VUTRA
ForumZajednicaOfftopicproblem^^
LEGACY

problem^^

28 odgovora1,828 pregleda
Kreso1988ENTUZIJASTA

sep 2010.

#1
dakle mnogi od vas nece uvidjeti korisnu potrebu u ovome, ali eto naso sam se u sobi sa ugasenim svjetlom i citao sam vutra org, ne znam vise sta, ugl da skratim idem srolat djoks sve povadim iz ladice i skotnam da zbog crne pozadine nedobivam dovoljno svijetlosti da vidim sta radim s rukama i eto doso na ideju da se stavi nekakva svjetlija boja znam da ste se namucili oko dizajna ali ovak bi ljudi mogli imati gadne probleme ako citaju forum i idu rolat jer ce mahom izlaziti iz njega na nesta drugo sa svjetlijim bekgraundom:) ili jel moguce da ja to samostalno taj skin promjenim, taman sada mi palo napamet
He-ManLEGENDA

sep 2010.

#2
bemti iruda, ja sve tlacim Ecoa da na potspotu stavi tamni skin i taman razmisljam o tom i eto tebe uleces tu s ovom temom :icon_lol: ajde bjezi prije nego lupim -rep :punch: *nisi se sjetio otvoriti neki folder ili upaliti stolnu lampu ili nesto ... on bi odma dizajn interneta mjenjao :icon_lol:

sep 2010.

#3
Treba staviti anketu dali je potrebno ili ne:) Ja upalim stolnu lampu,ponekad mi je dovoljno da stavim po etnu stranu google-a i ve se vidi:) Ponekad ovaj skin i sam svjetli dovoljno:icon_lol:
upitnik???LEGENDA

sep 2010.

#4
Bja~iiii mi od Filodendrona :))))))))))))))))))))))) Nemjenjaj niata hehehehe

sep 2010.

#5
Neznam, ja vidim smotat i pri ovom. Prvu bar........
KrejzyPOZNAVALAC

sep 2010.

#6
jel slobodno istaknem da je ovo EPIC FAIL :icon_lol:? dodatak: iako sam se zamislio, pa polomio od smijeha sad kad sam procitao:icon_lol:
BeyondLEGENDA

sep 2010.

#7
dobra :)
FunkyZENTUZIJASTA

sep 2010.

#8
Mozes da ukljucis lampu u browseru na Ctrl+T :P
Kreso1988ENTUZIJASTA

sep 2010.

#9
eto ljudi koji neshvacaju moju bol § Kumerle § nije bila prva u tome je i problem stolna lampa je pregorila a nebi vjerovo koliko mi je daleko trgovina sa sijalicama vise sam iz doasade ovo pito da potaknem komunikaciju odsada se selim na majku prirodu ona ima bijeli skin^^
NimphaISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#10
Jesi ti bio naduvan dok si ovo pisao...xD Pa zar nije jednostavnije otvoriti novi tab ili dii bilo koji svjetliji prozor xD
naturaPOZNAVALAC

sep 2010.

#11
lepo ti rece nimpha, guglaj dok motas
NimphaISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#12
A dobro, i ja razmialjam o svakakvim stvarima naduvana... :thumb: :google2:

sep 2010.

#13
Zapali stolnjak, oli neato sli no....smotaj,na istom plamenu pripalia 'gicu'...onda ugasia vatru i dalje pi ia po vutra forumu :)
FrulaENTUZIJASTA

sep 2010.

#14
pitam se zasto ne izmisle neato da nam pomognu.. tipa lampa za motanje u mraku ili neato slicno.
Kreso1988ENTUZIJASTA

feb 2011.

#15
Vidim da mi je zelja ispunjena iako su se mnogi ljudi protivili tome. hvala ^^

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se