LEGACY
Slike
50 odgovora8,535 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2005.
apr 2005.#1
Pa zar niko nema neku kameru ili nesto da posudi barem. Da slikamo biljcice dok rastu, da vidimo kako napreduju.
Ili mozda svi cekaju da pokazu procvjetane ljepotice.
http://vutra.org/forum/album.php
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2005.
apr 2005.#3
Ma ne tudjih slika bistri Avrame nego svoje biljke.
Bistar si ka Moracha.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
apr 2005.
apr 2005.#6
Evo kao sto sam i obeæao...
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=245
Spirit Dancer
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#11
moja biljchica fina? :)
a sama raste, nista joj ne radim... samo joj pravim drustvo... i to ne previse cesto
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#12
ewo josh 2 slike mog uzgoja :)
http://vutra.org/forum/album_pic.php?pic_id=15
http://vutra.org/forum/album_pic.php?pic_id=17
Spirit Dancer
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#14
a breeee... puca mi FF kad uploadujem... sad cu preko IE-a...
http://img279.echo.cx/img279/8329/grupica0jk.jpg
http://img276.echo.cx/img276/8407/krupanplan8fq.jpg
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#15
http://www.vutra.org/forum/album_pic.php?pic_id=19
..moji drugovi..
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
maj 2005.
maj 2005.#17
ma ja mislim da nije previse... ne zalijem bas tako puno.... ali vidi lišæe kako je žuto... :(
avram-blago ti se, kako ti lijepo raste, a meni kurac, nece, mater joj... ::placko ::placko ::zidoglav
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#18
..polako..vjerojatno nikome nije uspjela iz prve..npr. nama je gazda usao u stan i zvao starce i tako to.. evo sada imamo biljke koje rastu i bujaju i tako su mi fantasticne..
..moras razgovarati s njima, ovo mislim najozbiljnije, moras im se povjeravati, moras im dati do znanja da ti je stalo..one ce ti to vratiti..
..sad, ako ovo nije post za ovu temu, isprika..
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
maj 2005.
maj 2005.#19
ma èuvam ih, stalno ih gledam, pazim... bojim se da mi ne crknu... moje biljke su na balkonu a starcima sam rekla da je to sjeme za ptice, vrlo su slicne biljke --evo slike
PTICJA HRANA
posadila sam i travu i to za ptice, ali na razlicita mjesta... sjeme za ptice je u vrtu i vec je visoko 30-ak cm, a vutra je na balkonu i ima 4-5cm, a u isto vrijeme sam ih posadila, imaju i vode, i svjetlosti i topline.... jebemu!!!!
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#20
sta da vam kazem, meni prve godine nisu uspele, ali je opalo semenje i sad ima kol`ko oces, a nista im ne radim... ponekad ih samo ocistim od korowa
dread irie
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
dread irieENTUZIJASTA
maj 2005.
maj 2005.#21
hehehe... ne verujem... ti sadis konoplju i ganju na istom mestu... :) roots... koliko tacno zalijes? i da li je zemlja suva i ispod kore kada zalivas?
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
maj 2005.
maj 2005.#22
ma brate zalijem kad stignem, a nista odredjenom... inace je na mnogo dobrom mestu, dobra je zemlja, i skoro stalno je u hladu, ali u veoma slabom hladu, tako da ima svetla, ali nije direktno obasjana jakim suncem
22 REP44%
→ Istraživač
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
feb 2018.
feb 2018.#25
sta da vam kazem, meni prve godine nisu uspele, ali je opalo semenje i sad ima kol`ko oces, a nista im ne radim... ponekad ih samo ocistim od korowa
HAHAHAHA, kakvi biseri zaboravljeni ... kaki po
etci :) a za 13 godina napredak je kosmonautski .... imamo i doktore nauka za konopljizam
ustvari tra~im Brutal of t. temu kad vidim nema je a ima ceo odeljak of t. i to na 58 strana .. pa bolje da ste sve ovo obirisali a legendarnu temu brutal of topic samo zaklju
ali ... kolko je sam smeha tamo bilo uzidano .... c c c
apr 2005.
1 / 26
apr 2005.
feb 2018.