LEGACY
Monster san pedro
38 odgovora2,364 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#1
Ja se skoro srusih sa stolice dok vidjeh ovu mrcinu :lol: to negdje ima tonu meskalina u sebi
http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796349411-Cactus.jpg :obrve:
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
iffkicaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#2
ja se nisam srušila jer nisam ni vidjela pošto mi ne želi otvorit taj link...a valjda æe proradit da i ja padnem na guzicu :lol:
vec
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
ArtifeX
ENTUZIJASTA242 REP11%
→ Poznavalac
ArtifeXENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#4
Mozda je slucajnost a mozda i ne ali ni meni nece da otvori :cry: :lock:
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#5
jebajga nitit meni ne otvara link!!!!! ocu i je pasti na dupe!!!! buahahaha
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#6
za divno cudo ne otvara ni meni....
morat cu razvit neku teoriju zavjere na vutra.org :D :D :D :D :D
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#7
hahah.... Procito sam ih, ja koristim operu za web, pa se sijetio da probam otvorit u Crazy Browseru, kad ono imam sta i vidit...Otvorio mi sliku:) :P :P
17 REP34%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#8
lol sad niti meni nece otvorit, al evo, ove rade trenutno, samo sto se na njima bas i ne vidi stvarna velicina...
http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796428478-cactus_2.jpg
http://www.shroomery.org/forums/files/07-001/796441506-cactus_3.jpg
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
ArtifeX
ENTUZIJASTA242 REP11%
→ Poznavalac
ArtifeXENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#10
I ja koristim operu i iz nje nece ail iz IE-a hoce probajte iz nekog drugog Bbrowsera
Brat bratu ima bar 5m visine :shock: :shock: :shock: :shock:
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#11
Kliknite desno dugme na link i "Copy Link Location", onda to pejstajte u Adress Bar.. :lomi_pc:
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#12
Nemojte cmizdrit muænite glavama jebo vas... evo ko jos nije shvatio... nek klikne tu...
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
17 REP34%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#14
:D ?
Psihoaktivni kaktus koji sadrzi meskalin, a taj alkaloid pak je jedan od najpoznatijih halucinogena, uz psilocibin i LSD. A posebnost tog kaktusa na slici je njegova velicina. Inace je dovoljno od 15 do 100 grama susenog kaktusa za jednu dozu, a onda si zamisli koliko bi doza dao toliki kaktus...
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
neurotransmiterISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#15
I sta,taj kaktus tek tako raste u prirodi....i ono...mozes da naberes od njega koliko ti treba ? :lol:
17 REP34%
→ Istraživač
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#18
Kemije?! pa nije ovo war on drugs site.. hebote tako i na thc mos gledat ko kemiju...
jan 2007.
1 / 20
jan 2007.
jan 2007.