VUTRA
ForumZajednicaOfftopicŠta se dešava sa www.overgrow.com ?
LEGACY

Šta se dešava sa www.overgrow.com ?

12 odgovora2,200 pregleda
TripcoPOZNAVALAC

feb 2006.

#1
Od 31.01. nešto ne radi ovaj sajt (kao ni forum). Imate li neku informaciju šta se dešava? Nemoguæe da im server ne radi toliko dugo. Evo, pokušajte www.overgrow.com
damirISTRAŽIVAČ

feb 2006.

#2
Da neradi vec par dana....neznam koji je kurac?? Pa ni IRIE nije radio isto par dana? Ma kod nas su serveri ????ko zna kakvi!!Sljam
TripcoPOZNAVALAC

feb 2006.

#3
Da, ali ovo je opasno jak server, ne razumem ato ne radi, njima onda i posao ne ide, mislim, izdr~avaju se od reklamiranja (delom i donacija). Da ih nije neka vladina organizacija (da ih ne pominjem koji su) skinula?
DA GURUISTRAŽIVAČ

feb 2006.

#4
bolji serveri obièno imaju jako mali downtime - jednom mjeseèno po maksimalno par sati...
TripcoPOZNAVALAC

feb 2006.

#5
Prošvrljah malo po raznolikim Cann. forumima i svuda manje-više isto: ljudi se pitaju gde nestade, a neki , koji su u kontaktu sa vlasnikom, kažu da je server pao zbog prevelikog broja ljudi (u zadnje vreme se dešavalo da u istom trenutku bude i po 2000 i više ljudi) i da se prelazak na jaèi server oèekuje za 5-10 dana.

feb 2006.

#6
Hmm veoma zacudjujuce da jedan tako ozbiljan sajt nije mislio na vrijeme na takve stvari. Mada moguce da je to suplja prica. Ako kod nas bude 2000 ljudi u jednom trenutku moci cemo ih podrzati :-) Hehe mi imamo trenutno samo 450 za jedan cjeli dan :--) Sigurno su htjeli preci na jeftiniju kombinaciju za tako teski bandwidth.
sidepunkISTRAŽIVAČ

jun 2006.

#7
nekad valja nekad ne sad i moji blogovi ne rade

🔒 Ova tema je zaključana