LEGACY
Prvi hedovi
38 odgovora2,468 pregleda
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
finestBLkushLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#1
E drustvo, aj podijelite ono kako ste se osjecali kada ste popusili svoj prvi licno uzgojen hed?
Ja licno nisam to jos dozivio, ali iz dana u dan se blizim tome i mogu vam reci imam neki tremu :D
No Joke
ZMAJ71.675 REP
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Ena&ModelsyAMBASADOR
apr 2014.
apr 2014.#5
Nadam se da cu i ja ove godine imati tu cast da uzgojim svoje biljcice...:-) pa onda sve to u kuhanje i eto uljaaa....:-)
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
olidoboliLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#8
bilo me strah da nee imati rad, tj. lupit...ali sam se prevario :-)
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
userNomore
AMBASADOR2.962 REP42%
→ Legenda
userNomoreAMBASADOR
apr 2014.
apr 2014.#11
Sjeam se svoje prve biljke ko da je ju
er bilo. Cijelo ljeto sam je aaltao na dnevnoj bazi ujutro iz ormara nave
er u ormar.
Sunca je bilo direktnog cca 4 sata.
Osjeaj kad sam zapalio je bio razo
aravaju, osjetio se i klorofil i slama, ali to me nije obeshrabrilo, dapa
e. Evo pokoja sli
ica.
:D
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
apr 2014.
apr 2014.#13
joooj kad se sjetim :D prvi put nisam nia ku~io,mo~da ni drugi i trei...osim suhoe u ustima,al sve poslje kad sam god zapalio me trgalo...i to su bili smjehovi,poka~ea mi prst i ja se kidam od smjeha :)
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#14
Ko sto je Isan rekao ,hlorofil !!! :)
Isto jurio sunce ,premestao sa prozora na prozor , pokusavao nesto sa ledovima ,i sa neonkama , sa stonim lampama ... sve u svemu lepo iskustvo .
evo slike :)
ImbraGrabarić
LEGENDA14.664 REP97%
→ Zmaj
ImbraGrabarićLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#15
moje iskustvo je bilo i viae nego dobro.....bolje od 90% kupovne
uglavnom..... sretan i zadovoljan
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#16
ne sjecham se..
aaa...ne sjecam se ni nekog "hajpa" oko toga.mozhda mi zato ni nije dublje urezano ostalo...a mozhda sam i stara..
sjecham se samo da sam neke vrhove u alkoholu drzhala...kao za tonik..i da se netko bas gadno razbio..ali.mutno je sve to..hahhahha
+tada sam mogla uzgajat samo ono sto se moglo uzeti na ulici ( i sjeme iz trave koju je frend iz nizozemske donosio )..pa i to mozhe biti razlog shto se tog duvanja ne sjecham-kao necheg posebnog..
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#17
sretno ko mala beba :D
toliko sretno da cu to do kraja zivota prozivljavati :D
RastaMan_87
POZNAVALAC851 REP28%
→ Ambasador
RastaMan_87POZNAVALAC
apr 2014.
apr 2014.#18
evo i ja cekam svoju prvu berbu :smoke18: kalasnjikova buja na kraju treceg tjedna cvijetanja imam tamo na forumu temu o njoj sutra cu bas baciti par slika da vidite ;) sretno
Mudri Mudrac
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
Mudri MudracENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#19
Nadam se da cu i ja osetiti taj osecaj ove godine :sun2:
weed1223
ISTRAŽIVAČ177 REP85%
→ Entuzijasta
weed1223ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#20
Sjecam se kao da je jucer bilo, ja i prijatelj krenuli u ribolov i kad smo dosli smoto nam ja, sirova bila nisam je ni susio. Kad nas je to opalilo nismo ustajali 2-3 sata sa poda, nismo ni stapove sklopili :leafblunt:
apr 2014.
1 / 20
apr 2014.
jun 2014.