VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDa li policija preko crvenih zraka moze naci box !!??
LEGACY

Da li policija preko crvenih zraka moze naci box !!??

27 odgovora2,121 pregleda
#1
Pozdrav ljudi. Kao i svi ovde i ja sam privrazen ovoj biljci i svemu sto nam donosi , pa pored toga i jos pet razloga zelim da imam svoj box , svoje biljke itd.. Ono sto me zanima i sto me jedino plasi u svemu ovome jeste policija , zato sam i otvorio ovu temu. Zivim u zgradi , na 3 spratu. Sto se tice komsija i svega , tu sam siguran da mi policija nece " tek tako " doci u stan ( box je 100x100x200 ne moze se sakriti ) . Vise me plasi sama sijelica . Cuo sam da imaju neka cuda , koja mogu da osete crvenu lampu ( za cvetanje ) i tako te lociraju. Cuo sam dosta prica , ali ne znam u sta verovati i zato kontaktiram familiju sa formu! Ima nas mnogo koji preferiramo indoor , nismo valjda svi ludi i ne planiramo valjda svi da zavrsimo u uzi , zbog malo uzitka. ZAMOLIO BIH SVE CLANOVE , KOJI SU CULI BILO STA , KOJI IMAJU DOBRO ILI LOSE ISKUSTVO SA OVIME , MNOGO BI MI ZNACILO ! Hvala i sve najbolje za vas i vase biljke. <3

apr 2017.

#2
to ocemu ti pricas koriste ameri kad traze ogromne pogone sa lampama od vise desetaka tisua Watta ovo kaj bus ti stavio 500-1000 w svjetla je nista tako da si tu bezbrige rjesi miris da ne smrdi rjesi svjetlo da ne curi i nepricaj nikome o tome i siguran si...
#3
Uf , hvala ti puno covek. Ma..razmisljao sam da ih stavljam uvece pod lampu , da izbegnem koliko toliko to , kapiram da nece leteti u pola noci , ali mi mnogo znaci ovaka informacija . Ako nista drugo , barem mogu mirno da spavam :D :D Komsije i miris mi je najmanji problem , ako je ovako , deluje mi da ce sve biti perfektno . Hvala ti
hazeriZMAJ

apr 2017.

#4
To ti je najveci problem..Ako si na 4-6 biljki nemas beda.Pazi gdje bacas smece od growa,da ne svijetli susjedu preko kada znatizeljno viris u box po noci..ima toga ali u sustini ako zivis obiteljski zivot,poso,kuca nebi trebao imati problema;)
#5
Hehe , kao da si znao , vrv cu 5 da sadim. Da da , to sam primetio , ima dosta ljudi koji preturaju po kantama i svim zivim kesama , ne bih svakako da neko nadje to , mada sam nacuo nesto da se nista ne baca , moze tsi da se pravi :D :D Ima indeticna zgrada preko puta , ali nisu blizu jedna druge , tako da ni to nece biti problem , ima zavesa i pizdarija :D Inace , tamo sam sa devojkom , ona radi , ja radim kuci neki privatan posao , nikakvih problema sa zakonima i druzenje medju nekim osudjenicima i tako to , pa se zato i osecam sigurno . Kada nisu do sada , nece ni tad :D Hvala vam u svakom slucaju , mnogo ste mi olaksali , bio sam napet dosta po tom pitanju :D
BA-KA-LU-LAAMBASADOR

apr 2017.

#6
Mislim da bi takve spravice bile malo preskupe

apr 2017.

#7
te "spravice" kako ih ti suptilno nazivas postoje, ne samo u usa, nego cak i u holandiji, i ne samo infra, nego cak i dronovi koji otkrivaju miris ili prisustvo kanabinola u vazduhu. dzukele jedne pandurske, nisu dzaabe nazvani kerovi :D YTE-IE17yak

apr 2017.

#8
Ova tema još postoji? Zar mislite da smo mi balkanci tako bogati i napredni pa da se murija voza uokolo sa kamerama od 20 000€ i leti helikopterima da bi slučajno nekome našli boks. Mislim da još nitko nije pao "iz vedra neba". Tko drži jezik za zubima i ne osvjetljava ulicu noću siguran je.
lejtonISTRAŽIVAČ

apr 2017.

#9
Jel mozes dat nekakav pouzdan izvor da postoje ovi dronovi koji otkrivaju miris u zraku? jer koliko ja znam, kad biljka raste jedini miris koji osjetis nema veze ni sa thc-om ni cbd-om, nego s terpenima/aromaticnim uljima u biljci. A i kakav bi to space-shuttle treba bit da moze tolike kolicine zraka profiltrirat i na licu mista provjeravat sadrzaj zraka, i lokaciju izvora istog. Sta se tice "crvenih-zraka", da i naaa policija to ima, tesko da ce ti otkrit nesto ako nije poviae 5kilowatta, a i tad ce ti brze po racunima skuzit nego da te snimaju iz helikoptera. Jedino sta je moguce je da otkrivaju outdoor biljke sa UV-kamerama, jer se trava brani od prevelike transpiracije trihomima, koji odbijaju dosta uv-svjetla, znatno vise nego ostatak naaih biljaka, tako da su lako vidljive na kamerama UV spektra.

apr 2017.

#10
Ima murija turbo akceleratore za otkrivanje growera ...kazu da mogu otkriti clana Vutre.org na 100km +- 2 km Velik je ko djurina presa ...sele iz grada u grad i to je to...nehebali smo :)i ti i ja i nas dva skupa
StipeZMAJ

apr 2017.

#11
Di vi nadjete sve ove informacije :D koji vam je vrag? Dron nanjusi tocno CBN u zraku? Ni thc, ni cbd..... nego bas cannabinol koji isparava iz trihoma :D

apr 2017.

#12
pffffff, sta se hvatas za jedno slovo, nanjusi sta nanjusi, travu... whatever dron se zove canna chopper i postoji 1CBMrHdsEus oSFbFmKggd8 postovao sam vec negde vest i link na engleskom, pre valjda dve godine, u nekoj slicnoj temi kao ova. The canna-chopper is fitted with apparatus that takes air samples out of ventilator shafts and chimneys. A dedicated gas analyser is able to recognise traces of weed smell in the air samples. Designed and built by Dutch police engineers, the mini helicopter, which can stay airborne for a maximum of eight hours, is used to track down indoor cannabis plantations. a evo sta rade lenji idioti, to je za infra red i heat spotove Thieves using heat-detecting £60 drones bought from supermarkets to spot cannabis farms - then break in to steal the drugs [*]Thieves are modifying the drones by attaching infra-red cameras [*]They can monitor the camera images on an iPad [*]Cannabis farms give out heat, meaning the cameras can pick them up [*]The criminals then rob the drug dens and sell the cannabis themselves Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2606972/Thieves-using-heat-detecting-60-drones-bought-supermarkets-spot-cannabis-farms-break-steal-drugs.html#ixzz4dlFG8tzj
hazeriZMAJ

apr 2017.

#13
Ne brigate se vi toliko radi 4-6 stabiljka..he,he..:whato::
hazeriZMAJ

apr 2017.

#14
Pa ako im je povecanje ili racun od 500,600 kn,a to je grow sa 1150w sumnjiv onda imaju posao sa 30 000 kucanstava..minimum;) Jednostavno..ako dilas padas,ako sadis za sebe nemas tolike brige:)

apr 2017.

#15
to!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se