LEGACY
Test na granicnom prelazu
12 odgovora1,212 pregleda
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2022.
nov 2022.#1
Pozdrav svima, da ne duzim nesto puno, dolazim iz BiH , prije par mjeseci preselio sam se u Njemacku , i kada sam prvi put isao za svabiju ( autobusom ) na granici sa Hrvatskom su me testirali, slozili su mi pricu kako test ce otkriti jesam li koristio ista u zadnja 2 mjeseca, prihvatio sam jer nisam nista koristio, pa me zanima je l ima iko slicno iskustvo, zbog cega test ako nisam vozac ili slicno, i slucaju da sam pozitivan kakve me kazne ocekuju ? Hvala unapred
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
nov 2022.
nov 2022.#2
Dobar momak.
Dobices ukor sto si ih lagao da nisi nista koristio.
Zemljace daj malo opsirnije, znas da mi bosancerosi slabo kontamo.
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2022.
nov 2022.#3
Hahahaha ma samo me zanima ako tipa budem pozitivan na tom testu je l mogu imati neki problem sa vizom ili slicno ?
Ili tipa da me vrate s granice ako sam pozitivan?
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
nov 2022.
nov 2022.#4
Sumnjam da ces imati problem sa njemackom vizom zbog testiranja u RH.
Zemo moras malo procitati pravilnik foruma, da ne grijesis prilikom pisanja komentara.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2022.
nov 2022.#5
ek malo. Ja nisam razumio tko te testirao,
ija pograni
na policija.Jeli to bila akcija neka ili su samo tebe primjetili.
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2022.
nov 2022.#6
HR granicna policija, na Slavonskom brodu, samo mene su odvojili iz grupe.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2022.
nov 2022.#7
A ~ao mi je. Jbga. Privuklo im je neato pa~nju valjda. Smola :)
Evo, procitaj malo ovaj post, temu. Ima neato pisano o testiranjima.
https://www.vutra.org/threads/lizalice-one-policijske.6384/post-575739
Nemoj kozumirati prije puta, par dana... pa ea vidjeti drugi puta. Mo~da si baa naletio,...
Sto se ti
e prelazaka granice, iaao sam iz Hr i u Hr puno puta. Autom, vlakom, autobusom, kombijem...
Samo jednom mi je neki stariji brkati Slovenac malo kucao po blatobranima od Punta :), jednom su dva odrpanca u vlaku ustali i pokazali zna
ke... jer su se dva krkana sto su putovali samnom, ismijavali sa odrpancima :)...
I jednon su nas pretresali njemacki policajci u vlaku, kad smo se napuaeni vracali iz Venla :D
Uglavnom, bezbroj prelazaka preko granica, nikad niata.
Al' nikad testiran, hebemu.
Sretno.
nov 2022.
1 / 7
nov 2022.
nov 2022.