VUTRA
ForumZajednicaOfftopicChatbox u doba pauza ;)
LEGACY

Chatbox u doba pauza ;)

502 odgovora16,816 pregleda
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#1
S obzirom da broj postova u temi Chatbox promene raste,odlucio sam da stvorim temu u kojoj mozete osloboditi svu energiju koju bi inace ispoljili na shoutu... Imamo masu ovakvih tema ali pretpostavljam da ce jedna od njih sa ovakvim naslovom uspeti prikupiti sve sto bi inace razbacili po celom forumu svi oni kojima je pricha draga. Pa,izvolite...Brutal chat samo za vas :sun2: Ako ovako nesto smeta,brisite.
Dr GrowENTUZIJASTA

jun 2011.

#2
Pozdravljam !
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#3
Opusteno Luci , imaj vere u naseg Vutragenija . Yes da mu nekad treba vise vremena , i yes da mi tu malo zivaca pogubimo ali sredi on da sve to fercera jos bolje nego sto je bilo :thumb:

jun 2011.

#4
kaj sad tu kao chatamo pa kakste mi ekipa kaj ima i tak to svi nesto zanjemili u zadnje vrijeme :vb_kez:
xxrobixxAMBASADOR

jun 2011.

#5
Pozdrav! Ja sam spreman, ima li koga, pa da palimo? :)
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#6
Nesto ne mogu da se uspavam ,tako da palimo :thumb:
xxrobixxAMBASADOR

jun 2011.

#7
http://www.youtube.com/watch?v=xRqRAZuSQ9M Eto da i glazbe nabacimo. Da ne bude tolika tiaina :)
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jun 2011.

#8
Pozdrav svima i novom "chatu"
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#9
Spameri jedva docekali... :icon_lol:
SulundarAMBASADOR

jun 2011.

#10
dobro je da niste polegali jos :) }elimo dobrodoalicu najnovijem lanu: dzoxx
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#11
Laku noc svima... :joint:
SulundarAMBASADOR

jun 2011.

#12
[bez sadržaja]
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#13
A moja tek pocinje. Gde ste sad kad limpa... :)
xxrobixxAMBASADOR

jun 2011.

#14
Dobro jutro vutro :)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#15
a ahahahahaha koja tema jutro vutro i vutraai ma nije to, to, genjo pravi taj chat :rofl:

jun 2011.

#16
:spliff: vjutro vutro
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#17
Vjutro
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#18
nesto sam na uo da bi danas oko 20;00 mogao da zapocne at sa tripoznim bojama,pa ce vidimo:icon_lol::181::lock:
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jun 2011.

#19
Jos jedan dobar dan,jutro :)
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#20
YouTube - *Jare - Oj livado rosna travo (Pajina omiljena pesma),‏

jun 2011.

#21
jutro vutro ide ura hehe ;)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#22
sram ga i stid bilo e moje bilje ne e seksat :rofl:
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#23
e napokon i kafa doala na red e kad malo se baterija pripuni onda sljeduje masakr jajatog :)

jun 2011.

#24
Otvorio sam dnevnik...ta..na..na.na..naaaa..na...la..la..la..la.laaaa..la
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#25
Ah,dva dana lezem u 6...Ali ono sto me zacudilo je sto sam se probudio oba puta u 14:26 tacno... Prelep svet http://www.youtube.com/watch?v=wZ0-2_Gv_Pk

jun 2011.

#26
ide ura tko prati???
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#27
Zena me tjera u svatove danas...ljude ne poznajem... Ako se netko slucajno zatekne tamo...ja cu biti onaj lik sto sjedi sam u kutu s velikim ocima i s :joint: u ruci... :icon_lol:

jun 2011.

#28
i ne zaboravi filmski osmjeh nabaciti...kao,dobro ti je u svatovima :)
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#29
Danas Sunce bas zapr~ilo ljudi...Moralo je mnogo hladnog piva da se popije. I mnogo kikirikija pojesti. Nekoliko dobrih pesama odsluaati. Te~ak ~ivot,nema ata :) Pozdrav za sve moje growere ;)

jun 2011.

#30
pozdrav i tebi lucid ;) kaj ovaj chat jos 0 bodova ...
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jun 2011.

#31
Evo ljudi chilla sa lagano uz koji dabar video i kasne sate http://www.youtube.com/watch?v=Jbj0j6D8nk8
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#32
Stvarno sam propatio veceras maksimalno...vecer bi bila prestrasna da nisam naletio na likove kako puse iza sale...pa su bili dobri i udjelili mi...a kasnije i ja izvadio pa sreci nije bilo kraja... :P Dogadaja poslije toga se ne sjecam najbolje...znam da mi je 2 sata sjedenja za stolom proletilo u sekundi s puno sarenih boja... :icon_lol: EDIT: A jesam zaspamao forum...bas sam se vratio nekako dobre volje...dobro uvijek pobjeduje zlo... :icon_lol:
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#33
vjutro

jun 2011.

#34
vjutro meski :)

jun 2011.

#35
Dizanje s erekcijom, to volim:))
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#36
vjutro a tutti,odo po aaov e me ne vado dritto nela boska fare gran buko per le pijante,saludos e se la vi:icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#37
Au,ata se ovde dogaa...Jutro jutro :)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#38
jutro pravi kiaoviti nedjeljni dan za ljen arenje i
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#39
ide druga kafa uz prilog ...
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#40
niente aaof per far buki,me ne ga facio domani,a sad ide numero uno,vivre:smoke18:
xarabasENTUZIJASTA

jun 2011.

#41
Jutro, skolarci :)

jun 2011.

#42
jutro vutroljubci ide ura ...
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#43
YouTube - *Nirvana-Smells Like Teen Spirit(Reggae Version),‏
bozgaLEGENDA

jun 2011.

#44
dobri dan, ae kak je vani zimaaaaaaaaaa ,, aa
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#45
Da znas da je zima ...
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#46
Toliko je zima da celog dana nisam obukao majcu ni arape...Jedva sam se ugrejao hladnim pivom...Poremeena klima. Nego,jeste li primetili da otkad je uveden ovaj Like sistem,niko vise ne koristi reputacije...
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#47
Istina , evo ja sam danas dolaru dao rep , za sav trud i uspesno koriscenje vutra foruma ali prvo me povelo da samo lajkam pa sam onda shvatio da to ne znaci puno dok u repu moze i da se objasni . Like mi je vise za ono , odobravam tu misao ili svidja mi se slika Svako dobro
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#48
Malopre sa moga prozora Uploaded with ImageShack.us
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#49
Jebate Meski ti pod dugom ~ivia :D
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#50
Dok Tarki pod kratkom ;)
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#51
Jok, ja ~ivim pod dugim :icon_lol: Ili iznad njega, ovisi kako mu se hoe :D

jun 2011.

#52
Curica se kladila u batak....nek' je airok....al' da nije kratak

jun 2011.

#53
ide ura jer ko preti ili soliram???
PunxerENTUZIJASTA

jun 2011.

#54
Evo ljudi da vam se javm nakon duuuugo vremena ~ao mi je ato sam otiaao tako naglo meutim trebala mi je hitno pauza od svega povezanog sa travom. Bong sam oprao fino i pospremio, zalihu sakrio, karton ie koje sam natjerao ljude da mi skupljaju iz cigareta pobacao... Jednostavno mi je trebalo neko vrijemeda razmislim o svemu u ~ivotu i ato ~elim od njega onak, trijezan. To je posljedica toga da sam jedan dan za popodnevnu kavu malo pretjerao sa koli inom i zamislio se o svemu.. Uglavnom, sad mi je sve na mjestu i kako treba biti u glaavi a i openito i baaa sam istinskki sretan nakon du~eg vremena ozbiljno da jesam :) Tako da, eto mene natrag, drago mi je ato sam opet s vama ;)
<<--*T[h]C*-->>ISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#55
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting pozzz ljudi sta mislite o ovome....? visoka oko 1m 80cm... :D
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jun 2011.

#56
malo oonak :)
PunxerENTUZIJASTA

jun 2011.

#57
Thc imaa koju bolju sliku mo~da?
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#58
Biljka ti izgleda veoma zdravo,svaka čast. Mislim da bi joj sjajnu stvar učinio ako bi pokidao par velikih listova kako bi svetlost dolazila do sredisnjih delova,mogućih cvetova. Kad smo već kod toga,uzmi slikaj malo bliže da vidimo je li ženka ili mudonja,mada meni izgleda na prvi pogled da nije ni počela da cveta. Čekamo :vb_kez:
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#59
vjutric

jun 2011.

#60
vjutro:)

jun 2011.

#61
Jutro vutro!!!

jun 2011.

#62
Vjutro vutro:spliff: YouTube - *Leonard Cohen - First We Take Manhattan,&rlm;

jun 2011.

#63
pratim i jutro vutrii ;)

jun 2011.

#64
vratite nam chat ocu brbljat medu ekipom
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#65
Vjutro ;) Dobiea chat kad i svi-onda kad bude moglo :) Till then chill with cold blood and hot spliff ;)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#66
ooo odlian :sun2: dan za obavljanje poslova ..... :icon_lol: pozz ekipos

jun 2011.

#67
jba ~ivot...odo aljakat :(

jun 2011.

#68
Ja odo pripaliti:)) kako su ~ivoti razli iti, jebeno. Kad ja radim drugi duvaju,ataa;)
MeskalitoLEGENDA

jun 2011.

#69
pratim sa pripaljivanjem
<<--*T[h]C*-->>ISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#70
E ljudi a sta se desilo sa chetom....??? mislim sto ga nema vise..???

jun 2011.

#71
Ima ga, kako ga nema?:)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#72
e pa e se lagano uputim u brdaaca ae prat uz popodnevnu kaficu

jun 2011.

#73
ide ura urica ,.....
<<--*T[h]C*-->>ISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#74
Pa dobro ima sad ovaj chet.... :D ali mislim na onaj stari na kraju stranice sto je bio....???

jun 2011.

#75
thc ti taj chat nemozes ni koristiti i da je trenutno u funkciji zato sto da bi prisustvovo chatu moras imati min 50 postova....
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#76
Da bi eto moraa biti pornoglumac, obzirom da takvih nema ovdje, onda kifla. O pornoglumicama da ne govorim.
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#77
Ali zato ima par nas koji se trudimo da postanemo. uli smo da se nakon svake buxne poveava aansa za to... Pa vidia valjda? :D
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#78
Nego,ako neko ima neki dobar tekst na engleskom vezan za kanabis,nek izvoli da baci ovde ili na PM da odradim prevod. Aj malo aktivacije navarena ruljo growera :)
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#79
A jeste zaspamali forum danas...pola sata mi trebalo da sve pregledam... :O

jun 2011.

#80
pa kad smo spameri :P
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#81
ajmo englezi, kinezi :rofl:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jun 2011.

#82
Samo 3 stranice do sada??? Ma nije mogue. Hehehehe...

jun 2011.

#83
ide ura tururura ....

jun 2011.

#84
ma ovo je glupo
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#85
ma ebemu miaa genjo doklen viae:smilie_vampire: ide prvi dan ljeta i smile me ceka sa leve bande i me cjama da ga se ufrtilja:smoke18:
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#86
kak sam se fino uroka nemaete pojma,viva la espanja:goldmaryjane::abducted: YouTube - *THE NARROW MARGIN TRAILER from 1952,&rlm; do pada docnije kao uspavanka:ludaci_lol:

jun 2011.

#87
YouTube - *Anna OXA - E' Tutto un Attimo,&rlm;
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#88
E jel ima tko da ~eli ii na INmusic besplatno i ktome zaraditi novac. Trebam odgovor unutar 5-10 min.

jun 2011.

#89
He,he Tarkinjo...to je za ove mlae.Ja odo' malo do sajta :)
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#90
Jos mi plati prijevoz do tamo... :icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#91
Ccc...Propuatanje businees-entertainment predloga od ranog jutra...Ma to je ta ljubav prema buxni :)
FukmondoAMBASADOR

jun 2011.

#92
http://www.youtube.com/watch?v=hj7taPSLjL0&feature=related
HighBadgerPOZNAVALAC

jun 2011.

#93
:spliff: jutroooo!

jun 2011.

#94
........... i tak ...
zwerovskiENTUZIJASTA

jun 2011.

#95
o cemu se radi?
TarkiPOZNAVALAC

jun 2011.

#96
O tome da ili pod a) ne znaa itati, ili pod b) ne znaa brojati.
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#97
e se jebetese tebe :)))
xarabasENTUZIJASTA

jun 2011.

#98
Hahahaha dobra :)
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2011.

#99
a joj meni nevalja duvat po ovoj vru ini :))) hehehe samo sam edan.... e da kasnije e ... jeste li bili na svje~em hraku.... imam rje enje za hlaenje:icon_lol:
<<--*T[h]C*-->>ISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#100
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting http://img864.imageshack.us/img864/6088/fotografija0284.jpg evo kolka je oko 1m 85cm....
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#101
Mmm...Vjutro je zaista vjutro kad po ne sa fotkama naaeg ukusa+ aj i buxna :) Pozdrav forume!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se