LEGACY
dogodoštvina u vlaku
22 odgovora1,857 pregleda
green_floyd
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
green_floydISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#1
naime juce sam ujutro prije posla isao zapalit i sad cekam ja vlak meni sve dobro.. ( sve cekam da me lupi jer mi inace treba oko 20 min ) i sad u vlaku hrpetina rulje.. stvarno covjek na covjeku XD .. ja pogledma kroz prozor i vidim da ne vidim kroz prozor XD sve bjelo ne vidim zgrade nista..spustim pogled protrljam oci opet isto bjelo sve gubi mi se vid.. sad sam poceo i teze disat.. ja se guram kroz ljude da dodjem do prozora i taman me neki tip pita :jesi dobro ti ? ja pogledam prozor pa njega i padnem ljudi me pohvatali stavili na prozor neak i udahnuo sam tako duboko nesot pre strasno
uglavnom izasao ja van i kak sam poceo udisat friski zrak nije mi bilo lose naj normalnije sam funkcionirao sam me sad lupio grass XD htio sam se tako smijat al nisam mogao pred ljudima mislili bi da zajebavam XD uglavnom objasnio sam ljudima da imam slabo srce i pluca da mi zna bit lose u zagusljivom prostoru.. ekipa je tak dobra bila da su mi dali cedevite ,cokolade i mandarine XD i otisli na posao XD kad su svi otisli ja sam plakao od smjeha nisam mogao sebi doc XD najfinija cokolada u zivotu XD...stvarno sve pohvale tim ljudima di god bili :D
ubiti krije se pitanje tu ... se ikom ikad ovak nest dogodilo XD
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#2
hahahaa.. najja
e smijalica kad te napadne
a ne smijea se smijati hehee
viae manje cijela srednja, fax, jobovi (ovi debilni)...
da, deaavalo se :D
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#4
hahah green_floyd tak je slicno i mom frendu bilo... isto je nagruvan upo u tramvaj krcat s ekipom i na vrata se naslonio al se njemu pocelo sve zacrnjivat (haha tebi se bijelilo, ti si valjda neki white strejn pusio)
i posle tog blekauta se sjeca samo kak lezi srokan na stanici kod cibone u zgu (ko je iz grada zna kolko je ljudi bilo oko njega!) sa jednom nogom na tracnici pod tramom i glavom na stupu..
prizor je morao bit sjajan ekipi koja je cekala tramvaj..
green_floyd
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
green_floydISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#5
kaj mu je tram nogu sjebo :O ma ja sam cuo sve kak pricaju doslovno mi je kisik falio imam sranja sa plucima pa mi se to desava :D
majke ti ovo tvoje je crna kronika :O
17 REP34%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#6
Joa ti lipo dali za jest i pit di ces bolje a ti napuaen taman su ti pogodili :)
AFGHAN
ISTRAŽIVAČ124 REP49%
→ Entuzijasta
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2009.
nov 2009.#9
hahahaaahah, najjaci dio o smijalicama...znam te situacije kad si nagruvan i smijanje te lovi tamo di baa nebi trebalo a nemo~ea
ekat... xD
i da, dogaali mi se black outi (u tvom slu
aju: white outi xD)
green_floyd
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
green_floydISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#10
@ ...smile... ma taman ljudi su tak zakon bili XD.. bas se pogodilo :D
@afgan .. pa iskreno malo i je cudna bila neobican okus.. al vjeruj brate :D dobra je :D
@ BigL .. i tebi je to normalno kad ti se black out dogodi XD.. ja sam se skroz stilto jer sam zabrio da je neki los ***** s travom bio al kad me supilo bijah presretan :D ...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
green_floyd
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
okt 2009.
1 / 12
okt 2009.
nov 2009.