VUTRA
ForumZajednicaOfftopicMonster san pedro
LEGACY

Monster san pedro

38 odgovora2,364 pregleda

jan 2007.

#1
Ja se skoro srusih sa stolice dok vidjeh ovu mrcinu :lol: to negdje ima tonu meskalina u sebi http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796349411-Cactus.jpg :obrve:
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#2
ja se nisam srušila jer nisam ni vidjela pošto mi ne želi otvorit taj link...a valjda æe proradit da i ja padnem na guzicu :lol:
vecISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#3
OMG koji kaktus :lol: ovo ima da ubije cijeli grad
ArtifeXENTUZIJASTA

jan 2007.

#4
Mozda je slucajnost a mozda i ne ali ni meni nece da otvori :cry: :lock:

jan 2007.

#5
jebajga nitit meni ne otvara link!!!!! ocu i je pasti na dupe!!!! buahahaha
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#6
za divno cudo ne otvara ni meni.... morat cu razvit neku teoriju zavjere na vutra.org :D :D :D :D :D
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#7
hahah.... Procito sam ih, ja koristim operu za web, pa se sijetio da probam otvorit u Crazy Browseru, kad ono imam sta i vidit...Otvorio mi sliku:) :P :P

jan 2007.

#8
lol sad niti meni nece otvorit, al evo, ove rade trenutno, samo sto se na njima bas i ne vidi stvarna velicina... http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796428478-cactus_2.jpg http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796441506-cactus_3.jpg
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#9
mani ni ove ne ~eli otvorit... :roll:
ArtifeXENTUZIJASTA

jan 2007.

#10
I ja koristim operu i iz nje nece ail iz IE-a hoce probajte iz nekog drugog Bbrowsera Brat bratu ima bar 5m visine :shock: :shock: :shock: :shock:
JaSamZaENTUZIJASTA

jan 2007.

#11
Kliknite desno dugme na link i "Copy Link Location", onda to pejstajte u Adress Bar.. :lomi_pc:

jan 2007.

#12
Nemojte cmizdrit muænite glavama jebo vas... evo ko jos nije shvatio... nek klikne tu...
neurotransmiterISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#13
Ok,i sta je ovo?

jan 2007.

#14
:D ? Psihoaktivni kaktus koji sadrzi meskalin, a taj alkaloid pak je jedan od najpoznatijih halucinogena, uz psilocibin i LSD. A posebnost tog kaktusa na slici je njegova velicina. Inace je dovoljno od 15 do 100 grama susenog kaktusa za jednu dozu, a onda si zamisli koliko bi doza dao toliki kaktus...
neurotransmiterISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#15
I sta,taj kaktus tek tako raste u prirodi....i ono...mozes da naberes od njega koliko ti treba ? :lol:

jan 2007.

#16
Da... ali nazalost ne kod nas nego u Juznoj Americi :cry:
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#17
dabog da svi krepali od kemije :evil: :twisted:
JaSamZaENTUZIJASTA

jan 2007.

#18
Kemije?! pa nije ovo war on drugs site.. hebote tako i na thc mos gledat ko kemiju...
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#19
Kemije?! pa nije ovo war on drugs site.. hebote tako i na thc mos gledat ko kemiju... e sad bi ti pljusnuo aamar ali nisi blizu :D neda mi se ni prepucavati oko ovoga...
JaSamZaENTUZIJASTA

jan 2007.

#20
pa ne brini neæemo se prepucavati

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se