LEGACY
Jedna neostvarena zelja
26 odgovora8,028 pregleda
41 REP82%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#1
Nocas lezim u krevetu i ne mogu da zaspem jer se napolju nebo otvorilo, grmi, seva, VREME SE MENJA, hahah, kisa lije, haaaaaos. Bilo mi je neophodno samo MALO sna jer nisam spavala X dana. I lezim tako i razmisljam; da mi sad neko kaze da ce mi ispuniti jednu zelju odmah bih znala sta zelim- DA UKINU GRMLJAVINU ZA SVA VREMENA jer me izludjuje otkad sam se rodila :)
I tako se setim da ovo podelim sa vama i da cujem sta biste vi zeleli da izmenite kada biste imali tu mogucnost :)
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#2
ja bi promjenio samo par sitnica grmljavina je manje vise nebitna od prirode je pa neka je.ali bilo bi do jaja da nema,da nema,da nema
Nema mutavih drotova, iskomleksiranog aljama
Nigdje nije galama svaka ~ena je ko dama
Nema sexa iz profita i lizanja skupih kita
Niti napuhane kreme ato se zove elita
Nema kloaara u tramvaju, racija na spavanju
Ni ~utog, ni bjelog niti kemije u prodavanju
Ilegalne zarade, ni poreza, ni prireza
Nema loaih kritika, ne postoji vojna obveza
Nema skupih auta bez hrvatskih tablica
Nema narodnog radija, niti branskih lica
Nema propalica, niti invalidskih kolica
Nema cinkanja susjeda, nema svaa ni smicalica
Ljigave glazbe niti smea sa estrade
Nema osobe ato krade
Pad sistema, pa ko e ~ivjet ~ivot kad ga nema
Pad sistema, bez ~ivota ni
eg viae nema
Zamisli da viae ni
eg nema
Nema problema, loaeg druatva, loaih ~ena i sistema
Zamisli da viae ni
eg nema
Nema problema, loaeg druatva, loaih ~ena i sistema
Kako bi ti bilo bez ~ivota, bez svega kaj poznaa
Buraz, vrijeme je da doznaa
Kako bi bilo bez ~ivota, bez svega kaj poznaa
Sad je vrijeme da doznaa
Zamisli da lijepe ~ene nemaju ra
una
Tvoja lisnica je puna, nema socijalnih buna
Nema kurvi i drolja, lezbi i pedera
Nema bolesnih u glavi, nema zatvora i potjera
Bez brige o akoli, jer nema loaih ocjena
U kvartu bez narkia, ~iki ~iku nasred parkia
Smijea se patroli jer te za njih ***** boli
Legalno je svima pa ko voli nek izvoli
Nema kvartovskih la~ova, lova
kih pri
i
Nema klonova zbog slave, pre~ivljavanja na sii
Silovanja, krai ni ubojstva iz osvete
Nema aori ni divljanja, bolni
ke posjete
Nema trganja stadiona, zvukova sirene
Nema ranjenih metkom, nema silovane ~ene
Niti smea na ulici ni grafita sa fasade
Nema osobe ato krade
Zamisli da nema gu~ve, guranja i smrada
}ivota velkog grada, nema neplaenog rada
Dobra djevojka je fina, ide doma poslije kina
Jede zdrava jela fina, malo gucne dobrog vina
Ona ne airi noge da bi fino stigla doma
Ona viae voli tramvaj makar vo~nja bila koma
Nema tra
anja u druatvu, laganja u o
i
Nema maloljetnih akvadri, niti sranja poslije ponoi
Opi
enih likova ato lutaju po gradu
Bogu dane kradu, uvijek aetaju po hladu
Nema uhienja, niti suenja ni suda
Nema glavne budale koji prvi ima muda
Nema prosjaka ni ubogih, zmazanih i smrdljivih
Prgavih, ni oloaa, ni akrtih, ni prevrtljivih
Ni loaih MC-a koji repaju balade
Nema osobe ato krade
Eto samo bi to promjenio kada bi mogao ;)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#3
Ja bi rado vratila vrime.. i ispravila glupost koju san u
inila.. i tako povratila povjerenje drage osobe .. :'(
trenutno je to jedina stvar koja me mu
i..
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
avg 2013.
avg 2013.#4
ja bi se isto vratio u proslost i ispravio glupost koju sam napravio...iako sam ih napravio dosta i sve bi ih ispravio, ova jedna mi smeta u nastavku zivota :( je*iga...svako svoj kriz nosi ;) idemo dalje...
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
semenke05
ENTUZIJASTA391 REP48%
→ Poznavalac
semenke05ENTUZIJASTA
avg 2013.
avg 2013.#6
I posle shvatis da osim srece vise nista nije vazno :) Mir nad tobom...mir u tebi...mir u svetu... mir u univerzumu,...
34 REP68%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#7
Sta bih promijenio...........pa vjerovatno svoje ime i prezime uz mogucnost izlaska iz drzave na neodredzen period :D :D jedino to
Milos89
POZNAVALAC987 REP43%
→ Ambasador
Milos89POZNAVALAC
avg 2013.
avg 2013.#9
http://www.youtube.com/watch?v=qBPJaHbCBxg Jedino sto je bitno u zivotu je da budes srecan . ;)
Verovatno bih ucio skolu . haha :D
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#10
nakad davno sam zamisljao kako bi bilo da mogu vratiti vrijeme i sta bi sve promijenio (sve) ali danas sam svijestan da je to sve tako moralo da bude i da ja nebi bio ovo sto jesam danas da nisam sve to napravio u proslosti zato sam svaki dan zahvalan na tome sto sam prozivio u proslosti i danas sa uzitkom i jednim velikim iskustvom mogu uzivat u sadosnjosti.....zato nije bitno sto si bio jucer nego je vazno sto si danas i sto ces sutra biti jer vrijeme leti i premalo je vremena da ga trosimo na razmisljanje o proslosti jer puno zahvalnije je ako ga potrosimo na sadasnjost....
eto nesto iz moje perspektive nakon koje pive previse kako moja zena kaze al da sam ostao na jos jednoj sad nebi gluposti ovdje pisao...
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#11
Moja ~elja je da dobijem sedmicu na lotu, al svi mi vele da moraa igrati loto da bi dobio, tako da niata od toga :vb_kez:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#12
hihi,da nema 'narodnog radija' :thumb:
ja ove na poslu tenfam da su oglupili od toga radija,thompsona i severine :)
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
avg 2013.
1 / 14
avg 2013.
avg 2013.