LEGACY
South park
18 odgovora1,715 pregleda
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#1
Evo na ovo jos i nisam naiso,pa sam otvorio novu temu u vezi South parka.Pa mozete komentirat da li ste vi ikad gledali South park i ako jeste koja vam je najbolja epizoda ili sezona.Osobno jako ga volim gledat dok sam high i svaka epizoda im je dobra i nije dosadna a inace ih gledam preko njihove stranice(za one koji neznaju):
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/
Najbolja njihova epizoda i koju vam ujedno preporucavam da pogledate je Medicinal fried chicken te A million little fibers
Medicinal fried chicken http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s14e03-medicinal-fried-chicken
A million little fibers http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s10e05-a-million-little-fibers
:spcartman::kenny_revenge:
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#2
Ja sam veliki fan south park-a i odgledala sam sve epizode koje postoje!!! :banana: Omiljena mi je ona sa dupeglavcima :icon_lol: ne znam kako se tacno zove...Ali ko razume shvatice...:icon_lol:
:respect: za temu (((:
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
herb-o-logist
ENTUZIJASTA444 REP61%
→ Poznavalac
herb-o-logistENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#4
Super stvar. Kako je ve re
eno, nijedna epizoda nije dosadna. Koja je najbolja.....teako re kad su sve odli
ne. Medical fried chicken je dobra, The snuke, Night of a living homeless, Fishsticks.... to su neke koje su mi pale na pamet.
:spcartman:
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
17 REP34%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#6
Prikazuju sve na jako jako zanimljiv i humoristican (jako crn) nacin, kraljevi, nema sta :spcartmanmad: but mooom! ;)
17 REP34%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#7
P.S.
sta vise epizoda rade, vise i ideja gube, sta je normalno (iako uvijek pokusavaju pratit aktualne stvari kako bi ih ismiijali) , ali uvijek se tu nae poneka stvar koja jednostavno sve to cini zakon i prikazuje ideju, po meni starije su epizode bolje ako ste gledali "Cartman Gets an Anal Probe", "Cartman's Mom Is A Dirty Slut", "Cat Orgy", "Towelie", "Goobacks", "Mr. Garrison's Fancy New Vagina ", "Die Hippie, Die", "Cott Tenorman Must Die", "Proper Condom Use", "How To Eat With Your Butt" znate na sta mislim :icon_lol::bis:
PicVajZ
POZNAVALAC1.363 REP85%
→ Ambasador
PicVajZPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#8
Veliki fan South parka...
Omiljani karakteri Cartman i rENDI....
Novi serijal kida :)
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#9
takoer,i ja san fan South Parka,teako se mogu sitit izdvojit neke naj (WoW,facebook,creme la fraiche,they took our job) neznam to
ne nazive epizoda,ali sam siguran da
ete se vi sjetit tih.sad se
ekaju nove epizode,lagano jedna po jedna izlaze :))
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
maj 2011.
1 / 10
maj 2011.
maj 2011.