LEGACY
Doček 2010.
24 odgovora1,922 pregleda
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#1
Gdje ste bili , tko je svirao , jel bilo truba ili ste se zabavili kako treba...Piaite !!
Ja sam zavraio na do
eku u esseker centru i moram priznat da je bilo solidno iako ovakav party po mom mialjenju nevrijedi 300kn kolko je bio upad .
Nastupali su :
DJ Dolls (russia)
i par hrvatskih DJ-a predvoeni sa rezidentom papaye E-Base-om .
http://www.youtube.com/watch?v=ZF_QCwtXjoM
Sve u svemu prosje
no ... Mo~da je bila bolja opcija kineski restoran chi chi ku chi :icon_lol::icon_lol: ...Bar sam kod ku
e sam svoj diej.
Kako got bilo svima vam ~elim sretnu i uspjeanu 2010. godinu , i puno sree i zdravlja vama , vaaim bli~njima i vaaim kujama ... Neka nam u 2010. sve kuje budu debele , smrdljive i dlakave!!!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#2
`C Vianjik-Zadar
Main Floor: David Morales | Stipe | Bush | Fera
Techno Floor: Pero Fullhouse | Ivan Komlinovi | Eddy C
400kn upad,neograni
ena cuga do kraja.
750 vip,cuga,topla i hladna jela
+ ozvu
enje i rasvjeta jako dobra,cuga free uz ne baa jeftinu ulaznicu,Techno floor je ima prehebenu muziku :)
- prevelika dvorana pa je djelovalo dosta prazno,morales ima u~as muziku i kao da neku~i doma
e ljude,nema izlaza iz dvorane(jedino uz kupnju nove karte)
Sve u svemu prosjeano,doma
i DJ-i su izvukli stvar:)
I sretna nova !!!
kiLDer
POZNAVALAC649 REP5%
→ Ambasador
kiLDerPOZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#3
Ja sam sljakao...u ponoc tacno smo radili presek stanja i godisnji izvestaj...kolega i ja,bila mi je tu i zena sa bebicom,a i sefovica se pridruzila...
A do prosle god sam tako reci Nove docekivao po klubovima i trgovima... Ljudi HOCU NA DOBRU SVIRKU BRE!!!...jbg ko me pita...
Srecna Nova svima!!!
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#4
Sjedili kod prijatelja, puaili, cugali, ljepili se selotejpom i svirali i bilo super
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#6
3 puaa
a vutre + 30 smotanih topova afganistanca + neka piva + neke cure + nova godina = NEPROCJENJIVO
xD
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#7
kua, dobra glazba, dobra ekipa, petica, razna cuga i
agica, rezultira jako dobrim provodom za novu :)
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#8
isto kuca,brdooo rane,pljuge,pife i tegla ajvara otisla je:rofl:
MedoZGB
ENTUZIJASTA400 REP50%
→ Poznavalac
MedoZGBENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#9
ja bio u Virovitici tjedan dana.... u bircu za 100 kn pit i jest koliko oces :))) nes predobro i to kakva je ekipa tam... jao ;D
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#10
takoder bio u essker centru mozda si me vidio kako jedem ananas sa korom ^^, bilo solidno jedino sto zbog 100 mujki koje su na sanku narucivale po 15 sex on the beach koktela si moro cekat cugu po pol sata, al svejedno nije bilo pretrpano, hrana solidna(SARAMAAAA) glazba super i ja sam kartu platio 250 kn kupio sam prije.
snoopy90
AMBASADOR3.467 REP56%
→ Legenda
CAM
ENTUZIJASTA561 REP90%
→ Poznavalac
CAMENTUZIJASTA
feb 2010.
feb 2010.#13
UUUU ovo se vratilo, ja se sjeam samo da sam bio na nekom tehno partiju ........hmmmm... mislim u besta...popio sam neato pa je bilo bljak .... pa me je cura od najbolje frendice odvela u zahod... tamo je izvadila iz grudnjaka uplifter.... onda je bilo ludo do podne... nakon toga smo zavraili na nekom industrial undergrond partyu .... ja sam bio high zbog raznih kemijskih mixeva u tjelu dok su svi bili zakovani...pod zakovani mislim da je ekipa bila doslovno svezana jer je bio bondage tematika afterpartija , no meni super bilo
jan 2010.
1 / 13
jan 2010.
feb 2010.