VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDanas u "Dnevnom Avazu" - Crna Hronika
LEGACY

Danas u "Dnevnom Avazu" - Crna Hronika

36 odgovora15,540 pregleda
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2006.

#1
Ja samo molim Boga da ovo nije istina, tj. da novinar nije imao šta pisati i napisao ovo..... Naime izašao je èlanak (pokušaæu da ga skeniram sutra) da nekom za 1 joint kazna odmah od 3 -5 god. samo za posjedovanje 1 (jedan) joint... nisam mogao vjerovati majke mi.... Sad æete vidjeti kad i naši dignu se fol i stave slièno nešto... JAAAA SJEBADEEEE SVIJU MI

okt 2006.

#2
Taj je zakon izglasan još prije....samo je èekao Vrijeme da se i ostvari... Jebiga...trpimo ruševine i ekspoataciju posljednjih ostataka ilegalizacije.
BeyondLEGENDA

okt 2006.

#3
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=1409&postdays=0&postorder=asc&start=0 Istina je istina, naše najgore noæne more se ostvaruju, i to ne od 3-5 godina nego od 3-15. Ako se sucu ne sviðaš može ti doslovce uništiti život zbog jednog jointa! (vijedi za Hrvatsku)
unknowerAMBASADOR

okt 2006.

#4
retki su ljudi koji ne vole novac...
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2006.

#5
Aaaa ne mogu da vjerujem..... stvarno ne mogu vjerovati !!!! Sjeb pravi majke mi.....

okt 2006.

#6
hey stari nema veze zavrsicemo u zatvoru.... pa ata? tamo ima svakakve robe ima da smjestim sebi jednu sobu stari za ovakve prilike kao sto se u danasnjem svijutu desavaju... joj odo ja ba.. :lol: :lol:

okt 2006.

#7
[bez sadržaja]
GrowimirPOZNAVALAC

okt 2006.

#8
Druge izbore opet glasajte za HDZ pa ce bit jos i vece kazne jebem ti ja ovakvu drzavu sramim je se...odoh ja po Holandije
GrowimirPOZNAVALAC

okt 2006.

#9
Moj frend je u bivsoj drzavi pao za 700 grama vutre i dobio je 100 000 dinara kazne (oko 5 maraka njemackih) a jedan poznanik je u Samostalnoj suverenoj....za 2o grama dobio 5 godina (pet) :roll: istina je ovo majke mi..
BloodspillerPOZNAVALAC

okt 2006.

#10
:bravo:

okt 2006.

#11
ma ja se u politiku niti necu upletati. jer sto oni rade stvarno nema nimalo logike :lupkanje:

okt 2006.

#12
ma joj ebes politiku zato ja nikada i ne glasam... mene su sjebali.. dobio sam 500 maraka kazne za 11 sjemenki vutre... ma ko ih zasto nek me ulove opet ako mogu pusit cu i dalje....

okt 2006.

#13
Ma neka njih ... I ovako je bit sveka pusenje ... Mislim da sam totalno otiso ja nesto pisem ali zasto ovako razvlacim zasto jednostavno nedam neki validan i kratak odgovor na neki post? od/do Jebes zakone , zakoni su tu da bi se krsili i dalje cu da pusim i da nosim sa sbomom ali cu manje nosti a vise pusit i sta ce mi neko kad nemam nijednog jointa sve od u pluca i ili ako pojedem koji kolaciic i popijem caj sta ce mi onda kad nemam joint mogu da me povuku .... Ja mogu pit caj 15 godina caj i kolacici za sta ce me onda kaznit zbog posjedovanja caja dat ce mi 15 godina sto jedem kolace aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa PUSite pusite pusite
BASSISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#14
Takav je zakon u Hrvatskoj donesen, jebeni HDZ.
Silent BobPOZNAVALAC

feb 2007.

#15
U Crnoj Gori znam za nekoliko slucajeva, iz prve ruke (od osoba koje su to dozivjele). Prvi slucaj, okupljalo se drustvo na jednom mjestu, par njih. Jedno vece dosla murija i pokupila ih, dva momka i cura. Nasli su kod jednog od njih 3 jointa. Isao je 3 dana u zatvor u Spuz + dan u betonjerki. Protiv svo troje je pokrenut krivicni postupak. Drugi slucaj, momak i cura isli na utakmicu sa jointom. Pretresali ih na ulazu izvadili dzoint i rekli "AHA!". Momak je ostao 3 dana u betonjerki, curu su pustili poslije nekoliko sati.
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#16
Da to ti je istina...kod nas isto..ako imaa jedan joint i punoljetan si..nema viae sudova,...i gluposti..direktno u zatvor..zato su se veina mojih lega povukli sa prodaje...i rijetko da e sada netko prodavati dim....zato ga je tako i teako napraviti.. ali interesantno je ato kada izbodete ovjeka dobijete....3 do 5 godina :D
zleeqovskiISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#17
Hoces reci da je na snazi prijeki sud(1) za marihuanu? Eventualno ides u pritvor na max 48h ili ako sud odredi pritvor tokom procesa. Ti ne mozes ici u zatvor bez sudenja. Maksimalno sto mogu je da ti procitaju presudu u odsustvu. __________________________ (1) osudivanje bez sudenja na mjestu zlocina, u vecini nerazvijenih zemalja je to smaknuce na mjestu uhicenja
BASSISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#18
Ma to sve ovisi od suca, frend mi je nedavno pao s panjom a bilo je 3g i dobio je samo piaanje.
PSG fanENTUZIJASTA

mar 2007.

#19
jako su losi nasi zakoni (uopsteno srb-cro-bih), politicari su kurve kojima je stalo samo do fotelja, boli njih za sve nas

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se