VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSta radite kad ste navareni?
LEGACY

Sta radite kad ste navareni?

12 odgovora1,587 pregleda

apr 2013.

#1
Sta radite kad ste navareni,kako se osecati,dali vam se vrti u glavi,dali vam se grce noge,dali vam je drugaciji pogled na svet kad se naduvate,sve promene kad ste normalni i kad ste navareni? :D
MornarPopajENTUZIJASTA

apr 2013.

#2
ja letim :D hah salim se :) sve zavisi kako se navaris, lose ili dobro :) :rasta1:
rKj420ZMAJ

apr 2013.

#3
Jedan hed prelepi u moj me svet prebaci, mesaju se boje laksi su mi koraci,dodirnem nebo razidju se oblaci .Posle par dimova vidici su mi prostrani,ljubav i emocije sigurno obostrani :D
weedoyeLEGENDA

apr 2013.

#4
http://www.youtube.com/watch?v=bdx7LfdpsYA Rrakija plagijatoru 1 :P
weedoyeLEGENDA

apr 2013.

#5
[bez sadržaja]
rKj420ZMAJ

apr 2013.

#6
@WeeDiC Hhahaah nije bilo hedova uradio se liscem :) nekako ta pesma bas lepo opisuje moje stanje duhaaa :D
11111987ISTRAŽIVAČ

maj 2013.

#7
haha ja isto imam period od nekih mjesec dana kad prifali hedova a nove se vec pekupa onda cajeve kuvam i slicno haha...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se