LEGACY
Što ste danas radili, kako vam je prošao dan?
36 odgovora2,060 pregleda
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
jun 2022.
jun 2022.#1
Pozdrav Vutra.org! Doaao sam na ideju da napravim hybrid par topic-a u jedan i da se svatko od nas moze ovdje pohvaliti ili po~aliti sa stvarima koje su napravili ili do~ivjeli u danu.
Danas smo ujutro biciklirali do lijeve obale drave da bi vidjeli malo kako to na panonianu izgleda, vec ujutro je bilo ljudi. Nakon toga 45min trake sto je oko 7km lagani run i sada klopica pa na zasluzeni odmor. Burnao sam nekih 750cal i jako sam ponosan :D
Navecer opet u voznjicu bajsom sto je jos nekih cca 50-70cal manje.
Mravak
LEGENDA9.630 REP46%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2022.
jun 2022.#3
Uglavnom ljencarenje, ali...
Idem skinuti koju kaloriju i sam :D
Ako spazim sta zanimljivo, uslikam :D
Edit:
Mogu na spavanje :D
Malo ja, viae baterija, neznam koliko kalorija :)
Lipa procvjetala, miriai cijeli put, neki
ovjek ubi zmaja :)
nije naa zmaj, al' djeluje opako :D
Lijepo vrijeme, nema ata , mala pauzica i gledam, ovih Bolt el. romobila ima na svakom oaku. Skinea aplikaciji, platia i udri :D
nesala
LEGENDA8.561 REP36%
→ Zmaj
nesalaLEGENDA
okt 2022.
okt 2022.#4
evo, probudio se malo prije...jbt alkohol...trave nece bit jos dugo...
bio sam isto u malom djiru ujutro...misli i popodne al sjebalo me pivo...
sutra na djir s bicom...nekih 45km u jednom smjeru...malo se rekreirat...
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
okt 2022.
okt 2022.#5
Onda bi tebi dobro doslo moje danasnje jutro, oko 9 sam otisao u saunu jer sam se osjecao kao da cu biti bolestan, neko kihanje je bilo u igri pa reko da to odma sasjecem. Pravi raj je bio ujutro, potpuno sam bio sam cijelo vrijeme. A temparaturica 85c, vlaga malo visoka oko 35-40% ali nije smetalo.
nesala
LEGENDA8.561 REP36%
→ Zmaj
nesalaLEGENDA
okt 2022.
okt 2022.#6
ja se osjecam umorno...boli me sve zivo...
ne znam jel sam gotov ili mi je tjelo samo pocelo odmarat nakon sezone
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
dec 2022.
dec 2022.#9
Ja sam evo bas sada nakon dugo vremena odradio 10km run, sa solidnim prolaznim vremenom. Pripremam se lagano za polumaraton slijedece godine u OS a nakon toga, slijedeci cilj je full marathon. :) Btw prosle godine sam imao blizu 130kg a sada sam na 95. Treniram svaki dan osim vikenda i mogu reci da kondicijski nisam nikada bio u ovakvoj formi.
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
mar 2023.
mar 2023.#13
Ja sam danas bio u sauni na 112 stupnjeva. Zabunom su nahajcali pec na najjace, toliko je przilo da nisam smio nista dirati unutra. Kad sam izlazio van, uhvatio sam vrata na sekundu, moram priznati da je bilo nevjerojatno vruce. Ali eto da se pohvalim odradio sam 2x po 15min na 112, dok nisu spustili temp na 85.
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
mar 2023.
mar 2023.#14
Treba te prijaviti da meaaa one gulaae za 1000 ljudi. Samo usko
ia u kotli kao u akuzi i malo br
kaa nogicama. :lol:
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
mar 2023.
mar 2023.#15
Pa ako gledas da voda kljuca na 100c a ja sam brijao na 112 pol sata, onda tko zna, mozda si mi upravo pronasao novu karijeru. :D Haha salu na stranu. Ja sam lud za saunama, barem jednom sedmicno idem, budem po par sati unutra, naravno sa stankama za rashladjivanje.
Alien OG
ZMAJ40.450 REP
Alien OGZMAJ
mar 2023.
mar 2023.#17
I ti volis saune? Fantasticna vlaga, 25% divota. Volio bi da je kod mene niza, ali jbg kad zivim u mocvarnom podruciju, vlaga je cijele godine visoka.
jun 2022.
1 / 19
jun 2022.
apr 2023.