VUTRA
ForumZajednicaOfftopicovo me oćaralo
LEGACY

ovo me oćaralo

16 odgovora1,610 pregleda
iffkicaENTUZIJASTA

feb 2007.

#1
doala sam doma poslije wake&bake frulice...i onako dosadno mi idem avrljat po you tube i naletim na ovo ostala sam bez texta baa je fascinatno....Buddhism art dance p.s.nisam mogla kopirat ovdje pa sam stavila pod reasons for editing:crash:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

feb 2007.

#2
prekrasno doista...
kanehbosemAMBASADOR

feb 2007.

#3
najs reko bi borat a el si vidla ovo http://www.youtube.com/watch?v=Invhsa87isk
iffkicaENTUZIJASTA

feb 2007.

#4
ostala sam bez texta ma ke krasote:bis:
RedShAMBASADOR

feb 2007.

#5
sta je je...stvarno je predobro...i jedno i drugo...odusevljena....
MiGiISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#6
provali te ovaj klipic http://www.youtube.com/watch?v=iNY3FchfqtQ&mode=related&search=
bongashLEGENDA

feb 2007.

#7
Ma krasno ... pubertetlije u akciji ... :baby:
BOTANIKISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#8
Buddhism art dance ...NJAM prava magija..
BASSISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#9
Ovo je krasno, nisam mogao vjerovati ata lik radi. Ludilo:clap:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se