LEGACY
ovo me oćaralo
16 odgovora1,610 pregleda
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
iffkicaENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#1
doala sam doma poslije wake&bake frulice...i onako dosadno mi idem avrljat po you tube i naletim na ovo ostala sam bez texta baa je fascinatno....Buddhism art dance
p.s.nisam mogla kopirat ovdje pa sam stavila pod reasons for editing:crash:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#3
najs reko bi borat
a el si vidla ovo
http://www.youtube.com/watch?v=Invhsa87isk
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#5
sta je je...stvarno je predobro...i jedno i drugo...odusevljena....
MiGi
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
MiGiISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#6
provali te ovaj klipic
http://www.youtube.com/watch?v=iNY3FchfqtQ&mode=related&search=
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
BOTANIK
ISTRAŽIVAČ172 REP81%
→ Entuzijasta
feb 2007.
1 / 9
feb 2007.
feb 2007.