VUTRA
ForumZajednicaOfftopickako prepoznati spricanu travu?
LEGACY

kako prepoznati spricanu travu?

34 odgovora2,224 pregleda
#1
kad se sjetim svih svojih napusavanja,osjecam kao da je 80% tih vutra koje sam popusio bilo spricano.ipak nikad ne mozes biti siguran,kako prepoznati spricanu,kako izgleda boja miris,okus,...

dec 2007.

#2
Jel bi htio opisat kako osjecas da je spricana?Kako ti mislis da djeluje spricana trava? :abducted: Boja-zelena Miris-travnati Okus-ponekad grozan/ponekad ko i svaka druga trava :abducted: Ako mislis prskana pesticidima o.k onda mo~da i je 80%(ukupno na trzistu sumnjam da je neki veliki postotak) ako mislis drugim drogama onda je prije 0.8%,osim ako slucajno nisi uzimo stalno od istog lika.
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#3
jaooo... kada ce to vec jednom prestati.. kakva spricana trava, o cemu vi to?
Ramona_RedENTUZIJASTA

dec 2007.

#4
A baa ... pih!

dec 2007.

#5
aj bre weed kao neznaa da mali marsovci silaze nou u aiptariju i sa puakaapricem prskaju hedovinu sa nekom njihovom kisjelinom ozbiljno moja komainica rodila laser poslije puaenja te prskane trave I NIJE PRSKANA NEGO NEISPRANA OD PESTICIDA I GNOJIVA !!!!!

dec 2007.

#6
Ajde sad ti nama opisi kako ti to osjecas?
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#7
e, a jel spricana trava skunk? aahhaah... morao sam oderat, bilo je jace od mene.. :)
Ramona_RedENTUZIJASTA

dec 2007.

#8
A baa ... pih!

dec 2007.

#9
nemoj weed kilaa molim te vidia da je ozbiljna situacija na forumu sve neke debilane,niko niata nikom ne vjeruje ma koliko god pokuaao da im objasnia ionako nezna pola novih lanova za sta im slu~i i e im je lobanja a ovo pitanje koje si postavio,ispostavilo se poslije istra~ivanja, da odmah tiltuje 20 procenata foruma jednostavno se zagledaju u ta ku i vrte im se slike skunka pr~enog,pohovanog,pikovanog,apikovanog,rolovanog,punjenog,flambiranog i naravno prskanog skunka zna i da svi moderi moraju da imaju od sada potpis,ata je skunk i ata ljudi tripuju da je prskano manje moramo da piaemo onda

dec 2007.

#10
ko zna o kakvom ovjek piae puaenju i prskanju (pobrkao neato) tako da ato manje znamo kako osjea nama bolje
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#11
Ok...covek se lose izrazio,mozda slucajno,mozda se tako govori u njegovom kraju...ajde sad da ga ubijemo...:signs054:

dec 2007.

#12
ja ne vidim da je dirty napao ovjeka,samo ga pita da pojasni da drugi ljudi nebi bili dezinformisani ali vidim da lucid spama,a spamovanje donosi spameru bodove
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#13
Daleko je ovo od spama...
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#14
Ma ja bi vas dvojicu natjero da goli budete u istoj sobi dok se ne sprijateljite A ato se ti e apricanja to je ve milion puta pre~vakano nikom se to ne isplati i rijetko tko to radi eventualno se to radi s starim lijekovima i smee vutrom i tako....

dec 2007.

#15
samo bez onih pederskih sranja lol
#16
ma psrkana spada pod sva sranja kojima dileri spricaju vutre:pesticidi,razna kemijska sredstva koja pruzaju stoned osjecaj,kljucate po 2,3 sata,-tako se moze prepoznati spricana,amonijak,sapun(vjerovali ili ne,probao sam to sranje sa sapunom,stonira,kao da si na dopu,i sve te spricane vutre imaju takav rad osim ovih sa pesticidima,to ipak nije isto,ali ipak je jebeno otrovno)i jos mnogo da ne nabrajam... i znam sta je skunk,ali najvise volim zapalit neku outdoor porijetla od frenda,mislim na onu vutru koja ima vise THCa a manje CBDa
InqAMBASADOR

dec 2007.

#17
kakve su ovo teme :S ............. Vec je pricano o svemu ovome i objashnjeno je ... bezze je bash dosta bio napricao ... tema lock .. graveyard ... poster 5 poena jer nije koristio search ... po kratkom postupku :D
BeyondLEGENDA

dec 2007.

#18
1. http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/1818-prskana-trava.html 2. http://forums.vutra.org/upotreba/2324-prskana-trava.html

🔒 Ova tema je zaključana