VUTRA
ForumZajednicaOfftopicOvo sta se desava nije istina
LEGACY

Ovo sta se desava nije istina

12 odgovora3,734 pregleda
zekrtENTUZIJASTA

jan 2006.

#1
Na ovome svetu mogu da kazem sto se desava to nije istina... Mislim na ovome svetu STO BI NA-GLASIO... da.. propaganda ........ sto.... vecina kazu.... da ovome... nije istina... :respekt: Ovaj kolega je genije a da to i ne zna. Nikad nisam cuo/vidio/procitao/sanjao/izmislio vecu istinu od dvadesetak sekundne izjave ovoga kolege..
Pusac traveISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#2
Sta se ovde radi?...Ovde se cuva mos'!to je prirodni mos',od prirodnu ruku,i prirodno drva,i to priroda cuva!Mogu samo da kazem da je Klinton zena i da nema srce,i da nije sluzio vojsku...
sektorISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#3
Mora da nissi prepushen bio kao shto ja sad sam kad pisao si to o propagandi a i semafori jedna vrsta propagande samo shto to ljudi nekobtaju aki jebiga mozda je i istina a mozda je sve jebena a astralna projekcija smoke weed all day,every day!!!!! :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance:

jan 2006.

#4
Imam ja ovaj video klip za one koji nisu videli... mozda okacim negde, kad/ako ga nadjem...
TripcoPOZNAVALAC

jan 2006.

#5
Ako nam poruše ovaj mos' mi æe da sagradimo drugi... za tri sata, jer toliko smo u moguænos'i.
sidepunkISTRAŽIVAČ

jun 2006.

#6
o da

avg 2006.

#7
o da, o je-o-je-o-je :D Samo tako :!: "reci ti njima" :lol: timmy!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se