VUTRA
ForumZajednicaOfftopic1000 zašto 1000 zato
LEGACY

1000 zašto 1000 zato

1008 odgovora47,076 pregleda
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#1
Ne treba puno objasnjavati pravila... Jedan odgovor na jedno pitanje Pita ko zeli ,ali da se postuje pravilo jedan za[to jedan zato Do 1000 i lock/pod klu VAZNO:Stavite broj Krenimo laganim pitanjem 1. Z :`ta su "tarzan ii?

mar 2016.

#2
mini tarzan u mno~ini
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#3
2. Bolja socijalna mre~a od facebooka?
StipeZMAJ

mar 2016.

#4
vutra.org
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#5
3. Glavni `trumf ? Odjava za veceras iz teme ,u~ivajte
StipeZMAJ

mar 2016.

#6
papa atrumf
DegustatorLEGENDA

mar 2016.

#7
4. Mladje-sladje...zasto?

mar 2016.

#8
Da se i sami osjetimo mlae.

mar 2016.

#9
5. Zaato ljudi ne motaju "slojke"?
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#10
Motaju manje a esce
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#11
6. Zaato je pile prealo cestu ?
baobabLEGENDA

mar 2016.

#12
Zato jer pile pik e dok ne dopik e do kue.
ChanZMAJ

mar 2016.

#13
7. Zasto dama sedi sama?
StipeZMAJ

mar 2016.

#14
pati od introvertnosti

mar 2016.

#15
8. `to putuje oko svijeta dok stoji u oaku?
StipeZMAJ

mar 2016.

#16
astronaut. 9. Kolko konj ima 4 noge?
siso01POZNAVALAC

mar 2016.

#17
Jedan konj 10.Koliko je tri puta po pet-aest puta?
StipeZMAJ

mar 2016.

#18
Jedno 15-18. Al samo utorkom popodne. 11. Zasto i kako adam i eva imaju pupak?
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#19
Adam se najeo fermentiranih jabuka pa fulao pravu rupu i napravio pupak. MasTiPater kaze Eva, uze granu (jabukovu fkors) i napravi i njemu jednu rupicu (dok je spavao pijan, bedak...) :)

mar 2016.

#20
12. zaato lanovi vutre nedogovore proljetnu akciju ubacivanja najdra~ih nam flanaca u jezgre gradova, onako malo viae toga na aire, u viae gradova bivae juge? :)
H2O888LEGENDA

mar 2016.

#21
1000 grama zasto 1000 frula zato:) joooj nisam procita pravila i odluta skuzajte:D
DegustatorLEGENDA

mar 2016.

#22
13. kako se zove muva bez uva?
L0oDZMAJ

mar 2016.

#23
-M 14. Zasto dim nestaje u vazduh?
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#24
Nije nestao, samo se nevidi ;) 15. Kad ce se ljudska rasa vise opametiti ?
StipeZMAJ

mar 2016.

#25
Za jedno parsto godina ako prezivimo. 16. zasto imamo dlake pod rukom?

mar 2016.

#26
Za skupljanje feromona bitnih za seksualnu interakciju ;) . 17. Zaato muakarci imaju bradavice a neslu~e im ni emu?
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#27
Za skupljanje podrazaja bitnih za seksualnu interakciju ;) .
StipeZMAJ

mar 2016.

#28
nekim zenama su isto sexy :D 18. zasto je klorofil zelene boje?

mar 2016.

#29
Zato ato su sun eve zrake zapravo zelene, iako mi to nevidimo :D. 19. Zaato se babi snilo ono ato joj je milo?
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#30
Jer su rekli da na Jamajci gandzu prodaju na kilo :D 20. Zasto je vec skoro 01:00 ??
L0oDZMAJ

mar 2016.

#31
Vreme je za smotat jedan ;) 21. Zasto letimo kao zmajevi?
StipeZMAJ

mar 2016.

#32
netko popio red bull + acid 22. jel brze pjesice ili preko brda? ako da, jel bolje nocu ili po danu?
t@maraZMAJ

mar 2016.

#33
Br~e je pored brda....i zaato u ovo doba letimo,a ne spavamo :D
L0oDZMAJ

mar 2016.

#34
Dosla Mara da se igra sa nama,zato letimo :love2: 23. Zasto kisa pada kada sunce grije?
StipeZMAJ

mar 2016.

#35
zato jer nema termoreceptore da osjeti suncevu toplinu. u biti je to ful tuzno
EasygoerAMBASADOR

mar 2016.

#36
jer nema lestve da sidje. 24. Zasto kad jedes prvo zines, a onda stavis u usta?
KapislaENTUZIJASTA

mar 2016.

#37
Zato sto ti se spava svaki put kad jedes. :D 25. Zasto svaki put kad neko zevne ili kad pomislite na zevanje i vama se zeva?
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#38
mistery je to,ali recimo da nam je ostalo od predaka :let:genetski programiran fenomen 26. Da li skociti pa reci hop,ili hopnuti pa reci skok ?
siso01POZNAVALAC

mar 2016.

#39
Nekako nisam za skakanje, slomit cu neato:D 27. Koliko koatica od banana mo~e da stane u slonovo uho?
DegustatorLEGENDA

mar 2016.

#40
nekako bi se kostica i smislila u banani,ali je nemoguce naci i slona u isto vreme! 28. Zasto nam se koza na jagodicama prstiju smezura kad smo dugo u vodi ?
Turf.POZNAVALAC

mar 2016.

#41
Da bi nam se povecala osjecanja za dodir u vodi. 29. Kako nastaje vjetar opcenito?

mar 2016.

#42
Nastaje uslijed promjene tlaka zraka i temperature zrake te njihovg mjeaanja ;) 30. Zaato se istra~iva i u polarnim krajevima ne koriste vremenskim pojasima tj zonama ?
fenomen111AMBASADOR

mar 2016.

#43
zato sto imaju vremena na pretek! 31. zasto nebi legalizirali uzgoj te dve biljcice pa da sam konacno na miru??;)
L0oDZMAJ

mar 2016.

#44
Ogradis svoj dvorac i u miru growas.. 32. Zasto je zasto i zato,zato?
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#45
33. Zasto vagina i riba imaju isti miris ?
StipeZMAJ

mar 2016.

#46
Nemaju. Riba smrdi po ribi, a muf mirisi po ribi zato !
FarmerLEGENDA

mar 2016.

#47
#34 Dva oca i dva sina upecali su ukupno 6 riba, s tim da je svaki pojedinacno uhvatio podjednaku kolicinu. Kako je to moguce ? :)
L0oDZMAJ

mar 2016.

#48
Pecali u ribnjak... 35. Zasto ne bi covek mogao prezivet bez vode?
afghanistanacAMBASADOR

mar 2016.

#49
Zato sto je packo kolu. 36. Zasto macke jedu travu?
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#50
Kad su Adam I Eva odradili, uhvatila Eva ribu i oprala se njome. Od tada se ne zna da li riba smrdi na MUF ili Muf Mirise na ribu ;)
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#51
Zato sto ih je trojica :) Generacije Zasto macke jedu travu? Umjesto gastala :)
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#52
To su D~ini. 37. Koji broj odgovarate?
ChanZMAJ

mar 2016.

#53
38. Zasto smrde noge?

mar 2016.

#54
Zato kaj rastu iz guzice :) 39. Zaato lOODOVE kokoake ne lete ? XD
KapislaENTUZIJASTA

mar 2016.

#55
Zato sto im ne dozvoljava da kljucaju pravu travu. :D 40. Zasto zvucnici krce nakon par godina i padova? iebo ih patak.
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#56
Pa moze i sa "Sta" a ne samo zasto? Ok 41 ;) Koja je nama draga zivotiNJka najpromiskuitetnije bice na Planeti ? :)
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#57
Bubamara :p 42. Zasto ste stali? ;)
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#58
Zato sto smo se isprepleli i zaborjali. 43. Zasto volimo 1000 zasto 1000 zato ?

mar 2016.

#59
Ko ka~e da volimo ? :D

mar 2016.

#60
@wuvuzela kaze da voli 44. Zasto sam ja sad spalio frulu? :)
Turf.POZNAVALAC

mar 2016.

#61
Zato sto mozes :) :vozdra::rasta: 45. Zasto diler zakida ?:crazyd:

mar 2016.

#62
jer oe da duva za d~abe. 46. zaato viae ljudi na forumu ne uzgaja organski? :)

mar 2016.

#63
Jer ne znaju kaj valja :D 47. Tko je malom Perici zbuaio loptu?

mar 2016.

#64
Susjed koji mu hebe mamu:) 48. Koliko moj avatar ima slova?

mar 2016.

#65
27 minimalno ,teak to no odredljivo zbog ove ekstenzije u nastavku tipa gif... 49. Zaato tvor smrdi ?:lol::lol::lol::respect:

mar 2016.

#66
zato jer se nije oprao 50. zaato Barbie i Ken nemaju bradavice na sisama?

mar 2016.

#67
Jer su nastali iz epruvete :p Muahahhaha 51. Zaato su pala inke tako fine ?:)
KapislaENTUZIJASTA

mar 2016.

#68
Zato sto su tako vaspitane. :) 52. Zasto babaroge vrebaju uglavnom ili samo iz mraka?

mar 2016.

#69
Zato kaj su vegetarijanke :) 53. Zaato je svinja kralj ~ivotinja ?

mar 2016.

#70
Dodani brojevi na pitanja, smorio sam se zbrojiti:)
SquerlzLEGENDA

mar 2016.

#71
Zato sto jos nisi probao lava :) 54. Zasto voda nema ukus ?
StipeZMAJ

mar 2016.

#72
Zato sto jezik osjeti samo tvari topive u vodi....pa je voda paradox tu i nema okusa :D 55. zasto imamo 2 rupe na nosu?

mar 2016.

#73
Jednu za upuh, drugu za ispuh. 56. Kako se zvala Raskoljnikova ~rtva?

mar 2016.

#74
cijepanica. :D 57. zaato morski pas nema rogove? (oprostite modovi, zaboravih numerirati... :) )

mar 2016.

#75
zato jer krava nema peraje. 58. zaato psi laju,a karavane prolaze?
KapislaENTUZIJASTA

mar 2016.

#76
Zato sto psi ne mogu da dignu palac da stopiraju karavane. :thumb::wave::vozdra: 59. Zasto golubovi zive meni nad glavom tj. ispod krova, a ne u sumi ki sve normalne zivotinje?
formZMAJ

mar 2016.

#77
Pronaali su uto iate. 60. Zaato je manje viae?
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#78
Zato sto je krace duze . 61. Zasto ne mozemo kihnuti otvorenih ociju?
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#79
Zato sto nemamo tromblonski nisan :), duplo punjenje. 62. Zasto oni kojima se ne svidja kanal, radije :poop: po njemu nego da ga jednostavno prebace?
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#80
Zato sto su im masne ruke a daljinac u najlonu o_O 63. Zaato je orao pao?

mar 2016.

#81
Zato jer su ga provalile avabe... 64. Jel bolje d~abe le~ati ili d~abe raditi?
t@maraZMAJ

mar 2016.

#82
Bolje je aba radit da ne remetimo navike :D 65. Zaato ako je entropija svakog elementa u njegovom najstabilnijem stanju na T=0 K uzeta kao 0, svaka supstanca ima pozitivnu energiju, koja na T= 0 K mo~e postati i koja postaje 0 za perfektne kristalne supstance....Zaato :eek:

mar 2016.

#83
Ne znam. 66. Kako se zove foka bez oka?
NoVaselinePOZNAVALAC

mar 2016.

#84
f 67. Zasto su okrugli sahtovi bolji od pravougaonih?

mar 2016.

#85
Zato jer okrugli poklopac nemoze upast u okrugli saht ..a pravokutni poklopac moze upast u pravokutni saht :) 68. Kako se zove vepar s 3 noge ?
i33iAMBASADOR

mar 2016.

#86
nepar 69. volia ili nevolia :)
L0oDZMAJ

mar 2016.

#87
Srce bira. 70. Ko je srusio sneaka deda mrazu?

mar 2016.

#88
Ritnuo se irvas. 71. Koliko je Tito imao godina kad se rodio? :smoke:

mar 2016.

#89
Nedostajalo mu je 3 mjeseca za godinu dana. 72. Zaato je more plavo? ps. ne zaboravimo brojeve!
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#90
Zato sto nebo nije crveno 73. Zasto Rope?
Fenix94POZNAVALAC

mar 2016.

#91
Zato sto je Pero deformero. 74. Osa jeste pcela nije?
baobabLEGENDA

mar 2016.

#92
Straljen. 75. Zasto ma ka crnu vunu prede?
DegustatorLEGENDA

mar 2016.

#93
videla od babe ...ali da bi se rimovalo,neka bude od dede :D
StipeZMAJ

mar 2016.

#94
76. Tko pod drugim jamu kopa?
baobabLEGENDA

mar 2016.

#95
Dvije sree grabi :) 77. `to deve uvaju u grbama?
L0oDZMAJ

mar 2016.

#96
Vodu :) 78. Sto se slon plasi misa?
baobabLEGENDA

mar 2016.

#97
Masti. Zato jer mis moze pojesti slona, cak u jednom zalogaju. ;)
DegustatorLEGENDA

mar 2016.

#98
krsis pravila @baobab :D Fora je jeno pitanje,jedan odgovor... Pa vise od pola nije tacno u temi... zato i sluzi,da nas zaglupi i nasmeje. Ciste dezinformacije koje imaju svoj vockasto-kiselkasti shmek :joint2: :D
BladerZMAJ

mar 2016.

#99
79. Zaato ne poma~e afri ka aljiva? :D
L0oDZMAJ

mar 2016.

#100
Rano obrana :D 80. Zasto se suknjica dize na vetar?
StipeZMAJ

mar 2016.

#101
Bilo bi glupo da se vjetru dize na suknjicu

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se