LEGACY
Šta se dešava sa www.overgrow.com ?
12 odgovora2,200 pregleda
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
feb 2006.
feb 2006.#1
Od 31.01. nešto ne radi ovaj sajt (kao ni forum). Imate li neku informaciju šta se dešava? Nemoguæe da im server ne radi toliko dugo. Evo, pokušajte
www.overgrow.com
damir
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
damirISTRAŽIVAČ
feb 2006.
feb 2006.#2
Da neradi vec par dana....neznam koji je kurac??
Pa ni IRIE nije radio isto par dana?
Ma kod nas su serveri ????ko zna kakvi!!Sljam
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
feb 2006.
feb 2006.#3
Da, ali ovo je opasno jak server, ne razumem ato ne radi, njima onda i posao ne ide, mislim, izdr~avaju se od reklamiranja (delom i donacija). Da ih nije neka vladina organizacija (da ih ne pominjem koji su) skinula?
DA GURU
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
DA GURUISTRAŽIVAČ
feb 2006.
feb 2006.#4
bolji serveri obièno imaju jako mali downtime - jednom mjeseèno po maksimalno par sati...
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
feb 2006.
feb 2006.#5
Prošvrljah malo po raznolikim Cann. forumima i svuda manje-više isto: ljudi se pitaju gde nestade, a neki , koji su u kontaktu sa vlasnikom, kažu da je server pao zbog prevelikog broja ljudi (u zadnje vreme se dešavalo da u istom trenutku bude i po 2000 i više ljudi) i da se prelazak na jaèi server oèekuje za 5-10 dana.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2006.
feb 2006.#6
Hmm veoma zacudjujuce da jedan tako ozbiljan sajt nije mislio na vrijeme na takve stvari. Mada moguce da je to suplja prica.
Ako kod nas bude 2000 ljudi u jednom trenutku moci cemo ih podrzati :-) Hehe mi imamo trenutno samo 450 za jedan cjeli dan :--)
Sigurno su htjeli preci na jeftiniju kombinaciju za tako teski bandwidth.
🔒 Ova tema je zaključana
feb 2006.
1 / 7
feb 2006.
jun 2006.