VUTRA
ForumZajednicaOfftopicnajbolja ganja
LEGACY

najbolja ganja

42 odgovora4,132 pregleda
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#1
Upravo sam popusio najbolju ganju ikada!!! Trebalo mi je bukvalno samo dva dima da se bas naduvam. wow... nista, samo sam hteo da podelim svoju radost sa svetom. ~) ~) ~)
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#2
::super
parameciumENTUZIJASTA

sep 2005.

#3
A jel ostalo repete?
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#4
a malo za ostale clanove foruma??? ::h2o
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#5
ima...ima...samo ne znam jos koliko ce biti ~) ~) ~)
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#6
Mislim da kasnim, al ak imas jos - ajde, podjeli!
hemicarISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#7
pousi i za nas ~)
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#8
upravo varim wow, ne znam gde se nalazim. jel sam ovo ja ? o, covece ~)
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#9
sto je tebi dobroo..
brendPOZNAVALAC

sep 2005.

#10
Dva dima i hirosima ::histerija ::histerija
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#11
kako ti je lipoooooo...... uff.... sta bi ja sad dala za jedan jointic... ::placko
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#12
pilo mu lepo pre 3 dana ::histerija
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#13
hehehehe a jebi ga..... ::super ~)
dakiiISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#14
chek' ti varish kad si kod kuce?
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#15
pa lako je tako kad ne zivi sa starcima..... joj sta bi ja radila da zivim sama..... ::histerija ::histerija ::histerija ~)
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#16
zivim, ali kad nisu oni tu...posle zapalis jedan mirisljavi stapic (cannabis naravno) ~) ~) imam jos za jedan joint. posle idem kod druga da gledamo FRIENDS i da varimo (on zivi sam (blago njemu))
dakiiISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#17
e, moji nisu bili tu proshle nedelje... al' nisam mogla da radim shta hotju... zato shto mi je bila sesha tu... a to mi je josh gore... reci ce sve caletu i kevi... i ondaK sam najebala... a, shto je najgor mrzi mirishljave shtapice... misl;im volE al' ne one koje ja... :(
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#18
miris moje dzeje oseca se svuda !~
dakiiISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#19
e, pretpostavila sam... ;) ~)
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#20
Yeah ~~
dakiiISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#21
0023
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#22
::super

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se