VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKako provodite subotnje veceri?
LEGACY

Kako provodite subotnje veceri?

100 odgovora5,361 pregleda

mar 2007.

#1
Evo kako izgleda moja subotnja vecer: Izlazim oko pola 8,nalazim se sa curom,osjecam se sretno sto je ljubav mog zivota samnom. Ako imamo trave odemo na neko osamljeno mjesto i napusimo se. Ako je trava stvarno dobra ne nalazimo se sa frendovima vec uzivamo napuseni i kad nas popusti odemo u neki kafic gdje svira dobra glazba. A ako nemamo trave ili nije bas neka ili ako je neki frend s nama zapalimo onda i u drustvu.Ne bude mi zao sto frendovi puse na moj racun nego sto na kraju svi osjete jedva nesto ili nista jer svako oce dima pa na kraju svi i dobiju 3-4 dima.Ali zbog izobilja na novu godinu bilo je za sve samo sto su se neki suzdrzavali. Ako nema trave onda kupimo cigarete,secemo i razgovaramo.Nadjemo se sa ekipom kupimo alkohola odemo negdje i pijemo.Nisam bas ljubitelj alkohola ali tu i tamo se totalno napijem pa cura mora paziti na mene ali i ona nekad popije samnom,ali ne puno. Nakon toga idemo ja i cura u svoj kafic a ostatak ekipe u svoj. U kaficu sto cemo piti ovisi o tome koliko imamo para. Do kraj veceri nam bude super i zabavno ali kako postaje kasno,ako smo bili napuseni djelovanje popusta,nestaje cigareta,nestaje novaca,odlazimo kuci. p.s Ako je dovoljno toplo,onda i seksualna ljubav.I trava je dobar afrodizijak,definitivno,ali mislim da nije u ugromnim kolicinam dobar zacin za sex inace je super. Evo kako ce izgledati moje veceri preko ljeta,jedva cekam: Ja i cura....more.. Izlazit cemo oko 8.Opkribit cemo se sa dovoljno trave tako da uvijek ima.Mozda si ponekad kupimo pivo i/ili cigarete.Odlazit cemo negdje na plazu,negdje uz obalu.Birat cemo izmedju pljuge,bonga(u mom gradu nije pogodno za pusenje vani,strah me poznatih ljudi i murije,jer ako bi slucajno morao bjezati vjerovatno ga nebi uspio spasiti a i skuzi se sa 2km,inace pusimo na bong samo u kuci) i lule.Nakon sto se napusimo vjerovatno ce sljediti setanje uz obalu,nocno kupanje ili jednostavno ostanemo gdje jesmo.Poslje sljedi sex.I za kraj mozda sladoled,posjet nekom kaficu,mozda jos jedan djir po rivi ili tako nesto. Jedva cekam :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-).
ROXPOZNAVALAC

mar 2007.

#2
Nadjemo se kod frenda oko 8-9. Pijemo. Odemo van, u ducan, kupimo pijacu, nadjemo se sa drugom ekipom i pijemo. Oko 11-12 kruzimo po kaficima i pijemo. Oko 12-1 se utaborimo u "svom" baru i pijemo. Sat-dva kasnije mozda odemo u jedan od druga dva kluba i tamo pijemo. Oko 3-4 krecemo doma sa picem iz kluba, i pijemo. Previse pijem.
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#3
Ljepo odem sa curom oko pola 8 na kavu i budemo na kavi do pola 10...onda ljepo do 10 doemo do mene..ja ljepo upalim 2 svijee,napunim svoj jacizzi toplom vodom,zatim ljepo upalim neki film i dok le~imo u kadi sa svjeama lagano gledamo film :)

mar 2007.

#4
Jedva ceka da pocnem zivjeti s curom ili bar da pocnem zivjeti sam pa da moze dolaziti kod mene. Bit ce puno ljubavi,puno razumjevanja i puno srece A bit ce i puno sexa,puno droge i puno r"n"r
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#5
Ne izlazim viae ope ko prije prije sam pio ko smuk sad mi je uglavnom dosadno za popizdit ako se ima neat za puait odem i naljugam se s dva najbolja legosa ako nema budemo u kafu i odem ku relativno rano uglavnom. U zadnje vrijeme mi je ~ivot postao izrazito dosadan ekam da mi proe akolski tjedan da bi do eko vikend i vikendom se uglavnom dosaujem,
NarquilaENTUZIJASTA

mar 2007.

#6
Oko 8 ja i jos jedan prijatelj izademo u grad, do 9 se nabavi sta nam treba i razvalimo se, odemo u kafic naletimo na kakve cure i budemo do 11 il pola 12, onda idemo u jedan predobar nocni klub i tu budemo po potrebi 1,2,3 a i ima jos boljih kad pravimo partije po kucama, naravno kad su kuce slobodne i ljeto je za to zakon
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#7
Ma ii van je sranje..ja nisam bio pola godine vani i uope neidem...ili idem na party kune...tj kada mi starci odu negdje pozovem 4 lege i onda se napljugamo..ali to mo~da 1 u 2 mjeseca sada..ina e stalno..svaki dan sam sa curom i samo sa njom sam vani i kod kue i svugdje :) ma pri aj mi ;) :)
RadeAMBASADOR

mar 2007.

#8
Moje suboynje vece? Ovako: oko 20:00h idem sa ortacima u jednu kafanicu i tu pijemo do 2:00h onda odemo do nekog kluba tamo malo kibicujemo ribice i posle sat se vratimo u kafanicu i pijuckamo.
PSG fanENTUZIJASTA

mar 2007.

#9
Idem kod ortaka oko 9 pola 10, tu popusimo par pljugica,oko 11 idemo u neki kafic na pice a kasnije u diskoteku uglavnom, pre dok sam vise pio sve to je bilo drugacije i zanimljivije. Sada samo sto se popusi i to je to. Nema nekog preteranog ludila...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#10
Pa eto...jedem ta govna...i tako to...
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#11
Jeste li provalili da svak pochinje prichu od 20:00. :) zanimljivo Subota ujutru, ustajem oko 12-13h onako u mamurluku od petka, smaram se kuci sa cimerima, gledamo filmove, lezimo, uveche ili nam dolazi neka ekipa ili ne izlazimo vec kupimo alkohola i pijemo, i naravno granja uvek ima tako da se stalno pushi, eto i tako je svakog petka i subote
SiDAMBASADOR

jul 2008.

#12
oko 8 pola 9 nadjem se sa curom, odemo negdje di nema ljudi, jer ni ja ni ona previse ne volimo mjesta di je puno ljudi, tu i tamo zapalimo koji gens, ona ne pusi travu,... budemo tako vani, zajebavamo se, smijemo...nema mi boljeg od toga, van mi se neda nikad ic, jer ekipa brije na kemiju(moje staro drustvo)... u svakom slucaju prodjem bolje od njih... oko 12 sati vratim se kuci, zapalim jos jedan gens, legnem u krevet i gledam tv....evo najboljeg subotnjeg izlaska:sun2:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#13
Extrra tema...sta,zaboravili je svi... Pre je bilo drugacije...Izlazio sam,ludovanje,izadjem sa starijom ekipom,imalo se punom novca,puno riba,droge svuda,ja se nisam mesao u ta sranja s hemijom...Onda sam video kako su ljudi podmukli,splacine,krenuo sam drugim putem... Izadjem oko 10,sa najbolja dva ortaka.,dodje i koja drugarica,chill u tihoj noci,ganja,vopi,mirno celo vece...Dalje od ljudi... A nekad se i ode na neku trance ili techno zurku i ludi se celu no0c...ali to je retko...
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#14
Lucid u potpuno smo istoj situaciji. Nema mi vece brije nego vecer provest s curom i pljugom uz neki dobar film, ili mozda south park :) izlazim od 14e god, sada mi je 24 i totalno mi je doklincilo to divlje izlazenje. Mozda sam jadan, *****, papak al proslo me sve to i najveci gust mi je opustit se kvalitetno nego naroljat ko budala dok trazim teturajuci put do kuce...bilo je lijepo dok je trajalo...
DinkoCentarISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#15
nadjem se sa ekipom u kvartu, cugamo kod osnovne, obicno pivu ili vino neko. Poslije cuganja ili sjednemo u kvartu u birc, chillamo malo, pusimo pljuge i zaje****** se, ili odemo "u zivot", lovit trebe i tako. Dobro bude uvijek. Granje subotom malo rijedje, to vise preko tjedna.
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#16
Ja izlazim od 12e jbg,odem u grad,udjem u disko,krisom kupim jedno pivo i tio je veliko vece za mene tad bilo...tako sam svakog dana kupio fore,naucio svasta i dosadilo mi je to... Mozda je i bolje tako..da sam nastavio da ludim svakog dana sjebo bi se kad tad...
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#17
Pff nikad nijedna subota nije ista,,, A bilo je subota.. sad ih je sve manje nazolost.
DjangoENTUZIJASTA

jul 2008.

#18
tako je i kod mene, al sad po ljeti najviae volim ostat negdje vani na zraku cijelu no, ima vremena za birceve po zimi... ali najviae volim kad smo doma kod nekog od prijatelja
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jul 2008.

#19
Sve zavisi, nismo monotoni(moja ekipa i ja).

jul 2008.

#20
Odem izvidim situaciju imali sto zensko zanimljivo. Ako nema slusam svakakve gluposti i odem kuci spavat.
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#21
Eee,to je suboota bratee... :)
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#22
subotnja vecer....samo se treba dobro razbit...hahaha :P:D
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#23
Subotica apica rokalica gica oti na Jarun vidit jel ima kakva cica prije tog na kiosk u kojem radi Jurica litre gina tone vina a kad nema para dobra je i pelina bombica pijanica pa auto il tramvaj usput nekad i aamarelica pa van unutra vidia sto poznatih lica a svaka pica oce dati guzica gaanje ko Bryant trica a poslje svega frulica neznam vise ni di sam jel ovo Ilica?
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#24
citam te vase izlaske....hm...mora da sam jako matora pa mi se pojam zabave drasticno iskrivio :)))
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#25
Ko to zna...sve je do tebe... Mozda po tebi zabava drugacije izgleda... Zabava i prvod mojih vrsnjaka je glupost za mene,nikad nebi mogao kao oni... Zato se i ne druzim s njima... Sve je do osobe...
Yami_RazielAMBASADOR

jul 2008.

#26
hmmm? tko jos ide van? xDDDDDD
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#27
Pa vampiri sigurno ne... :)
marijuana loverENTUZIJASTA

jul 2008.

#28
ma kad idemo van,kupimo cugu,idemo negdje van u grad pijemo,kad popijemo skupimo se u kaf neki ili tako i onda tamo nastavimo pit i tako,uglavnom subotom samo cugamo
ultra'90ENTUZIJASTA

jul 2008.

#29
hehe subote :=) vec 2 godine izlazimo na jedno mjesto, kao ekipa... cijelo vrijeme ista ekipa i svi smo si predobri. nademo se, kupimo cugu, cugamo i uzivamo... a izlazimo u jedan kao parkic (fkt odlicno mjesto), murija rijetko dode a kad dode samo upozori i nikad ne seru... kad zahladi takodjer cugamo vani, ali se kasnije pokupimo cugat u neki kafic. mozda vam stavim par slika nasih subota
mr.skunkAMBASADOR

jul 2008.

#30
e a mi subotom cugamo ,e odemo negdje pa se nacugamo kupimo prvo cuge pa negdje odemo pa sve pocugamo e i onda zapalimo jedan indjo pa se vrti u krug i tako sve dok cugamo usput i duvamo i to na ulici brate ej... :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#31
to...jea....na ulici neka pljuga ovo ono...pa malo cugamo i tako to...znas ono...kuish... :P
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#32
Ljudi bre,mnogo cugate...Ja cugam 5 puta u dini...
LoveLeeISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#33
pljugate na ulici?!? subotom navecer? dobro da jos ne javite murji gdje ste :D
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#34
dakle zakljucak u 99,99999% slucajeva alkohol glumi veliku ulogu...ee sta bi bilo da nema tog sranja i umucivanja umova :))) izgubljene duse? :vb_devil:
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#35
u majke ti svi se redovitu sabijaju od cuge Ja u danas malo malo ali neemo pretjerivati
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#36
daj ne pricaj red...ti si vec stara cugerica nemoj zajebavat...ti i pivo pretoceno u plasticnu bocu... :D
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#37
brateeeeee.....davno je to bilo tamo negdje 1997 god :)))) gdje si ti zapeo u vremenu :P baci se....
loobiENTUZIJASTA

jul 2008.

#38
e ja cu danas da cugam, prvo cu da kupim cuge, pa da se maksimalno izgotivim dok cugam, a mozda i joint sprasim, al eto uglavnom cu cugat, jer takav je dan... al generalno sam protiv cuge, al sta ces, kad je tuga onda mora da se cuga cuga svima
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#39
Xex,brat i seka pricaju o pijanstvu... :) Ma kakvo cugaje,prodje da u slow motion...nije zanimljivo...

jul 2008.

#40
ti si jedan smrdljivi genije :b_cyclops:

jul 2008.

#41
pa pokusavam otvoriti temu ali ne mogu,ne mogu nista upisati u ovu kucicu,kaj je sad to,mogu u druge teme ali svoju nemrem nista napisati osim naslova

jul 2008.

#42
YOUPORN!!!!!!!!RULEZZZZZZZ:banana::banana::banana::banana::banana:
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#43
opa...pa tebi je stvarno super subotom a?? bravo bravo... @red...ajde smiri se ti iz indian shopa... :P hiti se :D:heartbeat:

jul 2008.

#44
mislim da ste previae na suncu
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2008.

#45
Eto ga na...subota je. Ispekao klipie ovakve i onakve...malo sir, malo marmelada, malo okolada...i proe ve er. :dunce:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#46
Ex,ne pijem skoro nikada...sada sam pio...i cinio razne stvari koje trezan ne bi...zato ne volim da pijem... mada je vece lepo proslom u seksualnom pogledu... ali tu su druge stvari koje nemogu da zanemarim... Inace,izasao u grad sa par drugarica i ortakom,popili par pica( :O ) ,na mene je alkohol cudno delovao,prosetali malo,i gajbi sad...nista posebno...
TravoljubISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#47
blago vama, ja subutu provodim u nonoj smjeni, ako imam sree slobodan sam dvije subote u mjesecu, doao sam prije tri sata iz none, mo~da malo odspavam pa opet u nonu, ludilo brale :icon_mrgreen:
ultra'90ENTUZIJASTA

jul 2008.

#48
jucer je bio lom... i kak ti onda danas nebi bilo zlo nakon subote:tovarenje_banana:
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#49
ja sam se ju er ugazio ko konjina od cuge
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#50
subotom sam uglavnom doma ali tu i tamo se izae negdje ir po gradu pa u neki klub ili kafi, prije toga se zapali jedan ok a unutra koja pivica... i to sve nikad ne bude planirano vec u zadnji tren se ekipa dogovori i onda se kree.:sadbanana:
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#51
subota, hmm.... sto se tice izlaska, krece se van iz kuce oko nekih 8-9...lagano se nadem sa legom, odemo malo do centra, sprdamo se, nekad se okupi ekipa pa se u parkicu pije...poslije toga se ide u kaff prvi, pa drugi pa treci, ludo se zabavalja, da bas...i ide se doma oko 2,3 jer nema nekog posebnog zivota poslije, uzevsi to da zivim na selu... nekada se ode do obliznjeg grada pa se tamo zabavlja sa ekipom... prije jos dok sam imao curu, znali smo ovak: ona dode do mene oko 8-9, budemo zajedno, ona se sredi (sminkica ovo ono) i onda krenemo van, oko 11 i mal odemo do kaffa pozdravit prijatelje, mal se druzit s njima, i onda poslije odemo negdje nasamo... ali tako je bilo dok sam imao curu...sada vise ne :(

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se