LEGACY
Počeci pušenja a kasnije i uzgoja
78 odgovora4,435 pregleda
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jan 2012.
jan 2012.#1
Dakle ima viae 15 god.Imao sam crash sa motorom i dane provodio u krevetu pred TV,naletio sam na film Vod Smrti.
Izmeu ostalog u filmu se dimilo naveliko,fasciniralo me kad je Charlie Sheen prvi put povukao dim i njegov svijet se definitivno promijenio...to je bilo to ...
Par dana cimam ja buraza da mi nabavi da probam..ono..hou i gotovo..ne popuatam (to su bila vremena kad si 5g dobio za 50kn/6E),niata vidio on da ne odutajem i donio on meni dvije smotane.
Onako aepajui ja odma uzmem psa i ko fol idem malo proaetati da razgibam nogu,doaao ja u aumu i palim.....vuem dim...ono niata (ja sam oekivao UDA)...vuem drugi dim...i razmialjam ono kako je okus odvratan....al ne odustajem...vuem tri dim i tako do kraja.
Eto mene kui kroz nekih sat vremena,doem u kuhinju i navalim na vodu (~edan ko nikad u ~ivotu) a glad neuta~iva...vola bi mogo pojesti..hodam ja amo tamo po kui..i stara primjeti da ja viae ne aepam..i ka~e ona meni NE `EPA` VI`E!...gledam ja nju i odgovaram NOGE!...KAKVE NOGE? pita ona mene,ja ka~em PA MOJE NOGE,GLEDAJ IH! (ja sam toliko otupio da nisam osijeao bol,pa stoga nisam ni aepao)
DA GLEDAM I `TA BI TREBALA VIDJETI? pita ona mene....a ja odgovaram GRO}ICE!!JEDU MI SE SUHE GRO}ICE!! hahahahahahaaaaa danima me udno gledala,uglavnom to mi je bio prvi puta i od tada je poelo.O growanju se nije razmialjalo tada (bar ja nisam) sve do 2000g...
Informacije nisam imao nikakve,blage veze o niemu nisam imao pojma o cvijetanju o vegetaciji o vrhovima ja sam mislio da se i liae puai idt nisam imao ni internet ni komp,nemaa koga pitat.
I niata uzmem ja plastinu teglu od sladoleda,nakopam zemlje u dvoriatu (ilovae) napunim to i roknem jednu domaju unutra :-) zalijem sa toliko vode da je zemlja bila 1cm pod vodom i stavim na sunce usred ljeta.
Piljim ja u to svaki dan :watchplant:kad evo trei dan niklo neato...odma ja ~vajs vodu do vrha i na sunce...hehehehe joj budale...naravno sve je otialo u PM.U meuvremenu u akoli na informatici googlam ja Marijuana i otvori se sajt (neznam viae koji) ali se sijeam bila je rubrika "uzgoj" kliknem ja i prva reenica je bila DAKLE,ODLUILI STE SE NA UZGOJ...sijeam se ko danas..isprintao ja pet stranica texta i do 2001 nauio ga napamet.
Bio je to outdoor prirunik...tako je poelo...o indooru nisam imao pojma dok nisam otkrio VUTA ORG sajt a ostalo je povijest hehehehe :banana_dred:
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2012.
jan 2012.#2
haha kralju, umro sam od smijeha na ovo s gro~icama HAHAHAHHAHAHAHA
svaka cast na tekstu... u par sam situacija i sebe prepoznao... :D
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
jan 2012.
jan 2012.#3
Haha, odlicna prica... (: Bas bih volela da moderatori, prijatelji foruma, uglavnom svi uspesni pro groweri danas napisu nesto ovako (: bilo bi zanimljivo... By the way, HOCU I JA SUHE GROZDJICE!!!! xD
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jan 2012.
jan 2012.#4
Al zanimljivo eto proalo pun k... godina i danas kad se navarim sijetim se tih nesretnih gro~ica i pogleda od stare,taj pogled se ne zaboravlja (kao ono WTF??...gro~ice??)...heheheh zato uvijek imam u ladici j... gro~ice....
Ma imam malu tonu takvih priica,jednog frenda iz ekipe smo uvijerili da je osljepio jbt,ovijeka skoro pamet ostavila.
Ustvari,da vam ispriam svoje poetke probleme i sitvacije u kakvima sam se ja nalazio totalno nesvijesno veina ekipe s foruma bi mislila da sherem,al eto na ovu kratku priicu me potaknulo nekakva rutina i monotonija u kakvu je forum uletio (po meni naravno) sve se vrti oko dnevnika uzgoja,problema uzgoja i viae manje istih pitanja 100x na dan.
Nemojte me krivo shvatiti obo~avam je VUTRU i radio i ekipu s chata al eto imao sam potrebu unjeti malo osvije~enje...
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
jan 2012.
jan 2012.#5
hehehe dobra dobra :)))))) mada sam ja prvo rekao sebi da cu da gajim...a tek dve godine kasnije popusio prvi djoint :))))))))))
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
jan 2012.
jan 2012.#6
mislim da si naletija na onaj text sta je bija oka
en na geocitys davno prije...grow gerilla ili tako neato...tako sma ja dosa u kontakt sa uzgojem
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jan 2012.
jan 2012.#7
Neznam Tropico brate gdje je to bilo al joa sad mi je uglavi od rijei do rijei,joa ja u akoli googlam MARIHUANA i ne otvara mi se niata bog zna ata...onda frend ato je sijedio do mene ka~e J....TE GLUPA NAPI`I MARIJUANA...i tako je bilo ispao mi taj text koji mi doslovno promijenio ~ivot.
U njemu su savijetovali zaljevanje vodom iz potoka ako imamo mogunosti,kapi protiv klora za ljubimce ako zaljevamo vodom iz esme,PH zemlje izmeu 6.5 i 7.5,bio je recept kako sam doma smijeaati zemlju za uzgoj (probao sam pa usmrdio kuu jer je zemlju trebalo pei u penici) i takve stvari,takoer je pisalo da na spol biljke utijee kiselost tla koja se poveava ako biljku gnjojimo pa su svijetovali prehranu preko lista itd.
Meni su to bili poeci poetaka te sam godine uzgojio prvu biljku vani dobio nekih 300g domaje i mislio sam da sam boga za muda primio :-) s tim da sam akarama sasjekao i liae i vrhove hehehehe sve smo popuaili hehehe
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
H2O888LEGENDA
jan 2012.
jan 2012.#8
ha evo i od mene malo...sve je pocelo sa 17 do tad nisam ni cigaretu zapali..skupila se ekipa i smotala se jedna...iako su oni i prije fumali ja u nedoumici,pa neka i ja potegnem koji dim cisto da probam nece me vrag odnit..da vam budem iskren nije me ni taklo..druge se ne sjecam al od tad sam poce i nisam nikad odbi...naravno bilo je i losih trenutaka,zato sto bi mrtav pijan zapali al eto i to ima svoje cari,salim se ne pokusavajte ko ni..sto se tice uzgoja nisam ni razmislja o temu,a nisam nista ni zna ko ni svi mi kad smo pocinjali...pa se i ja digo nasmijem ovim novim registriranim sto pitaju,al svi smo mi bili takvi.nisam ni ja ode starosjedioc al sam s vama i prije nego sam nabavi kom.ato je jedno 7 god prije nego sto sam se reg,iako sam i prije moga...uzgoj..poceo je outdoour s jednom domajom,oli sam ja zna da postoji muska i zenska biljka odma su mi bili cvitovi u glavi,al sto je najgore ni ni pokazala spol ja je okinu misli da je muska,eto to posli sazna pa se nasmija,onda je poce indoor..naravno vec se znalo dosta jer sam bi s vama,al opet ni uspi i nepoznatih razloga..onda sam reka e sad cu procitat cili forum nabavit sime i ponovo,i tako je uspi moj prvi grow dalje necu pricat...iako bi moga pisat puno od policiji dogadajima s ekipom i tako al ima vrimena...eto toliko dobri ljudi ovo me blade potaknu da pisem...
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
feb 2012.
feb 2012.#9
Ja sam proitao nekih 80% foruma!
Pozitivno je da sam ja nekog na neato potaknuo :-)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2012.
feb 2012.#10
svaka cast, ja sam poceo pre nekih 26~7 god. i mislim da nisam jos uvek procitao 80% foruma, al ima vremena, i u mom slucaju je bilo "poceci uzgoja a onda i pusenja" ;)
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2012.
feb 2012.#11
dok sam bio klinac nisam imao nikakvih stavova o vutri. nisam bio za a nisam ni prezirao vutru i pljuvao kako to ina
e vole raditi oni koji nemaju pojma... onda je jedan prijatelj spomenuo vutru i po
ela je kratka rasprava o tome. nedugo za tim po
eo sam se informirati,
itati svaata, ponajviae koje su dobre i loae strane i u
inci.
tako sam
itao barem pola godine dok me jednog lijepog ljetnog dana najbolji prijatelj nije pitao: dal' bi ti probao travu?
naravno, znati~elja je bila jaka ali opet je postojala doza straha... uslijedilo je joa jaaaako puno
itanja, po raznim stranicama i naravno po Vutra.org
kona
no je doaao i dan da ja prvi puta probam. efekt je bio skoro pa nikakav, samo mi se malo spavalo, popio sam oko 3 litre vode u 2 sata i o
i su mi bile jako crvene...(bilo je to prije otprilike 4 godine, malo viae) tako je bilo prvih nekoliko puta dok nisam naletio na pravu stvar i oduaevio se totalno.
otada puaim kad god mogu i imam...
kasnije sam dobio i neke sjemenke (besplatno) koje su nakon dugo stajanja u kutiji na kraju zavraile u mom dnevniku ovdje na forumu...
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#12
Otkrio sam Vutra org. sajt prije par godina (neznam viae koliko tono) viae manje zanimao sam se za indoor (outdoor sam radio godinama uspijeano indoor nisam imao blage),itao ja neko vrijeme to,ajd polovio konce i odluio probati...i vidi vraga uspjelo je.
Zakljuio ja,gle na ovom forumu izgleda da ekipa zna ata govori i tako itam ja dalje o svemu i svaemu (iskreno otkrivam stvari za koje nisam ni znao da postoje u growanju) uim i pokuaavam to primjeniti u praksi,naravno bilo je neuspjeha,ali viae manje uspijevao sam.
Shvatim ja da sam na toj vutri nauio stvarno puno i mislim ajd idem se registrirati ( cilj mi je bio da se malo pohvalim sa dnevnikom,iskreno,prije nepunih godinu dana ) radim ja dnevnik ali eto neda mi vrag mira poinjem ja polako postove okidati okolo naokolo po temama...moram priznati malo se i razbahatio..nije proalo puno vremena doleti mi crvenih 20 negativa od naaeg pogodit ete zlo&naopako koji istiu nikad :icon_lol:...mislim ja WTF...sta sad ovaj hoe....i ato nikad hebo ga led?... :-))...al dobro..ne obazirem se ja baa neato na to i opalim po starom.
Evo ga nije proalo puno..doleti meni 10 negativa od He-Mana u trajanju 8 mjeseci :rofl: ....sad ja ve polako kontam hebo te ovo ve drugi moderator koji mi opalio virtualnu aamarinu :-)))...mora da stvarno ja neato krivo radim...niata ulovim se ja itanja opet i pokuaavam shvatiti,kroz nekoliko dana sam doaao do zakljuka da da sam bio hebeno bahat u nekim postovima+neprimjeren rijenik i mislio sam da sam svu pamet ovog svijeta popio.
Rekoh sam sebi..ako ti je stalo da opstanea na ovom forumu sredi se sunce ti tvoje :-))....proali su mijeseci od toga,uskoro e godinu dana da sam regan ovdje...BDW istekli mi oni negativi :-)..i sad razmialjam da ustvari najviae cijenim te ljude koji su mi zaljepili kartone..jer da nisu ja bi nastavio po starom i vijerojatno bi popio ban..jednom prilikom mi je He-Man napisao (okinuo sam post o cfl rasvijeti s nekim morbidnim pitanjem isfuranim 1000 puta ) neu te kazniti samo opomenuti da je ovo ve puno puta odgovoreno pa ti sad reci da te He -Man nevoli...tad sam shvatio da Moderatori nisu sheronje koje samo ekaju da nekog banaju nego su tu s razlogom...
Zaato ovo piaem?
Eto iskreno napuaio sam se ko konj i proitao nekoliko postova u kojima se novi lanovi ~ale na Moderatore i starije lanove kako su negostoljubivi i zloesti,pukla me inspiracija i nadao sam se da e nekom novom lanovima ovaj post pomoi da shvate neke stvari.
Eto deki i curke ja sam ovdje naletio na neke straane ljude koje doista cijenim,( zlo&naopako,He-Man,PowerSeed,Tropico,SimasZG,Fukmodo,Mr.Dr.Smok,Big L itd..) nadam se da
ete i vi isto tako s vremenom..VOLIM VUTRA ORG.SAJT...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#13
*napomena, Fukmondo kojeg Blade spominje je od danas pa na dalje Fakmundo ;) btw. odlican tekst druze, bravo
Gedža
POZNAVALAC1.303 REP78%
→ Ambasador
GedžaPOZNAVALAC
mar 2012.
mar 2012.#14
HAHAHA! Blade skoro isto sam i ja provalio ovaj sat. Ja sam isto tako u pocetku poceo sa nekim semenjem iz neke domacice, pa to nije uspelo, nisam imao internet, pa sam ulazio na casovima informatike, ali sam prvo nasao ovaj sajt Vutra Organizacija | Marihuana i Priroda.. Jedno vreme nisam ni razmisljao o uzgoju, sve do ove zime kada sam nasao neko seme i nadam se da ce godina biti uspesna.
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#17
Prvi put...Uh.Meni je prvi put ustvari bio drugi put jer se prvog puta ne secam...Pricali su mi ali ja nemam pojma,mesao sam pivo i vodku i betonirao se.Privatna zurka,srednja skola,ljudi sa svih strana,pola ih ne poznajem,kazu mi sutradan da je neko smotao joint i da je kruzio i da sam povukao par dimova i pobeleo i ja se niceg ne secam.
.Jbg,to mi se desilo i kad sam prvi put imao sex,isto se ne secam,ono,neki detalji,secam se ko je bila zenska,gde je bilo,i jos nekih nebitnih sitnica...Naravno da posle nisam priznao da se ne secam nego sam izmisljao bajke kako mi je super bilo i kako sam dobar bio...E onda sam bio sam sa ribom pa sam mogao posle u drustvu da se preseravam,a kad sam prvi put dunuo svi su videli da sam se obeznanio i da nista ne znam...
Drugi put,secam se.Kopka mene,kako je to kad si naduvan.Nesto sam kao pokusavao da iskopam negde nekog da kupim,ali su to bili tako stidljivi i smesni pokusaji da nadjem duvku,eto samo da sebe utesim da sam probao da nabavim.Nova zurka,moja ekipa i potpuno nepoznati ljudi,upali smo tu preko neke rodjake nekog naseg drugara,nemam pojma.Ja krenuo po pivu,popio par komada,kao nesto smekam okolo neke ribe,dosadna neka muzika,ja pridjem gramofonu da vidim sta ima od ploca,nadjem,koliko se secam, Led Zeppelin i pustim.Odjednom se stvori par momaka i devojaka oko mene,ne znam ih,lupkaju me po ledjima,zahvaljuju mi se sto sam promenio muziku i sto sam pustio bas Zeppelin-e,kucamo se,upoznajemo,zovu me napolje u dvoriste,ja odem sa njima,ajde da se dune.Pita me jedan od tih momaka jesam li duvao pre.Sta mislite sta sam rekao?Da li sam duvao?Pa iz moje price je ispalo da sam rodjen sa dzokom u ustima...Iskusan u pi.ku materinu!Dunemo mi tu,vratimo se unutra,ja otvorim pivo,sednem pored gramofona i pocinjem da pravim "atmosferu".Muzika,zelje,ko sta hoce,nista mi nije tesko...Ne dam nikom da pridje gramofonu jer ja sam bogom dan da pustam muziku,ma haos...U jednom momentu sam i prdnuo na upaljac,namerno naravno,i napravio takav light show da je to bilo za ne poverovati...Haos!
Cak sam uspeo da smuvam neku ribu,mada nista nije bilo izmedju nas posto mi je gramofon tu noc bio prioritet...
E,onda je krenulo.....
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#23
Ekipa opet ja popuaio koju previae,itajui neke postove pukla me inspiracija,eto ~elio sam napisati zaato sam na vutra forumu prisutan svakodnevno...lol...~elio sam otvoriti temu na kojoj bi stariji lanovi a i mlai naravno napisali zaato se zadr~avaju na Vutra forumu..al na kraju sam odustao jer eto prenapuaen sam da realno procijenim treba li tema za to ili ne....lol...pa sam odluio ovdje napisati....ehehhehehe zanimljivo dok sam pisao ovaj uvod zaboravio sam ato sam tono ustvari htio napisati....mislim znam ato sam htio napisati ali neznam kojim reenicama......ekaj sjetit u se..........
...evo ga znam....kad sam se regao na vutra forumu cilj mi je bio dopuniti znanje o growanju i pohvalit se kojim dnevnikom (kao ato sam ve gore pisao,da se ne ponavljam)....kako je vrijeme prolazilo upoznao sam se s nekim ljudima sa foruma (oni znaju koji su) s kojima sam razgovarao o svemu i svaemu....i moram biti iskren,oni su prvenstveno razlog ato se iznova svaki dan logiram na forum.
O growanju viae manje znam sve...lol.... tako da mi to viae nije toliko napeta tema..neke nove teme u kojima bi se neato dogaalo baa se i ne otvaraju..nego eto prvenstveno dru~enje s kvalitetnom ekipom ovdje s foruma,Vutra radijo isto tako joa jedna stvar koja me svakodnevno vue nazad....sve to skupa postaje neka mala ovisnost....mo~da sam trebao ovaj post napisati u podforumu ostali poroci....hihihih eto to sam htio obznaniti svijetu Vutre,razlozi mog svakodnevnog posjeta Vutra sajtu....
Sad u joa pola sata popravljati krivo napisane rijei u ovom postu...pa u pritisnuti tipku "postaj brzi odgovor"
BDW
estitke powerseedu na moderatorskoj tituli
smokegreen
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
smokegreenISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#24
haha zgodan po
etak... jos tebi dobro dobia si odma smotan joint... meni je jedan frend od frena da cvetak, i nisam zna sta stime, kako, bio je onako tanji a du~i i takvoga ga cijelog smotam nekako u komad rizle, bez filtera i spraaim! uff kako je samo dimilo!... eto kakav sam biser
:respect:
pecurko
POZNAVALAC948 REP39%
→ Ambasador
pecurkoPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#25
Ima tome bar 15 god. bio sam 8-mi osnovne i tad se moglo kupiti na d~ok. Kupimo dva frenda i ja jedan, sednemo iza nekih baraka u blizini kafia, jedinog u gradiu u kom se slusao metal i rok, nismo ulazili jer smo bili klinci mada smo znali neke od tamoanjih kultnih faca i ko za k.... bas se ti likovi pojave kad smo zapalili. Priu oni nama kao da nam pokazu kako se pusi : "Uzmete tri uzastopna kratka dima i dr~ite koliko god mo~ete". Uzeli mi i dok smo dr~ali teaki dim u pluima oni su popuaili sve. Proalo pola sata niata,
ekamo i dalje.
Ovaj jedan drugar kao osea neato, nas ne dira...
Kasnije sam sa tim facama koji su nam popuaili pljugu postao ortak i dan danas im to nabijam na nos.
`to se gajenja ti
e pokusao sam par puta u srednjoj ali bez uspeha. Nadam se da u uskoro moi da editujem ovaj post, ato se ti
e growanja.
Odpozdrav.
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#26
Samo naprijed medi hrpa biljaka pokrepala prije prvog pravog uspijeha
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
Domaja the bestAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#27
Sta reci,drustvo svega sam se naprocito.Evo ukratko jer nemam inspiracije jedan od mene.Poceosam pusit negje oko 7 razreda kolega mi donio pa da zapalimo da probam.Nakon popusenog sam se satro od smijanja i poceo pusit ko nenormalan.Zatim sam se poceo informirat malo imao sam kolegu mislim dan danas smo kolege koji me je zapravo uveo u ovaj svijet i veliko mu hvala.Malo sam surfo po netu negdje 2003 2004 godine preko moba mislim i naisao na ovaj forum.E tek sam se onda zapalio i to je bilo to.Ljubav na prvi pogled.Prvi grow sam popusio nakon 2 tjedna vege,drugi sam izdrzao neki 3 tjedna,a poslje sam ostavio da cvijeta i povremeno skidao hedove i susio ih u mikrovalnoj i te sheme da mi na kraju ostane 2 grama heda.Sad vec nesto znam i volim ovaj hobi.
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#28
He, he...prvi put sam fakat bila balava, ono, 6, 7. raz, i bila je boca. Dosta starijia ekipica se odlucila na moru malo zabavit, a ja sam ih zicala, naravno da mi nisu dali pusit, al onda je netko rekao, aj nek se maloj malo smijemo. Nije mi bilo nist, a oni bili urokani, jedna cura je pala u more s neke stijene, nije da je bilo skroz bezopasno...
Prvog, drugog ili tak nesto se uopce ne sjecam, pusilo se nesto malo u srednjoj, al oko punoljetnosti sam se totalno raspametila i od onda nisam stala, he,he...
Valjda negdje sredinom devedesetih sam piknula sjemenke u jogurt casice i na prozor...a za par dana me susjeda pitala kakve su to biljke koje iz dana u dan rastu po par cm...dve sam preselila u velike tegle i bile su u sobi. ..lijepo su one rasle...bolje nego sad...jednu je slomio Rjecnik stranih rijeci, a druga je nastavila svoj zivot...Mama mi nije dolazila u sobu jel se tesko penjala...al je jednog dana ipak dosla i pitala kakva je to bilkja, pa drvo zivota, kaj bi bilo... i pita ona ma jel to trava, ma kakva trava, drvo zivota, to je sad moderno i svi to imaju...inace sam je izvodila i na balkon... i nakon par dana veli stari da su bila neka dva tipa i trazila na balkon i da su slikali biljku, koja je bila, btw, skoro velika ko i ja...a ja sam samo ispitivala jel su uzeli kakve uzorke...ipak navecer sam je skinula i odfurala nekam van...u crnoj velikoj vreci za smece...za par dana sam to vratila doma, posusila ispod kreveta i lisce popusila, jer vrhova nije ni bilo, a i nisam znala da bi uopce trebali bit, do tad sam valjda vidla samo kak izgleda list marice, cijelu biljku ne, joj blazeni Internet...i tak . Mislim da sam popusila pricu s ona dva lika, al ni danas nisam ziher.
Uglavnom, u to vrijeme, kao da je trava bila legalna, jeftina, dobra i na svakom koraku...Ne sjecam da je itko pao, mozda sam cula za neko privodjenje na muriju, al nitko poznat, doduse, jedan je decko prenocio u samici, al on je bacio TV, a skoro i starog kroz prozor, pa ono.
Godinama nisam nis gajila, pa se pojavila CRO gorrila, pa stedne zarulje, a onda i vutra.org. Ne mora nuzno biti taj redoslijed, al cini mi se da je.
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#29
}ivot jednastavno zanimljiv....kad malo bolje pogledaa...rodimo se..skolujemo radimo i crknemo na kraju...i uz to bi se trebalo pridr~avat 1000 nekih moralno ~ivotnih pravila..nametnutih od nekog strebera koji nije imao pametnijeg posla nego shebat ljudski rod....ma da nebi!....treba to malo zacinit tu i tamo...cisto da se osjecamo ~ivima...
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
naturaPOZNAVALAC
jul 2012.
jul 2012.#30
sta da ti covek kaze blejdonjo, rodjeni smo liseni slobode i na nama je da to menjamo, nece niko drugi uraditi to za nas
http://youtu.be/nmraOE3h36k
VutropuhacSrbija
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
VutropuhacSrbijaISTRAŽIVAČ
avg 2012.
avg 2012.#31
Da li kanabis lako se gaji ili moram da budem baa baa bri~an i posveen tom procesu?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#32
da li mislis na indoor ili outdoor... u nacelu, lako se gaji ako se bar malo posvetis tom "procesu"
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
avg 2012.
avg 2012.#33
Zapravo nikad nisam htio growati, ali eto desilo se slu
ajno...
Uletih u neki viaak novaca (prvi i jedini put u ~ivotu hehe), i ja i frend oko Bo~ia odlu
ili zapaliti do Amsterdama za novu.. Debili.
I eto nas 2-3 dana poslje u A'mdamu, i ovo ono, vidjeh ima tamo i nekih kao seed shopova. Zaem unutra, i naravno zaljubim se na prvi pogled u biljke, kataloge, kristale tralala. Nije me trebalo nagovarati da ubodem sjeme. Bio je to skunk#1.
Vratih se ja u moju domovinu, i plan je bio to saditi vani. Imao sam do tada neke kvazipokuaaje koji su urodili fejlom dakako. Ali ne da meni vrag mira, tko e
ekati do proljea... A buxu za indoo nemam :/ No, ni to me nije sprije
ilo, skrpo se kod frenda u kuu koja je bila u izgradnji tada (a bilo je to btw 2008.), ubo hps 400W i rokaj. Naravno,
itao sam forum jedno 3 tjedna prije nego sam iata napravio.
Taj 1. indoo sam kvazifejlao, i x growowa poslje :D
Ali nisam odustao, i gledajui prema danaanjem stanju, drago mi je da nisam odustao od growa, makar sam par puta htio. Danas to sve raste fino, naravno kolko truda tolko paradajza, tak da izgleda da je joa jedan outdoo fail (mo~da), ali eto bar me indoo ide :)
Eto ja malo napisao, poanta je bila - ljudi ne odustajte od growa
ak i ako vam ne ide, kad tad e to sjesti na svoje.
vutranko
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
vutrankoISTRAŽIVAČ
avg 2012.
avg 2012.#34
Ja po
eo puait ima 3-4 mjeseca sad lagano skupljam pare za sjemenke i opremu :D
VutropuhacSrbija
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
VutropuhacSrbijaISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#36
Mislim,koliko
esto u nedelji moram da poseujem biljku da bi mi uspeano rodila. U pitanju je outdoor uzgoj.
:watchplant:
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#39
mora minimalno 3 puta, a obi
aj je
ak i 4-6 posjeta tjedno... svaki puta malo popri
aa sa biljkom, zapjevaa joj koju i ima da rodi ko velika...
jan 2012.
1 / 40
jan 2012.
dec 2012.