAŽIVAČ

jan 2012.

#14
Sretna nova godina svima :)

jan 2012.

#15
Meni je bas veselo bilo. Cjela mi takva bila :) Sretno ljudi!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se