LEGACY
Vi kada ste naduvani ! (Slike)
34 odgovora4,177 pregleda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
iz0t0p
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
iz0t0pENTUZIJASTA
okt 2005.
okt 2005.#3
fin paket bio a? 11 stotki :D
ja sam samo jednom od jednog ortaka kad sam uzeo izvukao 13 stotki iz paketa i to je bilo najvise... inace 7-8 max :(
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
okt 2005.
okt 2005.#5
edited: ne citiraj prethodnu poruku
::histerija ::histerija ::histerija malo posalica od sinoc?
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kurt_cobain
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
kurt_cobainISTRAŽIVAČ
okt 2005.
okt 2005.#7
pa ajd' ljudi, stavljajte svoje slike.
Ja nemam nijednu...bice u petak :)
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
okt 2005.
okt 2005.#9
ne nije cenzura nego se prethodna poruka vidi odmah iznad, tako da nema potrebe da se citira...
a ni ja ne'am sliq... :(
TaTaR
ISTRAŽIVAČ111 REP41%
→ Entuzijasta
TaTaRISTRAŽIVAČ
okt 2005.
okt 2005.#10
Ovo je inace slika sa excursije ...
XAOSSS TOTALNI !
Uzgred, bilo je 3 packa ...
Ali umetnicki su smotane cigare ...
Nije mi trebalo ::gulp :D! ::behehe
16 REP32%
→ Istraživač
okt 2005.
okt 2005.#11
http://img224.imageshack.us/img224/7817/dscn27169od.jpg
...3 dana u shumi...
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2005.
okt 2005.#12
Jel se to spremate da zapalite sumu? Salim se...
Sto ti je to Bilica?
TaTaR
ISTRAŽIVAČ111 REP41%
→ Entuzijasta
TaTaRISTRAŽIVAČ
okt 2005.
okt 2005.#13
Ma ql... ali ovaj cowboy je EXTRA za 3powanje ...
Ono kao western itt... :D ::histerija ::histerija
16 REP32%
→ Istraživač
okt 2005.
okt 2005.#14
uglavnom ovo ti je u Omisu (hr)
na godisnjoj proslavi 1 maja
a bilica je neko grezo vino, srica da smo imali samo 10 litara toga... :petak od ostalih 60 grasevine ::gulp
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
okt 2005.
okt 2005.#15
Covece, sto da neciji matori slucajno naidju na ovaj dio foruma 0117
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2005.
okt 2005.#16
Haha totalno ludilo ja sam mislio da se jos jedino u Boki Kotorskoj slavi prvi maj. Ustvari ovdje se pale velike lomaèe koje eto sad samo djeca pale. Pale gume i zagaðuju okolinu pa im je to još zanimljivo.
I ja sam palio u mlaðim danima za prvi maj.
16 REP32%
→ Istraživač
okt 2005.
okt 2005.#17
a evo tradicija nije izumrla
stovise ovdje se jedva ceka taj neradni dan :pegla
i onda to ovako biva ;
http://img275.imageshack.us/img275/2705/dscn27240jw.jpg
okt 2005.
1 / 18
okt 2005.
okt 2005.