LEGACY
6 životnih istina
40 odgovora3,543 pregleda
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#1
6 zivotnih istina:
1.Ne mo~ea dodirnuti sve zube sa jezikom.
2.Svi idioti, nakon ato pro
itaju prvu ~ivotnu istinu, pokuaaju to napraviti.
3.Prva istina je la~.
4.Sada se smijea jer si idiot.
5.Uskoro ea ovo postati(poslati) ostalim idiotima.
6.Na tvome licu je joa uvijek glupi osmijeh.
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#3
e pa nije istina....ako imas sve osmice izvadene mozes sa jezikom da sve fino dotaknes..nemas pojma...:bananabang:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#5
Trea istina je da je prva istina la~
Jaka stvar odma sam zube probao politaz
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#7
predobro...odmah sam dao posvetu i tome XD
http://www.alternativeworlds.net/tool/flash_misc/6istina/
ahhaahha...za sada 8 bliskih osoba potvrdile da smo svi idioti...
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#8
Ej gde su ovom chockiju negativni poeni????
Pa ljudi uvredio je viae od
etiri
lana!!!!
Ne podnoaljiva ne pravda neki odmah dobiju :signs040: dok drugi dobiju :hehe:
Ma sada bih sebi jezik odsekla! :icon_razz:
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#10
Sta se tripujes,koga je uvredio???Covek postavio salu na koju se vecina nasadi...koga je uvredio???Chill out...
Na koga mislis kad kazes : "Neko odmah :signs040: a neko :hehe:"?Pisi jasno nemoj da pustis da clanovi citaju izmedju redova...jer veruj mi neko ce procitati pogresno...i onda se stvara nepotreban problem sa glupim uzrokom...a tu uvek neko mora ispastati...You are on your own...:goldmaryjane:
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#12
E moj lucid svi se mi nasadili na jednu, a samo ti na dve.:icon_biggrin:
Fora mi se baa svidela . kratka, jasna i efikasna!
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#13
E moj lucid, svi se mi nasadismo na jednu al samo ti na dve :icon_lol: .
Pa nije valjda da ni u ovoj smeanoj temi ne smem da se naaalim?.
Fora je super i skroz sam je podr~ala. :bananallama:
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#14
Sta je bre ovo samo se zapocinju neke rasprave niokocega.
Pa brate Lucid kako nisi video dozu sarkazma u spornom postu nase mari-huan-ko?
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#15
kaj je ovo,svi poludili sad za vrijeme blagdana,samo neke prepirke...:icon_eek:
hashberryboy
ENTUZIJASTA375 REP44%
→ Poznavalac
hashberryboyENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#16
jelda? covjece od kad sam se prijavio gledam samo neke prepirke,negativni poeni,banovi sta ti ja znam sve ne....i jbt strah me nesto pisat da ne popijem i ja ban ili slicno,a da nebudem ni svjestan da to nisam smio rec jer sam se npr. salio....
skulirajte ljudi....pa vrjeme je veselja i srece.....nemojte skakat na svaku krivo srocenu ili krivo protumacenu recenicu..pa jos malo pa cemo se i pocet pepeljarama gadjat kroz monitore....lol
znaci,samo polako...pa svi smo mi jedna velika :family1:......
i sve vas :heartbeat: ali nemojte se svadjat vise....
peace & :respect:
btw...spreha je prejaka....odma copy/past da pokazem frendovima.... :icon_lol:
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#18
Ok nema problema...lose sam skontao...Stvarno je stanje sjebano...tesko je da se pored tolikih stvari razlikuje sala i stvarno vredjanje jer non stop pucaju banovi...
@Marihuanko Not angry,peace?
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
25 REP50%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2007.
1 / 21
dec 2007.
jan 2008.