LEGACY
Kako koristiti vutra.org na Windows XP-u a pritom i sakriti IP adresu
30 odgovora1,537 pregleda
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
evototoISTRAŽIVAČ
avg 2016.
avg 2016.#1
https://www.filterbypass.me koristi stariji SSL koji je izaaao prije prekida podrake Xp-u, ato u prevodu zna
i da mo~ete ii na sve sajtove koji koriste SSL koji je izaaao posle prekida podrake Xp-u. Ovaj proxy takoe atiti vaau ip adresu pa mo~ete pisati bez straha od plavaca. Ipak budite pa~ljivi ne kreite se po drugim sajtovima koristite samo za v.org. Nipoato facebook, youtube jer kao i svaki sistem i ovaj ima rupa i tako vam MUP mo~ete otkriti IP adresu.
Toliko od mene, nadam se da sam nekom pomogao.
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#2
otkad sam na vutra forumu,nikad nisam koristio nikakve zaatite,maskiranje ip adrese i sl....
ak i kad sam bio bez laptopa,iaao sam preko mobitela na forum i takoer nisam niata koristio za zaatitu...nikad nikakvih problema nisam imao...da kucnem u drvo.
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#4
ko jos koristi xp ???
treba neki tutorial za win 3.11, nt, 2000, Me itd :D
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#8
:upiii:
nemam nist protiv xp-a, dapace, odlicni windowsi..... al jbmu, fakat su stari :D
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
evototoISTRAŽIVAČ
avg 2016.
avg 2016.#9
Kompjuteri su mi struka al' jbg Xp je Xp. Na laptotu mi je on a na kompu 8-ica moram pratim nova sranja.
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#10
I meni ;) 8 ??? zasto ne 10? ak pratis nova sranja, nemres bit na osmici nikako, pa to je uzas hhah
al ok. xp i 8. mjenjaj struku ili windowse heheh. 7 i 10 bi bolje zvucalo
evototo
ISTRAŽIVAČ153 REP69%
→ Entuzijasta
evototoISTRAŽIVAČ
avg 2016.
avg 2016.#11
Nema potrebe za uvoenjem 10, nema nekih bitnijih stvari od 8ice.
Chan
ZMAJ17.579 REP
ChanZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#12
Ih, moj omiljeni...pre cu bataliti tehnologiju nego raditi na necem novom...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#13
Slazem se.Kada bi jos ovdje na vutri bio paranoican bilo bi mi veliki presing i onda vise nebi bilo to onaj gust.Ma nemam zasto!
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
avg 2016.
avg 2016.#14
upravo to,mene je ispo
etka paranoja drmala ~eae,al sam onda shvatio da se murija nee zahebavat s nekim ko ima jednu biljku...ipak su njima dra~i ovi ato na kile uzgajaju i prodaju...od njih imaju vee koristi,poato to vraaju na ulicu i dijele zaradu,a u Naaicama spaljuju preaani karton. :D
napalm
LEGENDA7.706 REP27%
→ Zmaj
napalmLEGENDA
avg 2016.
avg 2016.#15
XP rules, imam ga na starom laptopu i nee prestati raditi :)
Mislim da se nemaa od
ega skrivati, policija te nee samo tako ganjati po netu ... barem ne ova naaa.
Zamisli da svaki plavac dobi praenje jednog od
lana na forumu ( poato zna da uzgaja :) ) koliko bi plavaca trebalo biti aktivno na vutra.orgu :p
Mene zanima koliko puta je ovaj sajt bio napadnut i dali je bilo ozbiljnih ateta ?
deraxor
LEGENDA9.460 REP45%
→ Zmaj
deraxorLEGENDA
sep 2016.
sep 2016.#16
Ip adresa se nemo~e sakriti, mo~e maskirati.
koliko paranoje oko ip adresa. za sad od lova preko ip adresa niata.
Jedva neato pokuaavaju za ozbiljne prekraioce neke teroriste ili pedofile, opet trebaju sumjnu opravdanu imati i za to.
Al evo jedan primjer ko je iz Hr sjea se sa vijesti facebook stranice "Vinkova
ke kurve"
Koju je neko otvorio i stavljao slike vinkova
kih cura. Roditelji su dobili popizdikus :grrr: ja sam stalno otvarao stranicu i
itao prijetnje oala ata je tu bilo, ali lik ili likica nisu hebali 5 %.
Mup je "oatro" reagovao i muvao se muvao, tra~io od facebooka, logove aifru,
Ovi ih otkantali.
Tra~ili i od ekipe pomo (sad neznam smijem li navesti forum uglavnom balkanski hakerski forum)
Pa ih i ovi iskulirali.
Onda su prestali objavljivati vijesti i na dnevniku. "u cilju istrage".
U biti nisu znali ata e a pritisak roditelja je bio ogroman kao i javnosti.
Dok taj koji je otvorio nije istu i zatvorio jer se isefiro. Stranica je stajala.
Sjetimo se i mupove "borbe protiv piraterija, e to je smijurija. navataju jednog lika koji igro pes.
Ma kakav ip, java ovo ono, doali zbog drugog razloga a kad mu nisu mogli niata vide na kompu se vrti pes i kazne ga.
Ina
e poznajem neato lokalnih murjaka i znam da nemaju blage veze oni sa kompom, tra~e klince da im krekuju igre i sl.
Za sve ozbiljnije neke prevare i muke preko neta zovu "stru
njake" iz ZG. :murija:
Ok neko e rei da praainari ni nemoraju znati niata oko toga ali ono malo drotova koji znaju ne rade na nama sigurno, bar ne prate naae online aktivnosti.
Ako vam je baa frka koristite "tor"
https://www.torproject.org/
Za sad vjerujem da nema straha a u budunosti vidjeemo.
Zamisli onda ove koji prodaju sjeme, pito sam ih o sigurnosti.
ka~u da niata ne spremaju., sve logove briau.... Hoster im u zimabveu o_O
avg 2016.
1 / 16
avg 2016.
sep 2016.