VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSretan Božić :)
LEGACY

Sretan Božić :)

70 odgovora4,687 pregleda
dombaPOZNAVALAC

dec 2006.

#1
Eto sretan božiæ svima koji ovo èitaju! nema vam sva žiža naraste! :)
InqAMBASADOR

dec 2006.

#2
Hvala takodje !

dec 2006.

#3
Sve najbolje drugari!!! Sreni predstojei praznici!
2fingaISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#4
Hvala, sretan Božiæ i sve najbolje takoðer!

dec 2006.

#5
SRECNI PRAZNICI!!!!
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2006.

#6
Prijatelji dragi...od srca vam želim sve najbolje! Sretan Božiæ vama i vašim obiteljima. :D :D :D
GreenManAMBASADOR

dec 2006.

#7
:party: :banana_rasta:

dec 2006.

#8
ekipa sve naj, od vuje pa do zdravlja!!!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#9
Sretan Božiæ svima koji ga slave danas i onima koji ga slave malo kasnije! :) Sve najbolje želim Vama i Vašim obiteljima! :wink:
unknowerAMBASADOR

dec 2006.

#10
Srecni praznici ... :!: :!:
HeadISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#11
S pozdravima i chestitkama se prikljuchuje i Headovina_masna_neprskana. 8)
Svizac_:)ENTUZIJASTA

dec 2006.

#12
Sretan Božiæ............ :dj_zhurka:
BeyondLEGENDA

dec 2007.

#13
Sretna bo~i
bahateeENTUZIJASTA

dec 2007.

#14
cestit bozic sve najbolje
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#15
Pridru~ujem se estitkama Sretan bo~i i sve ostalo svima kad god da ga slave ili ne slave
TripcoPOZNAVALAC

dec 2007.

#16
Neka je srean i blagosloven Bo~i svima koji slave po gregorijanskom kalendaru. Dopustite mi, estitau vam i na na in kako se u Srbiji ka~e za Bo~i po julijanskom kalendaru Mir Bo~ji, Hristos se rodi.
artuvISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#17
sretan bozic i sve najbolje : ) svim vjernicima i nevjernicima..
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#18
SRETAN BO}I svima i nama i njima neka rege cepa naduvan ko Stepa vojvoda Stjepanovic ko Strahinja Banovi edomir Jovanovi i Zoran Milanovi dva bozica slavimo nije da se hvalimo kad jointa dovatimo filter zabalavimo Vutra ljude spaja budala razdvaja neka znaju svi .VUTRA.ORG smo mi hi hi hi hi hi hihihihi
BugiPOZNAVALAC

dec 2007.

#19
evo nazdravljamo, pa ja svratio da nazdravim sa vama... ueee... sretno ljudi...
marijuana loverENTUZIJASTA

dec 2007.

#20
eto sretan Bo~i i od mene svima

dec 2007.

#21
Sretno!!!! :thewave::thewave: :thewave::thewave: :thewave::thewave:
RedShAMBASADOR

dec 2007.

#22
:thumb: Sve naj naj Svima

dec 2007.

#23
Sretan Bozi :love001:..
_Maniac_ISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#24
Svima sve najbolje...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2007.

#25
Sretan i blagoslovljen Bo~i svim kraanima! :b_hop:

dec 2007.

#26
Sve najbolje :)

dec 2007.

#27
:lml_spam::lml_spam::lml_spam::lml_spam: Peace.
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#28
Sve najbolje u buducnosti!!! Srecni praznici!!!
#29
sretan bozic,ugodno se smjestite i opustite:drink::bong7bp:
kotvaENTUZIJASTA

dec 2007.

#30
ej,ekipo, estit i blagoslovljen Bo~i sa malim zakaanjenjem,valjda neu zakasniti na estitke za pravoslavni...
Ramona_RedENTUZIJASTA

dec 2007.

#31
E da, i od mene, sretan Bo~i svima - svima puno sree i vree trave vee ... malo kasnim, a ataa
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#32
Eto i ja kasnim al nisam mogao ranije.. Sve najbolje svima na svim mogucim blagdanima..

dec 2007.

#33
Sretan Bozic svima koji slave,sve najbolje,puno zdravlja,srece i naravno extra ganje...
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#34
evo da i ja svima zazelim sretan bozic jebiga sa zakasnjenjem al sta cu....nisam uopce na netu toliko sad preko praznika.pis

dec 2007.

#35
Proaao jest ali joa je tu negdje SB svima koji ga slave i sve najljepae ~elje i pozdravi mira i ljubavi i njima i svima ostalima :-*
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#36
evo ja vam svima za bozic poklanjam pjesmu koju mozete pustit povodom nove godine a_rmLmrCv6E

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se