VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVaša smiješna iskustva
LEGACY

Vaša smiješna iskustva

14 odgovora2,275 pregleda
Bob _MarleyENTUZIJASTA

maj 2010.

#1
Evo otvorio sam ovu temu iskljucivo da imamo jos jedan razlog za priu te da iska~ete svoja najsmijeanija iskustva dok ste bili HIGH i kako vam je bilo te kako ste se osjeali... -evo npr. jedno moje bio sam veoma napusen te sam uso u jednu trgovinu sa prijateljem krenuli smo kupiti nesto te se ni sam nesijecam sta naposlijetku nes me uvatilo da sam se tolko opalio smijat nisam mogo disat i bzvz sam odabro da kupimo mlijeko i okoladu te sam mu reko smijuci se da preuzme,izaaao sam van iz trgovine i gledo u njega kroz staklo i valjo se po podu -te jedan jako zanimljiv sluaj kada su moji friendovi pjevali konana i popaja nekim smijesnim tonom smijao sam se jedno dobrih 20 min.te me bolio trbuh od stezanja i skoro sam se zapiso sada je red na vama
dr.greentumbISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#2
ja se uvijek smijem ko kreten...jednom smo vozili 'auto' po frendovoj kuci, ja sam bio suvozac ^^
tamburaENTUZIJASTA

maj 2010.

#3
ja se samo smijuljim.
Rasta ManPOZNAVALAC

maj 2010.

#4
Ja se jedan put ubia ono totalno, i sad iden ja u Bakmaz kupiti snef majoneze i te *****rije (pravili " sendvi e doma") prvo se izgubia negdi, a ono duan mi 20 metara od kue, i napokon me frend naaa, i odemo u duan. i uletin i zgrabin sve ato mi triba platin i kad san se okrenia, sva sranja sa izloga po ela padati red bullove, kave sve pi *e materine ja se uvatin kreveljiti, a lik isto za mnom. Prodava ica gleda onaku udno a mi sljedei 5 minuta se smijemo....I onda nas je izbacil van. Ima jos pun ***** tih pri a. Ispri at u poslije.
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jul 2010.

#5
Ima li jos,ljudi pisite !

avg 2010.

#6
Daaa, smijalica uhvati uuuvijek u najgorem trenutku.dok smo solo ovak smijemo se i zajebavamo,ali kad moram i na javno mjesto negdje di ima ljudi ja nemrem da se ne po nem pigat. dok dolazimo kod frenda njegova stara gleda ata nam je ili u nekom duanu primim se za kvaku i nemrem otvorit po nem se smijat a ljudi okolo mene gledaju ata mi je,a jel mo~ea to vjerovat. Al u busu najbolje shvatim da sam napuaen. uvijek neke mrtve babe ata se joa uspijevaju kretat,nemrem ju pogledat a da poslje ne prasnem u smijeh,i onak ja izbjegavam pogled a ona stoji iznad mene o ekuje da se dignem... izletilo mi je bilo kroz smijeh pa babo nemogu da se dignem zar ne vidia da sam spigan...a frend se slomio od smijeha hahaha

dec 2010.

#7
to je najgore je kad nesto ides kupit. Sama cinjenica da to radis hahahaha. Ja se vozio u tramvaju kad sam bio u gradu. Inace zivim u selu jednom i busom idem pa na tram. Al uglavnom vozim se ja po gradu sjedim vec pala noc i gledam kroz prozor kad ono okicen izlog neke grane i kuglice i ja zamislio da me grana gaa sa kuglicama za bor i ubio se od smjeha jedva vrecice drzo. A jos kada skuzim da me ljudi gledaju jos mi smjesnije

dec 2010.

#8
Veselje je u malim stvarima:icon_lol: Kako si krenuo re i ea i svoje osobne podatke.To je otprilike za 3 posta:rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se