LEGACY
problem^^
28 odgovora1,828 pregleda
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#1
dakle mnogi od vas nece uvidjeti korisnu potrebu u ovome, ali eto naso sam se u sobi sa ugasenim svjetlom i citao sam vutra org, ne znam vise sta, ugl da skratim idem srolat djoks sve povadim iz ladice i skotnam da zbog crne pozadine nedobivam dovoljno svijetlosti da vidim sta radim s rukama i eto doso na ideju da se stavi nekakva svjetlija boja znam da ste se namucili oko dizajna ali ovak bi ljudi mogli imati gadne probleme ako citaju forum i idu rolat jer ce mahom izlaziti iz njega na nesta drugo sa svjetlijim bekgraundom:) ili jel moguce da ja to samostalno taj skin promjenim, taman sada mi palo napamet
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
sep 2010.
sep 2010.#2
bemti iruda, ja sve tlacim Ecoa da na potspotu stavi tamni skin i taman razmisljam o tom
i eto tebe uleces tu s ovom temom :icon_lol: ajde bjezi prije nego lupim -rep :punch:
*nisi se sjetio otvoriti neki folder ili upaliti stolnu lampu ili nesto ... on bi odma dizajn interneta mjenjao :icon_lol:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#3
Treba staviti anketu dali je potrebno ili ne:)
Ja upalim stolnu lampu,ponekad mi je dovoljno da stavim po
etnu stranu google-a i ve
se vidi:)
Ponekad ovaj skin i sam svjetli dovoljno:icon_lol:
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
sep 2010.
sep 2010.#4
Bja~iiii mi od Filodendrona :)))))))))))))))))))))))
Nemjenjaj niata hehehehe
48 REP96%
→ Istraživač
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
sep 2010.
sep 2010.#6
jel slobodno istaknem da je ovo EPIC FAIL :icon_lol:?
dodatak: iako sam se zamislio, pa polomio od smijeha sad kad sam procitao:icon_lol:
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#9
eto ljudi koji neshvacaju moju bol
§ Kumerle § nije bila prva u tome je i problem
stolna lampa je pregorila
a nebi vjerovo koliko mi je daleko trgovina sa sijalicama
vise sam iz doasade ovo pito da potaknem komunikaciju odsada se selim na majku prirodu ona ima bijeli skin^^
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
sep 2010.
sep 2010.#10
Jesi ti bio naduvan dok si ovo pisao...xD
Pa zar nije jednostavnije otvoriti novi tab ili dii bilo koji svjetliji prozor xD
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
sep 2010.
sep 2010.#12
A dobro, i ja razmialjam o svakakvim stvarima naduvana... :thumb:
:google2:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#13
Zapali stolnjak, oli neato sli
no....smotaj,na istom plamenu pripalia 'gicu'...onda ugasia vatru i dalje pi
ia po vutra forumu :)
sep 2010.
1 / 15
sep 2010.
feb 2011.