LEGACY
kako prepoznati spricanu travu?
34 odgovora2,224 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2007.
dec 2007.#1
kad se sjetim svih svojih napusavanja,osjecam kao da je 80% tih vutra koje sam popusio bilo spricano.ipak nikad ne mozes biti siguran,kako prepoznati spricanu,kako izgleda boja miris,okus,...
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2007.
dec 2007.#2
Jel bi htio opisat kako osjecas da je spricana?Kako ti mislis da djeluje spricana trava?
:abducted:
Boja-zelena
Miris-travnati
Okus-ponekad grozan/ponekad ko i svaka druga trava
:abducted:
Ako mislis prskana pesticidima o.k onda mo~da i je 80%(ukupno na trzistu sumnjam da je neki veliki postotak) ako mislis drugim drogama onda je prije 0.8%,osim ako slucajno nisi uzimo stalno od istog lika.
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#3
jaooo... kada ce to vec jednom prestati.. kakva spricana trava, o cemu vi to?
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#5
aj bre weed kao neznaa da mali marsovci silaze nou u aiptariju
i sa puakaapricem prskaju hedovinu sa nekom njihovom kisjelinom
ozbiljno moja komainica rodila laser poslije puaenja te prskane trave
I NIJE PRSKANA NEGO NEISPRANA OD PESTICIDA I GNOJIVA !!!!!
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#7
e, a jel spricana trava skunk?
aahhaah... morao sam oderat, bilo je jace od mene.. :)
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#9
nemoj weed kilaa molim te vidia da je ozbiljna situacija na forumu
sve neke debilane,niko niata nikom ne vjeruje ma koliko god pokuaao da im objasnia
ionako nezna pola novih
lanova za sta im slu~i i e im je lobanja
a ovo pitanje koje si postavio,ispostavilo se poslije istra~ivanja,
da odmah tiltuje 20 procenata foruma
jednostavno se zagledaju u ta
ku i vrte im se slike skunka
pr~enog,pohovanog,pikovanog,apikovanog,rolovanog,punjenog,flambiranog
i naravno prskanog skunka
zna
i da svi moderi moraju da imaju od sada potpis,ata je skunk
i ata ljudi tripuju da je prskano
manje moramo da piaemo onda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#10
ko zna o kakvom
ovjek piae puaenju i prskanju (pobrkao neato)
tako da ato manje znamo kako osjea nama bolje
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#11
Ok...covek se lose izrazio,mozda slucajno,mozda se tako govori u njegovom kraju...ajde sad da ga ubijemo...:signs054:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#12
ja ne vidim da je dirty napao
ovjeka,samo ga pita da pojasni
da drugi ljudi nebi bili dezinformisani
ali vidim da lucid spama,a spamovanje donosi spameru bodove
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#14
Ma ja bi vas dvojicu natjero da goli budete u istoj sobi dok se ne sprijateljite
A ato se ti
e apricanja to je ve milion puta pre~vakano nikom se to ne isplati i rijetko tko to radi eventualno se to radi s starim lijekovima i smee vutrom i tako....
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2007.
dec 2007.#16
ma psrkana spada pod sva sranja kojima dileri spricaju vutre:pesticidi,razna kemijska sredstva koja pruzaju stoned osjecaj,kljucate po 2,3 sata,-tako se moze prepoznati spricana,amonijak,sapun(vjerovali ili ne,probao sam to sranje sa sapunom,stonira,kao da si na dopu,i sve te spricane vutre imaju takav rad osim ovih sa pesticidima,to ipak nije isto,ali ipak je jebeno otrovno)i jos mnogo da ne nabrajam... i znam sta je skunk,ali najvise volim zapalit neku outdoor porijetla od frenda,mislim na onu vutru koja ima vise THCa a manje CBDa
🔒 Ova tema je zaključana
dec 2007.
1 / 18
dec 2007.
dec 2007.