LEGACY
Sretan 26. rođendan Vutragenju
44 odgovora3,088 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#1
estitam roendan naaem adminu Vutragenju i nek do~ivi joa Hrpu njih kolko god bude htjeo, neka mu frule s neba padaju i sve dobro mu ~elim.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
mar 2007.
mar 2007.#2
Sve najbolje, puno dobre vutre i zdravlja i ~elim ti joa mnogo godina da administriraa ovaj sajt!
Vis je naša jamajka
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
Vis je naša jamajkaISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#3
Sretan rodjendan, dabog da imo jos 3 puta toliko, ma 4 minimalno- Cuo neka stara pusi travu redovito(indija ili tako nesto, azija uglavnom) i dozivila 115.
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#4
da da tamo ti RHCP dolaze na ljeto lololololol
p.s inace ne volim cestitanja ali kad sam se vec ovdje nasao ne bi bilo u redu da ti ja ne cestitam takodje dragi Emilio
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#5
Pidru~ujem se
estitkama , ~elim da ti viae niko ako slu
ajno jeste dosad nekad ,ne prodaje m u d a za bubrege , nikad viae . Nisam ni sku~io da si mlai ovo neato,par mjeseci, nebitno , ne daj se a~dajama , zapali vutricu,samo da valja vutricu, na svakom koraku gdje stignea da te
uva od ovih aupljatora i profitera svake vrste ,Sretan ti Roendan !
Head
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#7
Evo da se pridruzim i ja cestitkama...
Da imas jos mnogo prozivljenih godina, jos mnogo dobrih sajtova, jos mnogo buxni ispusenih... i jos mnogo srece u zivotu.
Sve u svemu srecan rodjendan!
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#8
uzivaj frajeru...zgazi se s jednom frulom za svakog clana ovog sita :)))
(za sebe napravi neku opaku veliku xDD)
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
NarquilaENTUZIJASTA
mar 2007.
mar 2007.#10
Kad ih vidim koliko ih je cestitalo ne mogu da se ne pridruzim cestitkama,
Sretan rodendan
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#12
HEPI ROENDAN!
neka ti ove godine uspije ato viae bolje ~i~e ;)
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
TorpedoISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#13
Koliko ti je na toprti svechica,ja ti zelim bezbroj puta vishe buxnica...Uzivaj!
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
TorpedoISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#14
Yo Vis,ja sam chitao o toj baki,ona izjavljuje kako svoju dugovecnost moze zahvaliti samo ganji.:sick: :sun2: :icon_lol:
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#16
Neka ti je sretan roendan!
Neu ti za~eljeti da ti se ostavare sve ~elje, ono ato ti ~elim je prvenstveno dobro duhovno i tjelesno zdravlje, a ostalo neka bude tako kako je najbolje za tebe! Peace!
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#17
Sve najlepse ti zelim, neka ti se ostvare sve zelje koje su potrebne da bi bio naj srecniji covek na svetu.!!!!!!!!!
grucho
ENTUZIJASTA244 REP11%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2007.
mar 2007.#19
Ne mogu da vjerujem stvarno vam puno hvala...bio sam na snowboard competition na Durmitoru i bilo je extra tako da evo vratih se maloprije poslije 3 dana i vidjeh ovo i super se iznenadih. Stvarno nisam ocekivao...fala vam puno.
Ja sam se lijepo iskijao i ispijao. I svim zenama ovog foruma zelim sretan osmi mart posto nisam bio odje.
:hippy:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#23
srecan rodjendan i skori polazak u vojsku od drustva iz naselja:rofl:
mar 2007.
1 / 23
mar 2007.
jul 2009.