LEGACY
Novosadjani!!!
10 odgovora1,261 pregleda
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
oldbullleeENTUZIJASTA
nov 2008.
nov 2008.#1
E, ja sam u NS relativno nov... a ostacu verovatno jos par godina.
PA, ako ima jos novosadjana ovde ( A IMA GARANT) ajd posaljite PM; nemoj da ste sise!
treba mi pomoc, poznanstva, druzenje and so...
hvala:rasta1:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#3
ma ato bi izlazio kada e svi sada da mu se jave :vb_kez:
polako ,pa se mo~da i sprijateljia sa nekim
ovako svima prvo uniforma pada na pamet
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
oldbullleeENTUZIJASTA
nov 2008.
nov 2008.#4
sto uniforma brate?
malo su mi drugacije asocijativne reference:icon_mrgreen:
ma nek se jave, to mi i treba!!
kafice i to...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2008.
nov 2008.#5
imam jedno djevoj
e za upoznat iz novog sada..al mi smederevo ekonomi
nije, zbog rodbine...samo nikako da odem viae do srbije..nisam bio, uf..ima ve 6 godina :(
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
oldbullleeENTUZIJASTA
nov 2008.
nov 2008.#6
sta je sad??
ne mogu da otvorim novi thread, kao ni da saljem PM>
koji qrac?
jel to kakva suspenzija?
nisam hteo da trpam ovo gde drugde< kontam neko ce nadlezan primetit post, pa mi razjasnit sta se desava. ako to ne bude slucaj, postat cu opet negde ovo dok me ne primetite.
thnx. odoh zaliti bilje.
nov 2008.
1 / 6
nov 2008.
nov 2008.