LEGACY
Tie-dye majce
14 odgovora2,589 pregleda
45 REP90%
→ Istraživač
maj 2007.
maj 2007.#1
Ok, nesto mi pade na pamet... jel znate mozda gde, u Beogradu, mogu da se nadju tie dye majce, to jest one ludacke sarene sto su imali hipici?
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#2
U Cg mozes naci te maje u secondhand shopovima, tamo sam kupio 2 takve.
45 REP90%
→ Istraživač
maj 2007.
maj 2007.#3
Hvala Chmaka, ako odem na more tamo ove godine znam sta da trazim :-)
A zna li neko ima li takvih ovde kod nas u Bg-u?
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#4
bar njih ima u svakom Indian shopu, bar ovdje kod mene u Istri:sun2:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
maj 2007.
maj 2007.#5
Ma jao te majice se prave za 5 minuta rada sa malo varikine...
mene zena pravi cuda sa varikinom...vrti tamo amo zavrce lijevo desno, zaveze neki konopac i stavi u varikinu i eto tie die
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#6
Ja sam s varikinom radio majice i hla
e nisu mi take boje ispadale nego sam si sam neku aablonu pravio i onda to izbljedio s varkinom
Moa re kak te lude boje pravit i to
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#7
http://www.pburch.net/dyeing/howtotiedye.shtml
http://www.pburch.net/dyeing.shtml
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#8
prije sam znala raditi te pizdarije sa majicama i hlacama, ali ne sa varikinom nego fino u boji...da to na nesto lici, ne ko neki punker sa flekama da idem naokolo:icon_lol:
inace sam si tako obojala posteljinu za krevet....u boju trule visnje, sa nekakvim ludim uzorcima koje sam nasla po netu kao sto su linkovi gore. mada sada ta boja vise ne izgleda kao trula visnja ilitiga Bordo..vec neka jebena roza..pa sada ko da si u kupleraj usao...:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: nije bas impresivno....
inace princip bojanja kada bojas u boji je od svjetle boje ka tamnoj...npr...obojas majicu u zuto, pa je povezes na nacin koji odaberes, pa je ofarbas u zeleno..tamo di si vezao ostane zuta, na ostatku zelena. pa je opet povezes...pa tamo ostane zuto i zeleno i ostalo plavo itd..malo je pilana jer dok to sve ofarbas u par nijansi je tri dana jahanja..ja ovako svu posteljinu povezem, ubacim u mashinu na program bijelog na 90 stupnjeva i nek farba...bas cu ja u loncu kuhat tri dana...pa ne radim pasulj :)
maj 2007.
1 / 8
maj 2007.
maj 2007.