VUTRA
ForumZajednicaOfftopicћирилица/ćirilica
LEGACY

ћирилица/ćirilica

10 odgovora1,361 pregleda
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#1
Video sam na jednom od topika kako ovde mnogi ne kontaju cirlicu pa sam postavio uporedno cirilicu i latinicu, cisto ako nekoga zanima i ako ce mu pomoci da nesto procita ili nauci... Nije tesko uopste. :D Valjda nisam nigde pogresio... A,a- A,0 ,1- B,b ,2- V,v ,3- G,g ,4- D,d ,R- , ,5- E,e ,6- },~ ,7- Z,z ,8- I,i ,X- J,j ,:- K,k ,;- L,l ,Y- Lj,lj ,<- M,m ,=- N,n ,Z- Nj,nj ,>- O,o ,?- P,p ,@- R,r !,A- S,s ",B- T,t #,C- U,u $,D- F,f %,x- H,h &,F- C,c ,[- , '.G- , ,_- D~,d~ (,H- `,a A sad za proveru prevedite mi: '>25G5 B8 A8 35=8X5, A<>@8> A5 70 <540YC! :D cheers
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#2
hahaha:icon_lol: :sun2: super:icon_lol: :icon_lol: :sun2: '>25G5 B8 A8 35=8X5, A<>@8> A5 70 <540YC!

jan 2007.

#3
Mene su trgali u skoli da pisem cirilicu vazda mi odbijali 1 ocjenu jer nisam htio pisat sastave cirilicom. Super izgleda bog da joj dusu prosti ali jednostavno nije za crnogorca. Pa nismo mi kinezi!
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#4
kinezi i cirilica...konfuzno...
RadeAMBASADOR

jan 2007.

#5
Stvarno si genije.......
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#6
Da1p8ka 2eHtaGko3 Ry1p82a = tvornica umjetnog gnjojiva :icon_lol: ma bitno je da se razumimo, razumete :icon_lol: :sun2: :icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se