LEGACY
dali se i vama to desava?
40 odgovora2,745 pregleda
42 REP84%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#1
ljudi ne znam sta mi je u zadnje vreme,ali svaki znaci svaki put mi bude lose kad se napusim,imam sve neke lose tripove,lose raspolozenje ,napade toplote,srce mi kuca ko da cu dobiti infarkt.... znaci strasno. dali se jos nekome to desava? koji bi mogao biti razlog za to?
42 REP84%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#3
ne menjao sam vise vrsta i od svake se izbedacim na neki nacin,a bile su kvalitetne.dali to mozda ima veze sa covekovim psihickim stanjem i raspolozenjem?znaci nerviram se sto je tako nemogu da uzivam kao pre ,samo postanem paranoican....
Head
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
HeadISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#4
^^Imao sam i ja tih problema ali samo sa jednom travom, i provalio sam da je to prskusha, nije ona losha, pukne me u pochetku ali posle 45 min, samo mi zuto pred ochima, pritisak u ushi, nishta ne chujem, prebledim, pochne hladan znoj i malaksalost, e ali ja pre tog pushenja nisam nishta stavio u usta, pa mozda je od toga.E posle sam za N.Godinu doshao u svoj rodni kraj i pocheo sa inhalacijom i boljom travom, pushio sam po 15 komada svaki dan jedno 15 dana, i nijednom mi nije doshao onaj stoned kao od one trave, sigurno je prskusha.To je moje iskustvo
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#5
Pa sigurno da ima veze sa psihickim stanjem coveka, bar je kod mene tako. Ako si sjeban, lose raspolozen, depresivan onda bolje nemoj ni da duvas neko vreme. Vutra te samo gurne dublje u stanje u kojem si se nalazio pre duvanja. Ali isto tako ako si raspolozen, srecan ne vidim kako bi vutra mogla da te spusti... Jedino ako inace imas nekih problema onda te vutra spusta i zakucava...
42 REP84%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#6
a ovo sto se tice lupanja srca dali se jos nekom to desava i dali je to normalno?
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#7
da lupanje srce nije nista cudno, dogadje se to svima... Kad popusis probaj da se opustis,nemoj da razmisljas o stvarima koje te inace smaraju i nerviraju.
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#8
ako se ne mozes opustiti, ako ti jednostavno ne pase, nemoj forsirati... nije to za tebe
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#9
to se meni desavalo...onak imas cijeli negativan stav prema svemu...misli ti samo daju negativne asocijacije?koliko dugo pusis?to je meni bila faza od 4-5 dana u pocetku...inace...ako nije do toga...onda vjerovatno bi prvo trebo rijesit neke zivotne probleme koje sad imas(ako imas) a ako ne...neznam...nabavi nekog jebenog skunka...pa probaj s tim^^
42 REP84%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#10
ma znas kako,kad sam poceo da varim isao sam u srednju skolu i bilo je stvarno vrh,sve mi je delovalo zanimljivo,recimo slusam muziku-cujem je na drugi lepsi nacin,to je trajalo par meseci.e i onda u zadnje vreme sve je postalo losije nije kao pre,slusam muziku,recimo neki trance i imam sve lose tripove.nisam opusten,sve mislim bolestan sam nesto i tako...sigurno to ima veze sa stanjem duse...
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#11
Vutra ubrzava otkucaje srca od 20-50 puta u sekundi. Ako ti mnogo smeta to lupanje srca idi kod lekara i proveri pritisak i idi na EKG.
Rad vutre dosta zavisi od osobe i situacije.
Napravi pauzu... od par meseca a mozda vutra i nije za tebe...
A mozda je i losa vutra... kazes menjao vrste... svuda su uglavnom neka prskanja sranja ili lose domacice.
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#12
meni se neat sli
no znalo desit posebno u zadnje vrijeme, a zapalim fakat rijetko :icon_mad: , par pljugi u 15ak dana
definitivno ima veze sa viae stvari koje su meusobno povezane a mi ne znamo do kraja kako,neke od njih su
duaevno stanje openito, prehrana, vrijeme, okru~enje, plin koji ispuata marsova maglica, i milijon drugih stvari
napravi pauzu od minimalno tjedan dana, skontaj si dobre vu, pusti marleya,tbf, ili neki trance i da vidia,sve ko prije:icon_lol:
a mo~da si
ak i prevaziao neka stanja svijesti koja su ti radila prije a sad viae ne rade pa te sve zbunjuje i vodi u neku vrst depre, umjesto da te di~e samo unosi kaos...
evo savjet,
itaj neko duhovno ativo i meditiraj
ist, a onda nad istim ativom meditiraj vutran, bitno je hrvat se sa psihom koju ispunjava neki sadr~aj
ustvari za takve mentalne vje~be su bolje gljive al eto...
Vis je naša jamajka
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
Vis je naša jamajkaISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#13
Ja sam za novogodisnje praznike napravio pauzu (ok pusio sam na novu ali samo tu noc). Kada sam se vratio sa praznika u svakodnevnicu skole obaveza itd... Shvato sam svoje obaveze malo ozbiljnije- sada pusim ono jedan oks na tjedan i osjeaj je svaki put jebeno dobar. Prvo polugodiste sam svaki, ali svaki jebeni dan bio napusen- osjecaj se jednostavno izgubi i svaka nova oka te jos vise zatupljuje i stonira- neda ti se apsolutno niata barem dva dana. totalni blackout- sada je sve bolje i nisam u takvoj depri....
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#14
bio sam u istoj situaciji. zakljucak: 4 keca na polugodistu :ohno: ali sada je sve krenulo na bolje :sun2:
Vis je naša jamajka
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
feb 2007.
feb 2007.#17
Samo malo viae vitamina C (mo~da i malo poviae, ako puaia i duvan i pijea alkohol) i stalno imaj uza sebe atogod slatko.
nobody
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
nobodyENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#18
Uzmi i iskuliraj malo. Nemoj variti koji mesec, a za to vreme malo proradi na sebi, i pokuaaj da provalia zbog
ega si tako reagovao, poato je problem
isto psihi
ke prirode(mo~da si jednostavno zapostavio neke obaveze, pa je ovo na
in na koji ti mozak skree pa~nju, a mo~da je posredi neato mnogo dublje).
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#19
Normalno je to... Desava se svima manje vise.
Ja sam rijesila taj problem na nacin da sam smanjila konzumaciju na par komada mjesecno i samo najbolje dolazi u obzir!
14 REP28%
→ Istraživač
feb 2007.
feb 2007.#20
Probaj ovako, kod mene uvijek pali.Zavali se negdje na sunce u miru di znaa da ti niko nee do, pusti neku laganu zikhu i uz pljugu razmisli o svemu ata te mu
i.Garantirano!
|{ 1 T @
ENTUZIJASTA229 REP7%
→ Poznavalac
|{ 1 T @ENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#21
Istina, samo sto meni to pase, no sumnjam da steti jer isto vam lupa srce i nakon trcanja, a kazu da je kardio trening zdrav, no tu bi se jos moglo malo diskutirati ... Ono zbog cega takav ubrzan ritam meni pase je potencija, odnosno, puno je lakse odrzati erekciju dok ti tako pumpa srce, i tak sam horny napusen :P
Uff sad malo uletio u off , hehe
feb 2007.
1 / 21
feb 2007.
feb 2007.