VUTRA
ForumZajednicaOfftopicTest na granicnom prelazu
LEGACY

Test na granicnom prelazu

12 odgovora1,212 pregleda

nov 2022.

#1
Pozdrav svima, da ne duzim nesto puno, dolazim iz BiH , prije par mjeseci preselio sam se u Njemacku , i kada sam prvi put isao za svabiju ( autobusom ) na granici sa Hrvatskom su me testirali, slozili su mi pricu kako test ce otkriti jesam li koristio ista u zadnja 2 mjeseca, prihvatio sam jer nisam nista koristio, pa me zanima je l ima iko slicno iskustvo, zbog cega test ako nisam vozac ili slicno, i slucaju da sam pozitivan kakve me kazne ocekuju ? Hvala unapred

nov 2022.

#2
Dobar momak. Dobices ukor sto si ih lagao da nisi nista koristio. Zemljace daj malo opsirnije, znas da mi bosancerosi slabo kontamo.

nov 2022.

#3
Hahahaha ma samo me zanima ako tipa budem pozitivan na tom testu je l mogu imati neki problem sa vizom ili slicno ? Ili tipa da me vrate s granice ako sam pozitivan?

nov 2022.

#4
Sumnjam da ces imati problem sa njemackom vizom zbog testiranja u RH. Zemo moras malo procitati pravilnik foruma, da ne grijesis prilikom pisanja komentara.

nov 2022.

#5
ek malo. Ja nisam razumio tko te testirao, ija pograni na policija.Jeli to bila akcija neka ili su samo tebe primjetili.

nov 2022.

#6
HR granicna policija, na Slavonskom brodu, samo mene su odvojili iz grupe.

nov 2022.

#7
A ~ao mi je. Jbga. Privuklo im je neato pa~nju valjda. Smola :) Evo, procitaj malo ovaj post, temu. Ima neato pisano o testiranjima. https://www.vutra.org/threads/lizalice-one-policijske.6384/post-575739 Nemoj kozumirati prije puta, par dana... pa ea vidjeti drugi puta. Mo~da si baa naletio,... Sto se ti e prelazaka granice, iaao sam iz Hr i u Hr puno puta. Autom, vlakom, autobusom, kombijem... Samo jednom mi je neki stariji brkati Slovenac malo kucao po blatobranima od Punta :), jednom su dva odrpanca u vlaku ustali i pokazali zna ke... jer su se dva krkana sto su putovali samnom, ismijavali sa odrpancima :)... I jednon su nas pretresali njemacki policajci u vlaku, kad smo se napuaeni vracali iz Venla :D Uglavnom, bezbroj prelazaka preko granica, nikad niata. Al' nikad testiran, hebemu. Sretno.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se