LEGACY
jbt
22 odgovora1,999 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#1
ja sam iz srbije a sada se nalazim u kaliforniji tamo zavrsavam 3.god srednje...juce sam sa nekima iz skole bio malo da izblejim.Jedan izvadio :maryjane: i spicilili mislim da je bilo manje od grama...ja sam se tako razvalio da nisam mogao da pricam bilo je stvarno u fullu osecaj...zanima me dali je jos neko pusio vu u kaliforniji vasa iskustva???
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
feb 2009.
feb 2009.#3
hahahahahaha da li je neko od vas pusio travu u Kaliforniji xD
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
feb 2009.
feb 2009.#4
Jebiga, SAD, viae robe i viae toga boljeg za birat (i goreg naravno, zato budea pametan kupac:)... rae da si nam rekao koju si sortu probao i koje su cijene, to bi ve bio neki info:sun2:
A i kud baa da dal tko puaio robu iz kalifornije?:icon_lol: veina nas nikad ni nije bila preko velike bare:)))
18 REP36%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#6
sorta se zove white widow...tako su mi bar rekli...jeftino je jako a za robu u fullu za 10 dolara zavsis funtu masnog sto je puno mozes prasinu i za 5 da nadjes neznam kakva je nisam probao.inace sve je ovde jeftinije u odnosu na evropu pa i vu.tehnika garderoba je duplo jeftinija nego kod nas.jbg mislio sam da je neko imao iskustvo sorry.stvarne cene su bas dobre za dobru robu
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
feb 2009.
feb 2009.#8
*zanima me dali je jos neko pusio vu u kalifornij*
pa ono... nije white widow sam za kaliforniju... jedina prednost je to sto je tamo jeftinije kao sto i sam kazes :D
sad dal ga pusis tu ili tamo fakat nije bitno, WW udara svugdje, a najvise u glavu :D
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#9
Sumnjam da su te cijene kvalitetnog hronika u Kaliforniji. Trava jeste mnogo bolja nego u Evropi ako gledas procentualno cijelu Evropu i Ameriku. Oni su tamo malo organizovaniji i imas tri kategorije regs, midregs i hronik. Tako se i prodaju.
18 REP36%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#11
moguce je to sto kazes za kategorije vutragenjo ali ja za to neznam jer nisam samostalno zavrsavao nego ovi iz skole pa znam koliko mi kazu.al jeste jeftiniji dobar staf nego kod nas i ne samo to nego je sve jeftinije npr nike patike airforse 80 dolara,lap topovi sve...to je zato sto je velika konkurencija pa mora da bude jeftinije da bi neko kupio.al evropski zivot je mnogo opusteniji nego ovde,kod njih nema bleje nego samo ajde da se napusimo bar mi se tako cini,i mnogo smo mi obrazovaniji od njih u svakom pogleda...
18 REP36%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#12
jeste ako je iz tvoje....haha.al ja nemam priliku da pusim svoje:(
jan 2009.
1 / 12
jan 2009.
feb 2009.