VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNovosadjani!!!
LEGACY

Novosadjani!!!

10 odgovora1,261 pregleda
oldbullleeENTUZIJASTA

nov 2008.

#1
E, ja sam u NS relativno nov... a ostacu verovatno jos par godina. PA, ako ima jos novosadjana ovde ( A IMA GARANT) ajd posaljite PM; nemoj da ste sise! treba mi pomoc, poznanstva, druzenje and so... hvala:rasta1:

nov 2008.

#2
iyadje malo popi koje pivo

nov 2008.

#3
ma ato bi izlazio kada e svi sada da mu se jave :vb_kez: polako ,pa se mo~da i sprijateljia sa nekim ovako svima prvo uniforma pada na pamet
oldbullleeENTUZIJASTA

nov 2008.

#4
sto uniforma brate? malo su mi drugacije asocijativne reference:icon_mrgreen: ma nek se jave, to mi i treba!! kafice i to...

nov 2008.

#5
imam jedno djevoj e za upoznat iz novog sada..al mi smederevo ekonomi nije, zbog rodbine...samo nikako da odem viae do srbije..nisam bio, uf..ima ve 6 godina :(
oldbullleeENTUZIJASTA

nov 2008.

#6
sta je sad?? ne mogu da otvorim novi thread, kao ni da saljem PM> koji qrac? jel to kakva suspenzija? nisam hteo da trpam ovo gde drugde< kontam neko ce nadlezan primetit post, pa mi razjasnit sta se desava. ako to ne bude slucaj, postat cu opet negde ovo dok me ne primetite. thnx. odoh zaliti bilje.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se