VUTRA
ForumZajednicaOfftopicZnam te , znaŠ me !
LEGACY

Znam te , znaŠ me !

44 odgovora4,426 pregleda

apr 2011.

#1
Vrlo jednostavno pitanje . KOLIKO LANOVA VUTRA.ORG FORUMA ILI MAJKE ZNATE OSOBNO ????

apr 2011.

#2
Ne znam da li je 5 "manje od 5" ili "viae":sun2:
SekachAMBASADOR

apr 2011.

#3
:icon_lol:

apr 2011.

#4
jbg, ja neznam nikoga...
FukmondoAMBASADOR

apr 2011.

#5
mozemo li nabrajat il je to nepozeljna radnja?

apr 2011.

#6
jednog al vrijednog hehe
He-ManLEGENDA

apr 2011.

#7
Jednog, ali to se prakti ki niti ne ra una jer smo skoro pa susjedi.
xarabasENTUZIJASTA

apr 2011.

#8
Nijednog jos ali bilo bi fino naci se na kafi s par forumasa, ispricat se malo i svako svojim putem :)
MeskalitoLEGENDA

apr 2011.

#9
Manje od 5 definitivno znaci 4 ovde :)
Sensi*JanaAMBASADOR

apr 2011.

#10
za sad samo jednog, ali nadam se da nece ostati na tome :)
bozgaLEGENDA

apr 2011.

#11
Upoznao sam etiri lana i svi su odreda pravi stoneri :icon_lol: Peace Boz :sun2:
hardbluesmanENTUZIJASTA

apr 2011.

#12
ja znam jednog,al on nezna mene :-D
gargamelPOZNAVALAC

apr 2011.

#13
ja znam da znam par clanova, al neznam pod kojim nickom :D
TarkiPOZNAVALAC

apr 2011.

#14
bem ti oca, pa ja nikog ne znam :icon_lol:
PicVajZPOZNAVALAC

apr 2011.

#15
Nikog :) A Beograd veliki grad :)
ecoAMBASADOR

apr 2011.

#16
ja sam ih dosta upozno..nego jel se ra una i svaki moj alter ego :)
dr.manijakAMBASADOR

apr 2011.

#17
Manje od 5 Viae od 5 Izgleda da 5 ni ne mozes da poznajes po anketi, samo manje od 5 ili vise od 5 ako ih znas 5 ide ban. Ja jos nikog, mada ima par ljudi koje bih upoznao rado ali croatija je daleka zemlja. :)
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2011.

#18
Mo~da znaa a da ni ne znaa da znaa O.o
xxrobixxAMBASADOR

apr 2011.

#19
Nisam joa nikoga upoznao, ali eto, volio bi. :)
ImenkoISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#20
Svi bi mi voljeli :)
ecoAMBASADOR

apr 2011.

#21
ma:clap::clap: , sam ata 3 njih misle da neznam,a znam :icon_lol:
Bob _MarleyENTUZIJASTA

maj 2011.

#22
NIsta jos

maj 2011.

#23
i ja sam na petici :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se