LEGACY
Dragi forumasi! Zalim vam sretnu Novu godinu
28 odgovora1,328 pregleda
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#1
Ludo se zabavite i zelim vam mnogo srece i uspjeha u zivotu i uzgoju!
Zivjeli!
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
jan 2012.
jan 2012.#6
Hahaha, dobar trip He-Man
Sjetices se koja je godina kada te popusti! :-)
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2012.
jan 2012.#10
Pozdrav mojoj najdra~oj internet zajednici!!! :181:
Sretna svima nova i zelim vam u~ivanje u 2012. kolko god vam to vaae bolje polovice, punice i nov
anici dopustili
Svima koji growaju ~elim kvalitetne i uspjeane prinose bez drkanja sa koauljom plavom....
}elim da u ovo vrijeme za godinu dana naa radio ima konstantno bar 50 sluaatelja 24/7, ~elim svim novim
lanovima puno strpljenja i volje za u
enje i ne postavljanje blesavih pitanja i ~ivciranja naaih dragih moderatora
mazaru i mrkvici ~elim da ozdrave i da se osjecaju dobro i sretno u novoj godini (i svima drugima koji se lje
ite a ne ~elite s nama to podijeliti)
eto to bi uglavnom bilo to od mene... a sad odoh na rehabilitaciju od sinoc...
aj, vutra, vatrica i TV....
PEACE!!!!!
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
jan 2012.
jan 2012.#11
Srecna nova godina svim clanovima i od mene! (: Trenutno ne mogu nista pametno da smislim da vam napisem, mada znate i sami da vam zelim sve najbolje i sve dobro i tako to... :icon_lol: VOLIM VAS SVE!
chifnotech
AMBASADOR2.210 REP20%
→ Legenda
chifnotechAMBASADOR
jan 2012.
jan 2012.#13
Sretna vam svima Nova i od mene, nek vam bude bar 3 puta bolja od proale :D :D
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
dec 2011.
1 / 15
dec 2011.
jan 2012.