LEGACY
Miris i okus trave nemojte se smijat
24 odgovora1,934 pregleda
dobermann
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
dobermannISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#1
Jel mogue da mi vutra ima miris i okus na mentol-pepermint ili mi je netko neato napravio jednoj turi??????
I sad si ja to razmialjam ve par pljugi kako fakat ima mentol miris i okus nisam lud no dobro za vikend emo napraviti test sa druatvom da budem 100% siguran, al budalu kopka jel to takva trava ili mi je netko ne znam naprimjer zalio sa vodicom za usta biljku.... Iskustva na tu temu????
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#2
heheheh :) :)
moja jedna ima miris, a i okus na benzin
jel mogue da sam ju zalila benzinom :D
mogue je, mogue
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#3
@jesam,jesi sigurna da je benzin,da nije dizelom zalivena? :P
hehe,koliko tema za groblje imamo,morat e Genjo novu parcelu zakupiti. :D
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#6
Hammerhead od Medicalseed - benzin i ~eljezo. Stvarno, asociralo me na ~eljezo.
Ajme meni
AMBASADOR1.503 REP0%
→ Legenda
Ajme meniAMBASADOR
nov 2015.
nov 2015.#7
Moja jedna biljka ata sam sadija ove godine je davala na mentol a niko je sigurno nije zalija sa ni
im jer je bila u teakoj aikari po kojoj ni atakor nije proaa zadnjih 50 godina a kamo
ovik. Da ti je neko zalija sa vodicom za usta sumnjam da bi je naaa lipo zelenu ko kakva je vutra ina
e. :D
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#8
po
eo sam se smijati
im sam naslov pro
itao... :D
mogue je da vutra miriai na mentu i na joa puno toga. dosta vutre miriai na voe pa je ljudi ne zalijevaju vonim sokovima... :)
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
nov 2015.
nov 2015.#11
i ja se nasmija malo :) nista zlonamjerno :) po mojim saznanjima i iskustvima, moze da ima miris na puno toga...cak sam vidio i osjetio nedavno mente koje mirisu na jagode, jabude itd...kul :D
nov 2015.
1 / 13
nov 2015.
nov 2015.