VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVi kada ste naduvani ! (Slike)
LEGACY

Vi kada ste naduvani ! (Slike)

34 odgovora4,177 pregleda
TaTaRISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#1
Slika kaze sve ... !~

okt 2005.

#2
wow! 11 komaTa... daj jedan :P
iz0t0pENTUZIJASTA

okt 2005.

#3
fin paket bio a? 11 stotki :D ja sam samo jednom od jednog ortaka kad sam uzeo izvukao 13 stotki iz paketa i to je bilo najvise... inace 7-8 max :(

okt 2005.

#4
Sad znas brojat a? Kako dobro broji kad zatreba...
parameciumENTUZIJASTA

okt 2005.

#5
edited: ne citiraj prethodnu poruku ::histerija ::histerija ::histerija malo posalica od sinoc?

okt 2005.

#6
jbg... mora se ;)
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#7
pa ajd' ljudi, stavljajte svoje slike. Ja nemam nijednu...bice u petak :)
parameciumENTUZIJASTA

okt 2005.

#8
Avrame jel to opet neke cenzure?

okt 2005.

#9
ne nije cenzura nego se prethodna poruka vidi odmah iznad, tako da nema potrebe da se citira... a ni ja ne'am sliq... :(
TaTaRISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#10
Ovo je inace slika sa excursije ... XAOSSS TOTALNI ! Uzgred, bilo je 3 packa ... Ali umetnicki su smotane cigare ... Nije mi trebalo ::gulp :D! ::behehe

okt 2005.

#11
http://img224.imageshack.us/img224/7817/dscn27169od.jpg ...3 dana u shumi...

okt 2005.

#12
Jel se to spremate da zapalite sumu? Salim se... Sto ti je to Bilica?
TaTaRISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#13
Ma ql... ali ovaj cowboy je EXTRA za 3powanje ... Ono kao western itt... :D ::histerija ::histerija

okt 2005.

#14
uglavnom ovo ti je u Omisu (hr) na godisnjoj proslavi 1 maja a bilica je neko grezo vino, srica da smo imali samo 10 litara toga... :petak od ostalih 60 grasevine ::gulp
zekrtENTUZIJASTA

okt 2005.

#15
Covece, sto da neciji matori slucajno naidju na ovaj dio foruma 0117

okt 2005.

#16
Haha totalno ludilo ja sam mislio da se jos jedino u Boki Kotorskoj slavi prvi maj. Ustvari ovdje se pale velike lomaèe koje eto sad samo djeca pale. Pale gume i zagaðuju okolinu pa im je to još zanimljivo. I ja sam palio u mlaðim danima za prvi maj.

okt 2005.

#17
a evo tradicija nije izumrla stovise ovdje se jedva ceka taj neradni dan :pegla i onda to ovako biva ; http://img275.imageshack.us/img275/2705/dscn27240jw.jpg
nobodyENTUZIJASTA

okt 2005.

#18
Tako je i kod mene

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se