LEGACY
Sta radite kad ste navareni?
12 odgovora1,587 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#1
Sta radite kad ste navareni,kako se osecati,dali vam se vrti u glavi,dali vam se grce noge,dali vam je drugaciji pogled na svet kad se naduvate,sve promene kad ste normalni i kad ste navareni? :D
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#2
ja letim :D hah salim se :)
sve zavisi kako se navaris, lose ili dobro :)
:rasta1:
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#3
Jedan hed prelepi u moj me svet prebaci, mesaju se boje laksi su mi koraci,dodirnem nebo razidju se oblaci
.Posle par dimova vidici su mi prostrani,ljubav i emocije sigurno obostrani :D
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
weedoyeLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#4
http://www.youtube.com/watch?v=bdx7LfdpsYA
Rrakija plagijatoru 1 :P
apr 2013.
1 / 7
apr 2013.
maj 2013.