VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSretan 26. rođendan Vutragenju
LEGACY

Sretan 26. rođendan Vutragenju

44 odgovora3,088 pregleda
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#1
estitam roendan naaem adminu Vutragenju i nek do~ivi joa Hrpu njih kolko god bude htjeo, neka mu frule s neba padaju i sve dobro mu ~elim.
BeyondLEGENDA

mar 2007.

#2
Sve najbolje, puno dobre vutre i zdravlja i ~elim ti joa mnogo godina da administriraa ovaj sajt!

mar 2007.

#3
Sretan rodjendan, dabog da imo jos 3 puta toliko, ma 4 minimalno- Cuo neka stara pusi travu redovito(indija ili tako nesto, azija uglavnom) i dozivila 115.
mr.skunkAMBASADOR

mar 2007.

#4
da da tamo ti RHCP dolaze na ljeto lololololol p.s inace ne volim cestitanja ali kad sam se vec ovdje nasao ne bi bilo u redu da ti ja ne cestitam takodje dragi Emilio
cannebosanacPOZNAVALAC

mar 2007.

#5
Pidru~ujem se estitkama , ~elim da ti viae niko ako slu ajno jeste dosad nekad ,ne prodaje m u d a za bubrege , nikad viae . Nisam ni sku~io da si mlai ovo neato,par mjeseci, nebitno , ne daj se a~dajama , zapali vutricu,samo da valja vutricu, na svakom koraku gdje stignea da te uva od ovih aupljatora i profitera svake vrste ,Sretan ti Roendan !
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#6
Happy birthday admine Genjo :)
InqAMBASADOR

mar 2007.

#7
Evo da se pridruzim i ja cestitkama... Da imas jos mnogo prozivljenih godina, jos mnogo dobrih sajtova, jos mnogo buxni ispusenih... i jos mnogo srece u zivotu. Sve u svemu srecan rodjendan!
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2007.

#8
uzivaj frajeru...zgazi se s jednom frulom za svakog clana ovog sita :))) (za sebe napravi neku opaku veliku xDD)
RedShAMBASADOR

mar 2007.

#9
Jubim te...i sve naj naj...
NarquilaENTUZIJASTA

mar 2007.

#10
Kad ih vidim koliko ih je cestitalo ne mogu da se ne pridruzim cestitkama, Sretan rodendan
kanehbosemAMBASADOR

mar 2007.

#11
Sretan roendan majstore:b_splits:
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#12
HEPI ROENDAN! neka ti ove godine uspije ato viae bolje ~i~e ;)
TorpedoISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#13
Koliko ti je na toprti svechica,ja ti zelim bezbroj puta vishe buxnica...Uzivaj!
TorpedoISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#14
Yo Vis,ja sam chitao o toj baki,ona izjavljuje kako svoju dugovecnost moze zahvaliti samo ganji.:sick: :sun2: :icon_lol:
BloodspillerPOZNAVALAC

mar 2007.

#15
Evo imaa i od mene estitke.. E pa sretan ti roendan!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#16
Neka ti je sretan roendan! Neu ti za~eljeti da ti se ostavare sve ~elje, ono ato ti ~elim je prvenstveno dobro duhovno i tjelesno zdravlje, a ostalo neka bude tako kako je najbolje za tebe! Peace!
RadeAMBASADOR

mar 2007.

#17
Sve najlepse ti zelim, neka ti se ostvare sve zelje koje su potrebne da bi bio naj srecniji covek na svetu.!!!!!!!!!
gruchoENTUZIJASTA

mar 2007.

#18
Neka ti je sretan rodjendan Genjo i zdimi nesto fino :)

mar 2007.

#19
Ne mogu da vjerujem stvarno vam puno hvala...bio sam na snowboard competition na Durmitoru i bilo je extra tako da evo vratih se maloprije poslije 3 dana i vidjeh ovo i super se iznenadih. Stvarno nisam ocekivao...fala vam puno. Ja sam se lijepo iskijao i ispijao. I svim zenama ovog foruma zelim sretan osmi mart posto nisam bio odje. :hippy:

mar 2007.

#20
I ja se pridru~ujem estitkama. Kolega, sve najbolje :-)
LucidDreamAMBASADOR

jul 2009.

#21
Jeeeee :)
FlegyPOZNAVALAC

jul 2009.

#22
Lucid ma ne brini se kasnis samo 2 god... :icon_lol:
Zabljak 1992POZNAVALAC

jul 2009.

#23
srecan rodjendan i skori polazak u vojsku od drustva iz naselja:rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se