LEGACY
čestitke kanehu...
34 odgovora1,042 pregleda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#2
pridruzujem se cestitkama naravno!!!! reci nam beba je ok, ime/spol??? mene jako zanima :P:bis:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#3
curka:)
pazi ata piae u nekom papiru 'porodi se vitalno ~ensko dijete'
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
ArtifeX
ENTUZIJASTA242 REP11%
→ Poznavalac
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#6
oooo..... Evo jedno public cestitanje kolega tata :D Posaljem ti pp ili mail...
I kako se sada osecas ? :D
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#8
Iskrene
estitke na o
instvu,cmokni i dragu u moje, nase ime-PA TO SI TREBAO DA URLA` OD VESELJA zali
emo to kad god se sreli
Malenoj nestaanoj ~elim neka nam je zdrava,vragolasta i vasda nasmejana-sve najlepae
neka ste nam sve troje ~ivi,zdravi i veseli
btw sad pomogni dragoj -ina
er pada bann
hapy family
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#9
Jos se ja neki dan pitam gdje je taj cannabis aktivista, kad ono frajer postao tata , e pa cestitam :sun2: :sun2: :sun2: :sun2:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Schlomo
ENTUZIJASTA500 REP75%
→ Poznavalac
SchlomoENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#11
Ve vas vidim ovako :)
:family1:
Kanehbosem,
estitam ti na o
instvu i puno ljubavi ~elim tvoj familiji.
Vjerujem u tvoju mudrost ali ti svejedno ~elim puno srece u iskustvima koja te ocekuju u buducnosti.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#13
Od srca
estitke kanehbosem!! Puno srece maloj curici i familiji!!
psycho.ludjak
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#15
bravo, bravo! bar netko napravio neato korisno ovuda.. haha :D
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#16
I svizac se pridru~uje
estitkama ..... :family1:
:b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#17
tek sad sam skonto
estitke,vidim stoje tu par dana.
baa ste me obradovali.
curka je super.mala,sitna, mi
e se, mrda, kaka, pla
e, sve radi:icon_lol:
jul 2007.
1 / 18
jul 2007.
jul 2007.