LEGACY
ћирилица/ćirilica
10 odgovora1,361 pregleda
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#1
Video sam na jednom od topika kako ovde mnogi ne kontaju cirlicu pa sam postavio uporedno cirilicu i latinicu, cisto ako nekoga zanima i ako ce mu pomoci da nesto procita ili nauci... Nije tesko uopste. :D Valjda nisam nigde pogresio...
A,a- A,0
,1- B,b
,2- V,v
,3- G,g
,4- D,d
,R- ,
,5- E,e
,6- },~
,7- Z,z
,8- I,i
,X- J,j
,:- K,k
,;- L,l
,Y- Lj,lj
,<- M,m
,=- N,n
,Z- Nj,nj
,>- O,o
,?- P,p
,@- R,r
!,A- S,s
",B- T,t
#,C- U,u
$,D- F,f
%,x- H,h
&,F- C,c
,[- ,
'.G- ,
,_- D~,d~
(,H- `,a
A sad za proveru prevedite mi: '>25G5 B8 A8 35=8X5, A<>@8> A5 70 <540YC! :D
cheers
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#2
hahaha:icon_lol: :sun2: super:icon_lol: :icon_lol: :sun2:
'>25G5 B8 A8 35=8X5, A<>@8> A5 70 <540YC!
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2007.
jan 2007.#3
Mene su trgali u skoli da pisem cirilicu vazda mi odbijali 1 ocjenu jer nisam htio pisat sastave cirilicom. Super izgleda bog da joj dusu prosti ali jednostavno nije za crnogorca. Pa nismo mi kinezi!
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#6
Da1p8ka 2eHtaGko3 Ry1p82a = tvornica umjetnog gnjojiva :icon_lol:
ma bitno je da se razumimo, razumete :icon_lol: :sun2: :icon_lol:
jan 2007.
1 / 6
jan 2007.
jan 2007.